Günün Melek Kartı – Fırsat ve Teşvik

f9503a1576b908e7b1da70feaece8409Ateş Prensi

Büyük sevinçle kabul edilen fırsat, heyecan ve yaratıcılık

Bu kart önümüze çıkan şans ve fırstaların sembolüdür. İş hayatında bu bizi ileriye götürecek yeni bir görevin verilmesi fırsatı olabildiği gibi, bir tayin ya da yurtdışı görevi de olabilir. Bu görevler yanında bazı zorluklar getirecek olsa bile bize sunulan bu imkanları sevinçle karşılayalım, çünkü buna hazırız.

Bu kart aynı zamanda görüş açımızı oldukça genişleten önemli teşvikleri gösterir. Bunlar dikkatimizi henüz tanımadığımız ya da ihmal ettiğimiz bir alana çeken uyarılar olabilir. Örneğin bir kitap, bir davetiye, bir seminer ya da çok ilginç bir konuşma gibi. Sonuçta ruhani açıdan büyük kazanımlar olacak ve olgunlaşacağız.

Şimdi, aşk konusuna gelirsek:  Bekar arkadaşlar, bu bir maceraya davet olabilir ve kesinlikle olaylar alışılmışın dışında gelişecektir.

Yukarıdaki üç alanda da orijinalliğiniz ve yaratıcılığınızla insanları şaşırtın! Melekler bu yeni girişiminizde yanınızda olacaklar.

Bugün değişime, fırsata, maceraya, iyi haberlere doğru yol alıyoruz. Günün Stargate – Merkaba enerjisinden faydalanmayı unutmayın. Kendinizi kalp merkezinde tutun. Haftaya sevgi ve sevinçle başlayın.

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/