Aşırıya kaçın, imkânsızı düşünün! – Archangel Michael

22e77f4aa61bbcf9478bd3a8460b3bcaRon Head tarafından 8 Ağustos 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Aslan Kapısı portalı şu anda en geniş haliyle açıldı. Ve Dünyanıza, dolayısıyla da fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal vücutlarınıza akan enerjiler şimdiye kadar deneyimlediğiniz en muazzam akım. Sonuç olarak benliğinizdeki, buna bağlı olarak toplumlarınızda ve gezegeninizdeki değişiklikler çok daha görülür ve çok daha büyük olacak.

İşte görüyorsunuz bu değişim böyle geliyor. Şimdi her zamankinden çok daha dikkatle bakarak trendleri ve kanıtları görmeye çalışın ki bu kanıtlar ve trendler size kendilerini gösterince kalpleriniz neşeyle dolsun, sizi cesaretlendirsin. Tabii ki her halükarda en kolay fark edeceğiniz şey kalplerinizde gittikçe artan neşe ve keyif olacaktır. Her zamankinden çok daha fazla KENDİNİZ oldunuz. Ve bunun sonucu olan etkiler de gün gibi ortada olacak.

Pek çok kişi hayatlarında var olmasını istediklerini çok daha kolay yarattıklarını fark ettiler, bundan sonra bu yeteneği kullanmaya başlayanların sayısı artacak. Sizin açınızdan neye odaklanıyorsanız onu hayatınıza getirdiğinizi anlamak çok önemli. Arzuladığınız şeylere odaklanın.

Arzulanandan başka şeye odaklanmanın kesinlikle istenen bir şey olmadığı sizin için apaçık ortada olmalı, ama artık şimdi bu konu her zamankinden daha önemli. Hala daha alıp başınızı endişe haline gitme eğiliminiz var. Hepinizin çok iyi bildiği gibi endişe istemediğiniz şeyleri yaratma hareketidir. Son derece basit görünse de, eğer yaşamınıza gerçekten arzuladıklarınızı getirmek istiyorsanız endişe etmemeniz gerekiyor.

Bu eğilimi nasıl kontrol altına alabileceğiniz konusunda tavsiyelerimiz var mı? Evet, tabii ki var. Kendinizi endişe haline kayar gibi hissettiğinizde hemen hâlihazırda sahip olduğunuz ve şükran duyduğunuz şeylerin listesini yapın. Sonra kolayca var olmak istediğiniz durumun tam olarak hayalini kurmaya başlayın. Kesinlikle aşırıya kaçın, imkânsızı düşünün! Daha önce size ne kadar hayretler verici ve harikulade olabileceği söylendi ve yine size bunun doğru olduğuna dair söz veriyoruz.

Daha önce hiç deneyimlemediğiniz, hakkında hiç bilginiz olmayan bir şeyin hayalini kuramayacağınızı düşünüyorsunuz. Ama sevgili dostlar, çok yakında deneyim ve bilginizin gerçek boyutunu keşfedeceksiniz. Sizin söylemeyi sevdiğiniz gibi, haydi bakalım, cesaret! Kalbinize şarkı söyletecek ve onun müziğiyle size dans ettirecek şeylerin hayalini kurun. Bir şeylerin imkânsız olduğu düşüncesini eleyin. Bir şeyler gerçekten imkânsız değil. Eğer hayalini yeterince kurabiliyorsanız, enerjinizi ve odaklanmış niyetinizi üzerine yeterince boca edebiliyorsanız, aslında onu yarattınız demektir.

Görüyor musunuz, işte bu sizin kim ve ne olduğunuz. Siz yaratanlarsınız. Bunun kanıtı görmek mi istiyorsunuz? Gözlerinizi açın ve etrafınıza bir bakın. Gördüğünüz her şey sizin yarattığınız dünya. Ve bir de şunu düşünün, bunu bilinçli olarak bile yapmadınız.  Ve, aman Tanrım! Bu sizin için sonsuza dek değişmek üzere.

Size hem alkışlarımızı, hem de sevgilerimizi gönderiyoruz. Sizi kucaklıyoruz, sevgili kardeşlerimiz. İyi kalın, huzurda kalın ve çok yakında yine konuşacağız. İyi günler.