Siz sihirli varlıklarsınız, öyle değil mi? – Archangel Michael

Secret Mosaic Staircase - San Fransisco
Secret Mosaic Staircase – San Fransisco

Ron Head tarafından 6 Eylül 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün daha mutlu konulara geri dönüyoruz. Haber medyanıza daha pozitif haberlerin girmeye başladığını işaret ederek başlıyoruz. Eğer ne olacağına dair öngörüleri biliyorsanız, satır aralarını okuyabilirsiniz ve pozitif olaylar olarak haberleri yapılmasa bile bu şeyler sizi cesaretlendirebilir. Bu yıl ilerledikçe bu durum da hızlanarak devam edecektir. Sizi sürekli alarmda ve dengesiz kılmak için çok emek harcanmakta, ama siz uyandınız ve derslerinizi çok iyi öğrendiniz. Işığınız aynı önceden bildiğiniz gibi yayılıyor.

Geri döneceğimiz bir diğer konu da size doğru gelen enerjiler. Şu anda enerjiler çok güçlü ve bir kere daha git gide güçleniyorlar. Nefes alın sevgili dostlar, nefes alın. Size yeni dünyanızı ve yeni benliğinizi getiren değişimlerin içine rahatlayarak girin. Onları şükranla kabul edin ve böylece değişim size çok daha az rahatsızlık verecektir.

Eğer rahatsızlık deneyimliyorsanız, o rahatsızlığın azalması çok yakında kesinlikle neşe ve rahatlığa dönüşecektir. Enerji alanlarınızda ve vücutlarınızda daha çok yapıcı bir zamana gireceksiniz ve yaptığınız ‘temizlik’* azalacaktır. Günlük hayatlarınız bunu her gün daha fazla yansıtacak. Kişisel neşe ve keyifler yaşadığınız günleriniz belirmeye başlayacak, bu öyle tantana çıkaran şekilde gelmeyecek ama doğal gidişat olarak görünecek. (*negatif duygular, anılar ve alışkanlıklardan kurtulmak için yaptığımız temizlikten bahsediyor)

Arkanıza dönüp baktığınızda sizi hayrete düşürecek bütün bunlar. Belki de sihir gibi gelecek. Ah, sevgili kalpler, siz sihirli varlıklarsınız, öyle değil mi?

Pek çoğunuza en zorlu görünen zamanlar en unutulmaz, en keyifli zamanlara dönüşmüş olacak. Bu sizin zamanınız. Ayaklarınızı sağlam basın. Dengeli olun. Kendinizi topraklayın. Ve elinizden geldiğince kalbinizde olun. Her geçen gün bunu yapma kabiliyetinizin arttığını göreceksiniz.

Eğer ihtiyacınız olursa bizim yardımımızı isteyin. Azıcık bile isteseniz bizi çağırın. Ya da isterseniz bizi etrafınızda hissedin. Biz buradayız. Biz her zaman buradayız. Bizimle oturun ve dostluğumuzun keyfini çıkarın. Ve bir de şunu hayal edin. Eğer sizinle konuşuyor olsaydık, neler söylerdik? Biz sizinle konuşuyoruz, biliyorsunuz. Her gün aranızdan daha fazla kişi dinlemeye başlıyor. Bu yolda ilerledikçe bu size çok daha açık ve net gelmeye başlayacak.

İyi günler sevgili dostlar.