Baş Melek Michael (Mikail) ve Yüksek Benlik Konsey Mesajları

Bu ilahi niyettir ve kesindir – Archangel Michael

b45ccecce815b5469d6f4b53465ff9fdRon Head tarafından 1 Eylül 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün bir başka konudan konuşmayı çok istiyorduk ama dünyanızdaki olaylar herkesin aklındayken bu konuya değinmemiz zorunlu oldu.

Bu konu tüm yollardan sizi korku içinde ve kontrol altında tutmaya yönelik yayınlarıyla aralıksız olarak çabalayanların sayesinde zihninizin en üst köşesinde yerini aldı. Siz onların çok uzun süredir ördükleri illüzyon ağının diğer tarafını görmeye başladınız. Kötü kadere çocuklarını yollayan anneler bu illüzyonun ne olduğunu çok uzun zaman önce anlamışlardı. Ama onların fikirleri, endişe ve eleştirilerinin kitle bilincinize ulaşması çok uzun zaman aldı. Bugün hala daha pek çok yerde ‘Bu erkeklerin dünyası’ deyiminiz çok yerinde.

Kalpleriniz ve zihinleriniz binlerce yıldır son derece etkin bir şekilde idare edilip yönlendirilmekte. Hatta sevgi ve barıştan bahseden öğreti ve ilkeleriniz bile kontrol ve kâra hizmet etmesi için çarpıtıldı. Sevgi çarpıtılıp nefrete dönüştü. Barış uğrunda savaşılacak bir şey oldu.

Ancak biz görüyoruz ki sizin yeniçağ olarak gördüğünüz, gezegeninizin evreninizin daha yüksek enerjilerine girişi şimdiden kitlelerce insanın gerçeklere uyanışıyla sonuçlandı. Aynı zamanda açıkça hem kendinize acı veren hem de dünyanıza felaket getiren davranışların tamamen sona ermesi için kararlılığınızı daha da güçlendirdi. Biliyoruz ki bir noktaya gelinecek ve o noktadan itibaren bu davranışlar sona erecek. Biliyoruz ki siz kendi hayatlarınızın kontrolünü tekrar elinize alacaksınız. Bu ilahi niyettir ve kesindir.

Ancak hala bir değişken vardır. Ve o değişken de şudur: Sevgili dostlar, bunu ne zaman gerçekleştireceksiniz? Ne zaman kendi hayatlarınızın gerçek sahipleri olduğunuzu anlayacaksınız? Pek çokları bunu yaptılar. Örnekleri gösterildi.

Rahatsızlık düzeyinin rahatlık düzeyine üstün geldiğini görüyoruz. Bu rahatsızlığın sizin tarafınızdan hiçbir hareket olmadan kaybolup gitmesini mi umut ediyorsunuz? Ünlü ‘onlar’ ın, başka birilerinin bir şeyler yapmasını mı bekliyorsunuz?

Sanırız bugün yeterince söyledik. Lütfen konuştuklarımızı derinden düşünün. Ve lütfen söylediklerimizi eleştiriyle karıştırmayın. Biz sizin geçmişte kim olduğunuzu biliyoruz, bugün kim olduğunuzu ve dönüşmekte olduğunuz kişiyi biliyoruz. O zaman nasıl sizi ölçüsüz bir şekilde sevmeyiz?

Tekrar konuşana kadar iyi günler.