Şu anda olduğunuz varlığı sevin. Olmak istediğiniz varlığı sevmek için sonsuza kadar vaktiniz olacak – Archangel Michael

6afa3d61ed72411ce83c172951d32ff2Ron Head tarafından 25 Temmuz 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlar, Michael bu mesajda bir meditasyon egzersizi vermiş. Ben bugün denedim çok güzeldi, bahsettiği iki kavramı anlamanın en iyi yolu bu egzersizi yapmak. O kısmı kalın harflerle yayınlıyorum. Size de bugünkü enerjiler eşliğinde ve hatta bu yazıyı okurken denemenizi tavsiye ederim. 3 dakika bile sürse çok etkileneceğiniz bir deneyim olacak.

Bugün dikkatinizi iki kavrama çekmek istiyoruz. Artık bu kavramları anlamayı daha kolay bulabilir ve onların gerçeğini her zamankinden daha fazla hissedebilirsiniz. İlk kavram her birinizin bir büyük bilincin, bir bilinç alanının parçası olduğunuz.

İkincisi ve sizin gerçekten hissetmenizi istediğimiz kavram ise içinde barınmayı seçtiğiniz fiziksel vücuttan çok daha büyük olduğunuz. Aslında vücudunuz sizin alanınızın içinde yer alıyor, siz vücudunuzun içinde yer almıyorsunuz.

Bu kavram pek çoğunuz için yeni olabilir. Ama alanlarınıza enerji verip harekete geçirdiğinizde, ki bu şu zamanda gerçekleşiyor, eğer gözlerinizi kapayıp dikkatinizi bu olasılığa verirseniz çok kolaylıkla kendi enerjinizi hissederek bunun gerçekliğini ayırt edebilirsiniz. Bu sefer hissedebildiğiniz şey pek çoğunuz için sadece ufak bir başlangıç olacaktır. Size enerji alanınızın sonsuz bütünlüğe kadar uzandığını söylesek de siz sadece bir başlangıç yapacaksınız.

Bununla biraz vakit geçirin. Hayal gücünüzün bununla biraz oynamasına izin verin. Bir bakın sizi nereye götürüyor. Bakın bu ikinci fikir nasıl sizi derhal ilk kavrama götürüyor, yani hepinizin tek bir bilincin parçaları olduğunuz fikrine. Ve şimdi tam oradayken şu anda kaldırabildiğiniz kadar bu fikirlerin anlamlarının zihninize girmesine izin verin. Bundan çok daha fazlası olacak ama tekrarlıyoruz, bu bir başlangıç.

Bulunduğunuz bu alanda göreceksiniz o kişiden ayrı, bu kişiden ayrı diye bir şey yok ve bizden de ayrı değilsiniz. Size bu alandayken şunu da önermek isteriz: Lütfen bulunduğunuz yerde sizin aslınız olan, bizim aslımız olan bu varlığın tümüne kayıtsız şartsız sevginin yayılıp nüfuz etmesine izin verir misiniz? Bu sevgiyi ruhunuzun derinlerine kadar için, her hücrenize kadar için. Ve yine bununla vakit geçirin. Şu anda olduğunuz varlığı sevin. Olmak istediğiniz varlığı sevmek için sonsuza kadar vaktiniz olacak. Bugün olduğunuz şeyi şükranla ve takdirle sevin. Sizin adına Yaratan dediğiniz bunu yapıyor. Sizin daha azını yapmanız olur mu?

Size iyi günler, benim sevgili meleklerim. Sevgi ve huzurla kalın.