Lütfen kendinize saygısızlık etmeyin ve kendinizi küçümsemeyin – Archangel Michael

50c3ca52d391f5334324341ee70b578dRon Head tarafından 11 Temmuz 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Kendimi sonsuza dek tekrarlıyormuş gibi görünme riskine rağmen, bir kere daha size hiç olmadığı kadar yoğun ve muazzam miktarda yüksek titreşimde ışıkla yıkandığınızı söylemek istiyorum. Böyle olduğu halde eskisinden çok daha kolay bir şekilde buna uyum sağlayacağınızı göreceksiniz. Böyle olması da tasarlanmıştı.

Yeni insanoğulları olma yolunda gösterdiğiniz gelişim fevkalade, özellikle bunu ne kadar kısa zamanda başardığınız göz önüne alınırsa. Evet, hala daha alınacak kısa bir yol var ama evrimleşmeniz hayranlık uyandırıcı olmaktan başka bir şey değil.

Büyük ihtimalle fark etmişsinizdir ki dünyanızdaki olaylar da yeni enerji ortamını yansıtmaya başladı. Muhtemelen olaylar henüz sizin hoşunuza gitmeyebilir, umarız gitmiyordur, ama doğru yönde bir ilerleme olduğunu reddetmek zor. Size defalarca söylediğimiz gibi, siz değişim yaratanlarsınız. Belki kendinizi ileri hatta (ya da ön cephede) görmüyorsunuz ama sizi temin ederiz ki öylesiniz.

Bu barışçıl bir değişim olduğundan biz, ve biz demek siz ve biz demek burada, biz olayları enerji ve niyetle oluşturuyoruz. Hayır, Akaşik kayıtlar dışında ileride yazılacak tarih kitaplarında adınızın geçme ihtimali çok düşük. Ama Akaşik kayıtlarda asla unutulmayacaksınız. Sizin kuşağınızdan, yani şu anda yaşayanlardan sonsuza dek bahsedilecek. Ve şunu da ekleyelim, size şimdiden saygı duyuluyor ve önünüzde saygı ile eğiliniyor.

İşte, sevgili dostlarım, lütfen kendinize saygısızlık etmeyin ve kendinizi küçümsemeyin. Siz bunu yapmaya çok meyillisinizdir, biliyorsunuz. Kendinizin en iyi ve en güçlü olduğunuzu okumak ve hatta söylemek kolay gelir size. Ama kalplerinizde, pek çoğunuz sanki başkalarından bahsediyormuş gibi hissedersiniz. Hayır, benim Dünyaya bağlı melek ailem, biz sizden bahsediyoruz, bunu okuyan ya da dinleyen sizden. Onun için, meditasyonlarınız ya da dualarınız sırasında kalbinizde şu anda bahsettiğimiz kişiyi, gerçek sizi bulmaya ve onun gerçeğini hissetmeye çabalayın.

Size söz veriyoruz ki o varlık, o ilahi varlık siz olarak ve her birinizin içinde. Onu bulun, evrensel enerjileri şükranla kabul edin ve nasılda kolayca ve zarafet içinde büyüdüğünüzü, ilerlediğinizi görün.

Sizinle yeniden konuşmayı sabırsızlıkla bekleyeceğiz. İyi günler.