Huzur ve barış niyetiniz, sevgi yolunuz olsun ve her şey yoluna girecektir – Archangel Michael & Gabriel

Ron Head tarafından 9 Haziran 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz. Bu mesajı biraz geç yayınlıyorum ancak tarihine bakarsanız ne kadar zamanlı yazılmış olduğunu siz de fark edeceksiniz.

ed9fd78113d91c2b900a681aba5d1fc1Bugünkü mesajınızı rica ediyorum. Lütfen önce kimle konuştuğumu söyleyerek başlayın.

Biz Michael ve Gabriel, uzun süredir beklediğiniz mesajı getiriyoruz.

Şunu bilmenizi istiyoruz ki çok uzun süredir üzerinde büyük bir bağlılıkla çalıştığınız şey başladı. Bu haberi diğer kaynaklardan da aldınız ve biz bu bilginin doğru olduğunu onaylıyoruz.

Bildiğiniz gibi en güvenilir, en sevecen olduğuna inanıp seçtiğiniz mesajların son aylarda içerikleri birbirine benzemeye başladı. İşte, sevgili dostlarımız, bunun nedeni temel mesajın aynı olması, o mesaj hep aynıydı. Mesajımız şimdi kısa ve çok tatlı. Son binlerce yıldır duasını etmiş olduğunuz ve anlaşılmaz şekilde reddedilen özgürlük, bolluk, varlık ve dünyanızın toptan değişimi şimdi sizin.

Şimdi sizin niyetiniz, azminiz ve olgunlaşmanızdan dolayı asla hayalini bile kurmadığınız bir değişim mevsimi karşınızda. Aslında, bu durum pek çokları için oldukça rahatsız edici olacak. Ama o kişiler için siz bir dayanak ve yatıştırıcı etki olacaksınız, bunu yapma yeteneğiniz var ve her şey iyi olacak.

Huzur ve barış niyetiniz, sevgi yolunuz olsun ve her şey yoluna girecektir. Şu zamanda bundan başka bir şey söylemeye ihtiyaç yok. Bu mesajı uzatıp etkisini seyreltmeyi istemiyoruz. Ancak sizinle her zamanki gibi yine ve sıklıkla konuşacağız.

Kalplerinizde kutlamalar başlasın. Neşenizi bulun ve sıkıca sarılın. Kararlılığınızı koruyun. Kendinizi bizim sevgi dolu kucaklamamızla sarın. Biz buradayız sevgili dostlar her zamanki gibi. Hep bunun ne kadar gerçek olduğuna dair dünyanızda kanıt görmek istediniz. Bu kanıtı göreceksiniz.

İyi olun dostlar, size iyi günler.