Günün Melek Kartı – Dünya: Dengeli bir Uyum, Kurtuluş, Aydınlanma ve Mutlu Son

785b96e0a169927525de8652df0a4846Archangel Michael

İyi yapılmış bir iş. Neşe, mutluluk ve minnet. Bilinçlenme ve aydınlanma yolunda önemli bir adım

Arkadaşlar, bugünkü kartı çekerken içimden ‘Lütfen, bu ayın ilk kartında yine gölgeler, ego vs. ile karşı karşıya gelmeyelim. Cesaret, kim olduğunu bilmek falan çok güzel şeyler ama biraz da somut ve iyi sonuçlar görelim’ diye konuşup duruyordum. Ve işte daha önce bu blogda hiç yayınlanmayan bir kart çıktı karşıma. Ben bu kartın Eylül ayına ait genel enerjileri de bize özetlediğine inanıyorum.

Dünya yeniden bulunmuş bir birlikteliği, yaşanan güzel bir uyumu veya gelişmelerin sevindirici bir sonla bitmesini gösterir. Bu kartın simgelediği güzellikleri anlatmaya çalışmak yararsızdır, bu güzellikler ancak yaşanarak hissedilir. Bu kahramanın yolculuğunda mutlu sonu ve yeniden bulunan cenneti simgeler. Günlük hayatımızda bu amacımıza ulaştığımızın farkına vardığımız bir zamandır. Ender olarak bu hayatımızın amacıdır, çoğunlukla da bir ara durağa vardığımızı temsil eder. Somut olarak ‘ait olduğumuz yeri’ bulacağımızı müjdeler. Daha derin anlamı ise: Kendimizi, bütünlüğümüzü ve kimliğimizi bulma yolunda önemli ve hatta en önemli adımı attığımızı gösterir.

Hajo Bahnzaf bundan 30 yıl önce bu kart hakkında harika bir şey yazmış, onu değiştirmeden size aktarıyorum:‘Bize göre keyfi bir tutum izleyen yazgımızı ya da gazetedeki burç falımızı art niyetli dışa vurumlar olarak nitelemekten vazgeçip, yaşamımızın esas amacının aslında içimizdeki ve dünyadaki gerilimleri dindirmek olduğunu ‘anımsarsak’ bu kartın yüce anlamının farkına varabiliriz. Başlangıçtaki sert ve çelişkili kaosun zamanla nasıl düzenli ve duru bir bütün olarak ortaya çıktığını gösterir.’ İşte size Eylül ayı!

Michael diyor ki:

Çok önemli bir şeyi başarıyla tamamladınız. Sizi tebrik ediyoruz. Siz de kendinizi tebrik edin. Ruhsal olarak büyüdünüz ve evreni anlayış konusunda bir üst seviyeye yükseldiniz. Yaşadığınız onca olaydan sonra nasıl mutlu olacağınız konusunda bilincinizi genişlettiniz. Büyük minnettarlık duygusu içindesiniz ve yeni bir şeye adım atmaya hazırsınız.

Bu kart somut anlamda rahatlama, neşe, başarı, işimizde uluslararası temaslar veya bir ödül alma olabilir.

Teşekkürler Michael!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/