Sevgi patlama yapıyor – Archangel Michael

Alto Parana - Paraguay (by Mr Andrew Murray)
Alto Parana – Paraguay

Ron Head tarafından 28 Haziran 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Bugün sizi dünyanızın, en azından inkâr halinde olmayanların dünyasının, değişmekte olduğu haberi ile selamlıyoruz. Ulusal ve uluslararası haberlerden daha yakınınıza, etrafınıza bakın. Pek çoğunuz o haberleri takip etmeyi bir süre önce bıraktınız zaten. Kendi topluluklarınızda, mahallelerinizde değişen tavırlara bakın. Değişmesini istediğiniz uzun zamandır hâkim olan tavırların değişmesi için ileri atılan cesur kişilerin getirdiği fırsatlara bakın.

Kısa dönemde bu değişikliklerin her biri gerçekleşmeyebilir. Uzun dönemde sevgili dostlar hepsi gerçekleşecek. Değişikliklerin her biri onu duyanları biraz daha uyandırma görevi yapıyor.

Adına sosyal medya dediğiniz şeye bakın. Ne kadar hızla tavırlar ve anlayışlar değişiyor orada. Evet, durumu kabul etmemekte ısrar edenlere karşın, durumu aşağılamak için ücret alanlara karşın değişiyor. Bazıları hala daha ne düşündüğünüzü etkileyebileceklerini düşünüyorlar ama sizi temin ederiz sizin ne düşüneceğinizi etkileme gücü sadece size ait, eğer siz buna böyle karar vermişseniz. Bunu söylüyoruz çünkü kendi gücünüze ek olarak bizim gücümüzü de çağırdınız ve aktive ettiniz. Çatlamış suyolunun duvarını parmakla tıkamaya çalışıyorlar ama sadece on parmakları olduğunu görüyorlar ve duvarda sayısız çatlaktan su sızıyor.

Sevgi patlama yapıyor. Barış ve özgürlük kesinlikle takip edecek. Hiçbir şey olmadığı konusunda hala diretenlere bu cevabı veriyoruz. Siz hatalısınız. Üzgünüz, ama siz hatalısınız. Milyonlarca insanın iç değişikliği elbette ki şu anda gerçekleşiyor. Ve bu milyonlar, dostlarım, sizin toplumlarınızın ve dünyanızın temel taşları. Bu hepinizin yansıması. Ve siz şimdi sürücü koltuğuna yerleştiniz.

Eğer umudunuz varsa siz güçlüsünüz. Eğer inanıyorsanız daha da güçlüsünüz. Eğer görüyor, duyuyor, hissediyor, biliyor ve seviyorsanız her şeyden daha güçlüsünüz. Bir araya gelin şimdi ve barış, huzur ve sevgi ile neler yapabileceğinizi kendinize gösterin. Yeni dünyanız olun ve gözünüzün önünde o dünyanın belirmesini izleyin. Sizin kimliğiniz aslında bu. İşte bu yüzden buradasınız.

Çok yakında yine konuşacağız. İyi günler sevgili dostlar.