Düşünceler

8-8 Enerjisi & Bayram

8d9152c91665519232d3b7115199894cBugün 8 Ağustos yani 8-8 enerjisinin gireceği, Aslan Kapısının zirve yapacağı gün. Bugün yine kendinizi, kalbinizi gelecek olan enerjilere açmanızı tavsiye ediyorum. Bunu yaparsanız yaşayacağınız enerji yükünün negatif etkisi çok daha düşük olacaktır. Zamanı olan arkadaşlar, lütfen meditasyon yapın, gelen enerjileri kalbinizde kabul edin.

Bugün kendinizi fiziksel vücudunuzdan çok daha büyük, ağır, yoğun hissedebilirsiniz. Endişelenmeyin, gelen muazzam enerjileri hissediyorsunuz. Enerjinin ayak tabanlarınızdan toprağa akıp gittiğini ve bu enerjiyi toprağa demirlediğinizi zihninizde canlandırın.

Dün bu enerjilerin yan etkisi olan hırçınlık ve huysuzluktan bahsetmiştik. Bunlar ortaya çıkarsa bırakın akıp gitsinler, etrafınızdakilere tepki vermeyin. Olumsuzla asla tartışmaya girmeyin, onu tanıyın, oluruna bırakın ve salıverin. Bir daha dönmemek üzere gideceklerdir.

Bunun dışında asla şüpheye, korkuya, hiç bir olumsuz düşünceye kendinizi vermeyin. Pozitif düşünün.

Bugün bayramın ilk günü. Bazılarınız tatilinizin ortalarında, bazılarınız ilk gününde, bazılarınız ise çalışmaktasınız. Aslında büyük çoğunluk için bu aşırı yüklü enerjileri almaya ideal gün. Tatilinizin tadını çıkarın. Kendinizi kalp merkezinde tutun. Tekrar ediyorum, trafikte çok dikkat edin. Biliyorum bugün bunu istememem lazım sizden ama lütfen hafif yiyecekleri tercih edin, bu enerji girişinde daha rahat etmenizi sağlar.

Çalışan arkadaşlar, size ihtiyaç duyduğumuz için çalışıyorsunuz, büyük hizmet veriyorsunuz. Sizlere de teşekkür ederiz!

Hepinize iyi bayramlar ve iyi tatiller dilerim!

Mor Alev