Günün Melek Kartı – Duygusal ve Psikolojik Temizlik

bd59ca86fd445dfebc6ec665c8d23aa2Archangel Uriel

Duygularınız iyileşiyor. Kendinizi daha büyük sevgiye açmanıza yol açıyor. İzin verin kızgınlık ve affedememe duygularını kalbinizden ve zihninizden atmanıza yardımcı olalım.

Uriel insanların duygu ve düşüncelerindeki zehri temizlemeye yardımcı olur. Özellikle inatçı kızgınlık ve affedememe duygularını geride bırakmak için Uriel’in yardımını isteyin. Olumsuz duygular üzerimizde gereksiz bir yük taşımamıza, kendimize ve etrafımıza sürekli şüphe ile bakıp önümüze gelen fırsatları göremememize neden olurlar. Bir nevi duygusal ve zihinsel körlük ve hapis yaşarız. Hayatımıza iyi şeylerin girmesi için bu negatif duyguları geride bırakmamız şart. Uriel bu duygusal ve psikolojik blokları bizimle birlikte temizler.

Uriel son derece zarif bir melektir. Sizin ondan yardım istemenizi bekler. O sizinle çalışırken bir anda büyük duygular yaşamazsınız ancak çok derin, çok ince değişiklikler birbiri üzerine yığılır ve neredeyse siz tam olarak farkına varmadan bir de bakmışsınız ki artık hayata yeni gözlerle bakıyorsunuz, daha rahat ve mutlusunuz. Sizden tek istenen bu toksik duygulardan, düşük enerjilerden ‘gerçekten’ ayrılmaya razı olmanız.

Evet haftaya duygusal temizlikle başlıyoruz. Uriel ve onun gümüş alevi hakkındaki yazımın linki burada. Kötü şans ve hurafe ile ilgili yazımda da bir affetme egzersizi var. Blokları temizleyelim ve kendimizi gelecek olan mükemmel sevgiye, huzura ve bolluğa hazırlayalım.

Teşekkürler Uriel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/