Günün Melek Kartı – Aradığınız Sevgi Her Yerde

51a9efdbaa90aac9f3e502f494a17b4dArchangel Chamuel

Size tüm ilişkilerinizde yardım ediyorum

Arkadaşlar, tatil sonrası döneme bu sevgi ve aşk kartı ile başlıyoruz. Bekarlar dikkat! Eğer Archangel Chamuel kendini gösteriyorsa mutlaka ufukta bir beraberlik olasılığı vardır. Bunun yanı sıra Chamuel her zaman bize aradıklarımızı bulmada yardım eder, örneğin yeni bir iş, bir ev, yeni dostlar ve hatta okul, kurs, kayıp yüzük gibi aklınıza gelen ne varsa!

Bugün ilişkilere yoğunlaşıyoruz. Unutmayın Jüpiter hala Yengeçte ve aile ve aşk hayatımızdaki etkileri devam ediyor.  Şimdi Chamuel’e kulak verelim:

Şu anda sevgi içinizde ve çevrenizde. Sevgiyi aramanıza gerek yok. Onun yerine sevgi dolu düşüncelerle, sevgi ile yönlendirilmiş hareketlerle hayatınızın her köşesine sevgiyi çekin ve böylece gerçek sevgiyi yaşayın. Eğer romantik aşk istiyorsanız, beni sizin düşünce ve hareketlerinizi yönlendirmem için çağırın. Ruh eşinizi bulmada size yardım edeceğim. Düzenli olarak benimle aşk hayatınız konusunda sohbet edin. Ben sizin kendi hayatınıza aşık olmanıza, eski yaralarınızın iyileştirilmesine, varolan ilişkilerinizin düzelmesine ve harika yeni ilişkiler kurmanıza yardımcı olacağım.

Teşekkürler Chamuel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/