Temmuz 29 Stargate – Merkaba: Kendinizi Gelecek Olan Enerjilere Açın

imgpressArkadaşlar, bugün biraz fazla mesai yapıyorum. Ama yapmamak elde değil!

Size daha önce bahsetmiş olduğum gibi peşpeşe gökyüzünde muhteşem şeyler oluyor. İkibuçuk ay önce tutulmalar ve süper dolunaylarla başlayan hareketlenme yarın gece saat tam 12 de Stargate-Merkaba oluşumuyla zirve yapıyor. Saatin Türkiye zamanıyla 12 olması da ayrıca çok ilginç bir durum. Bu yıldız kapısı bir daha oluşmayacak ve bundan önce de hiç olmadı. Saat 12.00 ile sabaha karşı 2.40 arasında bir zamanda meditasyon yapıp kendinizi o anda gelen son derece güçlü ve olumlu enerjilere açmanızı özellikle tavsiye ederim.

Bildiğiniz gibi Aslan Kapısı 26 Temmuz günü açıldı. 8 Ağustos günü de Aslan Kapısı enerjisi zirveye ulaşacak. O gün Mısır, komşuları ve Orta Doğuya dikkatle bakalım. Ve yine gelen enerjileri en pozitif haliyle özümsemeye niyet edelim.

Ben yarın sabah erkenden yürüyüşe çıkıp sessiz yeşilliklerle dolu bir köşede çakra açma meditasyonu yapacağım, bunu yaparken kesinlikle Mor Alev enerjisini kullanacağım ve açılan çakralarıma tüm enerjileri davet edeceğim, davet ettiğim enerjileri ise yeryüzünün sağlıklanması, toprağın bereketlenmesi için dünyaya göndereceğim. Aslında akşamları erken yatarım ama yarın gece 12 yi bekleyip bir kısa meditasyondan sonra yine tüm bu güzel enerjilerin uyku sırasında kendim, ailem, sizler ve hepimiz için olabilecek en iyi şekilde değişiklikler getirmesi için niyet edip öyle uyuyacağım.

Size bu program fazla gelebilir. Belki enerjinizi toprak anaya değil de başka birşeye mesela dünya barışına, açlık ya da yokluk çeken insanlara yollamak istersiniz. Ya da işi çok basit ve sade tutup herşeye sevgi gönderebilirsiniz. Verdiğim saat uygun olmayabilir, o zaman gün içinde başka bir saat seçin ve meditasyonunuzu gece olacak oluşuma adayın. Kalbinizi dinleyin, o size ne yapmanız gerektiğini söyleyecektir. Niyet edin. Meleklerden yardım isteyin. Sakin ve sessiz bir şekilde en az 5 dakikanızı ayırın ve enerjileri kendinize davet edin.

Sevgi ve Işık Dileklerimle