Melek Lovanda – Sevgi kapsülü ile sıkıntılardan, stres ve bunalımdan kurtulma, fiziksel ve ruhsal olarak yenilenme

d02125ba75b7088bdf879efbcd08b58dArkadaşlar, Yeryüzü Meleği Lovanda’dan birkaç gün öncesine kadar hiç haberim yoktu. Zaten hiçbir ışık işçisinin de haberi olduğunu sanmıyorum yoksa Archangel Michael onun varlığını bizlere ilan etme ihtiyacını hissetmezdi.

İnanılmaz yetenekli Nathalie Glasson aracılığıyla Archangel Michael’ın yolladığı bu mesajı hafta başı okudum. Mesaj özellikle Lovanda’yı tanıtıyor ve onun bize yardım etmek istediğini söylüyordu. Okur okumaz Lovanda’ya karşı büyük bir çekim, içimde çok değişik bir sevgi ve şefkat duygusu hissettim ve o anda Lovanda ile çalışmaya karar verdim.

Yeryüzü Meleği Lovanda Dünyanın aurasının dış sınırlarında varlığını sürdürüyor ve görevi Dünyamıza gelen devasa güçteki yükseliş enerjilerinin insanlığa ve yeryüzüne bizi en az sarsacak şekilde ulaşmasını ve tamamen demir atmasını sağlamak. Michael Lovanda’yı muazzam bir açılım ve ilerleme meleği olarak tanıtıyor ve onun bize direkt olarak hizmet etmek istediğini söylüyor. Lovanda bize sevginin özgürlüğünü, sevginin getirdiği büyümeyi ve sevginin sınırsız titreşim boyunu göstererek kendi özümüze dönmemize, mükemmelliğimizi hatırlamamıza ve varlığımızın merkezindeki mücevherin güzelliğini takdir etmemizi sağlıyor. Onun yeteneklerinden biri bilincimizi fiziksel vücudun çok daha ötesine taşıyarak tüm varlığımıza saf sevgi vermek ve böylece bize şifa, yenilenme ve gençleşme sunmak, bunun yanında varlığımızda olması gereken değişimlere önayak olmak.

Lovanda konumu dolayısıyla yeryüzünde olan biten her şeyi ve hatta yeryüzünün içinde olanları da görebiliyor. Bu yüzden her zaman ‘büyük resmi’ mükemmel şekilde anlıyor. Onun sevgisi negatiflik ya da ego tarafından ve hatta fiziksel dünya tarafından bozulmadığı için kusursuz saflıkta.

Lovanda’nın bana verdiği enerji görüntüsü şeftali rengine kaçan uçuk pembe. Verdiği his ise neredeyse anne kucağı gibi, kayıtsız şartsız sevgi, hiç sonu gelmeyen bir bakılma ve itina duygusu ve güvenlik.

 • Üzüldüğünüzde,
 • Kızdığınızda,
 • ‘Artık yeter!’ dediğinizde,
 • Yorulduğunuzda,
 • Kendinizi biraz sağlıksız ve enerjisiz ya da yaşlanmış hissettiğinizde,
 • Huzursuzsanız,
 • Neye olduğunu bilmediğiniz bir özlem duyuyorsanız,
 • Endişe ve korku yaşıyorsanız,
 • Bir boşluk içindeyseniz

Lovanda’nın enerjisi ile herhangi bir melek enerjisi gibi çalışabilirsiniz. Meditasyonunuzda onu çağırabilirsiniz.

70885e2830cd8b411e772f927b427863Lovanda’nın sevgi kapsülü

Sevgi kapsülü terimini Michael kullanmış ve benim de çok hoşuma gitti.  Lovanda’nın enerjisinin sizi kucaklaması için çağırın. Kendinizi Lovanda’nın sevgisinden oluşan bir kapsül içinde düşünün, kapsül çok hafif şeftali-pembe renkli olsun. Kalbinizi bu enerjiye açın, enerjinin sadece etrafınızı değil kalbinizi de sarmaladığını zihninizde canlandırın. Bu kapsülde istediğiniz kadar kalabilirsiniz, hatta onun içinde uyuyabilirsiniz.

Bu yazıyı da melek enerjileri sayfasına ekliyorum. İhtiyacınız olduğu zaman kolayca bulabilirsiniz.

Mor Alev


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

5 comments

 1. Size nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum. Önce Lovandanın renkleri girdi hayatıma, son zamanlarda evimdeki Lovandanın renginde ne çok eşyam olduğunu fark etmiştim hatta kendime blog hazırlıyordum, tam da bu renklerde seçtim. Neden bu renge çekiliyorum diye sormaya başlamıştım. Cevap geldi:) Şimdi size bir sorum olacak, ben özellikle onunla çalışmak istiyorum, bunun için bana öneriniz var mı? Belki de bunun yollarını kendim bulmalıyım.Yine de size danışmak istedim. Sizden rehberlik almayı seviyorum:))

  Beğen

  1. Sevgili Nur, sadece Lovanda ile çalışmayı niyet etmeniz yeterli. Onu çağırın, kendinizi enerjisine alıştırın. Sevgi kapsülü egzersizini yapın. Yavaş yavaş Lovanda’yı tanıyacaksınız. Ben de Pazartesiden beri onunla çalışıyorum. Çok rahatlatıcı, güçlü ama sanki narin ve nazik bir enerjisi var. Bir yandan da Rafael’e benzettim enerjisini. Sevgiler. Mor Alev

   Beğen

 2. Bir de bence o aynı zamanda bir rüya meleği ve özellikle kadınlarla ilgili. Annelik, ablalık, teyze, kız arkadaşlık kavramlarında gizli sevgi, sevecenlik, koruyuculuk, zariflikle ilgili. Ayrıca dişi enerjinin layık olduğu saygı değer sevgiyi alması ve layık olduğu yere gelmesi, böylece yeryüzündeki eril ve dişil enerjinin dengelenerek, hayatlarımıza daha fazla sevgi enerjisi, incelik, zarafet ve yumuşaklık akıtmak için de çalışıyor. Ve bu anlamda yeni bilinci temsil ediyor, çünkü değişimler bu kadar sert ve zorlayıcı olmak zorunda değil, bunu bizler seçiyoruz, sonra da umutsuzluk yaratıyor ve bunu kabul ediyoruz. O bize bu konularda farkındalık getirmek istiyor. Yaradan’a teşekkür etmek istiyorum, ona sonsuz şükranlarımı sunuyorum, bize hayatı mucizelerle, sonsuz güzellikteki değişimlerle sunduğu için. Herkese her şeye teşekkürler…

  Beğen

  1. Olabilir. Pek çok melek bize rüyalarımız yoluyla ulaşmaya çalışıyor. Şu anda zaten ‘Kutsal Feminen’ enerjileri yükselmekte. Bu yükselişin bir parçası. Lovanda!da yükseliş enerjilerinin yeryüzüne getirilişinden mesul olduğu için kadınsı yanı daha ağır basıyor olmalı. Gerçekten bir zarafet hissi veriyor.

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.