Günün Melek Kartı – Verimlilik, Bolluk, Aile ve Duyarlılık

0a1efffddd5c654ec410007f81847361Toprak Kraliçesi

Varlık ve bolluk içinde yaşamak için sorunları anlayış, tolerans ve becerikliliğinizle çözmeye çalışın. Ailenize, arkadaşlarınıza ve etrafınızdakilere verecek çok şeyiniz var. Mutluluğunuzu tüm yakınlarınızla paylaşın!

Yengeç burcu bugün yine yüzünü gösterdi. Toprak Kraliçesi toprağın üretken dişi yönünü temsil eder, yani anaçlığı sayesinde geniş bir ailenin dikkatli annesi,  ya da bu görüntünün sembol olabileceği diğerlerine bakıp koruduğumuz, sorunlarına pratik çözümler bulduğumuz, bize güvenilen bir dönemdir. Aklıma gelen en iyi örnekler çalışanlarını koruyan bir patron, kardeşlerine öncü olan bir abla/ağabey ya da bir takımın antrenörü; işte kendimizi bu gibi destekleyen, üreten ve güvenilen bir rolde bulacağımızı gösterir.

Bugün düşünceli, yaratıcı, sıcakkanlı ve duyarlı olmaya çalışın. Etrafınızdaki kişilerin sorunlarını dinlemeye vakit ayırırsanız onlara mutlaka yardımcı olacaksınız ve bundan her iki taraf da kazançlı çıkacak. Unutmayın, bu üç ay özellikle aile ilişkilerimizin öne çıkacağı bir dönem.

Eğer mümkünse bu gün biraz doğada vakit geçirmeye çalışın.

Teşekkürler Michael ve Gabriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/