Günün Melek Kartı – Olasılıklar, Olasılıklar…

d3cfed2bc767c85874e0359b26747efaÖzgür irade iş başında! Verdiğiniz tepkilerle kendi gerçeğinizi kendiniz yaratıyorsunuz. Dengede kalın.

Arkadaşlar, bugün şimdiye kadar olmayan bir şey oldu. Günün kartını birkaç sefer çektim ve pek çok mesaj aldım. Normalde birbirini destekleyen kartlar çıkar ama bugün öyle değil. Melekler bugünün çok şeye gebe olduğunu söylüyorlar. Ve bunların terazimizde iyi ya da kötü kefesine konması tamamen bizim seçimlerimize bağlı.

Deneyimlerimizi ve duygularımızı bizim verdiğimiz tepkiler ve düşünce şeklimiz yaratıyor. Bir kişiyi çok mutlu eden şey, bir diğeri için bir eksiklik olarak görülebilir. Ve bu tamamen bizim olaylara bakış açımızdan kaynaklanıyor.

Düşünmeden ve çabuk tepki vermeyin. Günümüz her şeye açık, bu şeyleri mucizeye çevirebilecek kişiler bizleriz. Bunu da toleranslı, açık kalpli ve açık fikirli olmakla yapabiliriz.

Bugün dengenizi koruyun. Mutlaka kendinizi topraklayın.

Teşekkürler Michael, Gabriel ve Zadkiel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/