Bu Akşam Dualarınızı Paylaştığınız için Teşekkürler

4fa06734c55f2514ce8b5073059898aaArkadaşlar,

Bu akşam saat sekizdeki toplu dua/meditasyona katıldığınız için çok teşekkürler. Benim meditasyonum 15 dakika kadar sürdü ancak deneyimimin son derece güçlü olduğunu söyleyebilirim. Bu güç hepimizden, birlikte olmamızdan kaynaklanıyor.

Bana değişik gelen şey ise normalde kendi kalbimden başlayıp evime, sokağıma, şehrime, ülkeme ve sonunda dünyaya yayılan sevgi ve ışığı gördüğüm halde bugün çok çabuk Dünya’nın kendisinden başladı vizyonum. Bütün Dünyayı negatifi yok etmek için Mor Alev’le yıkandıktan sonra önce Michael’ın barış ve gerçeği taşıyan Mavi Işığı ile parlarken, sonra sırasıyla sağlık getiren Rafael’in Yeşil Işığı, Gabriel’in neşe, keyif, bolluk getiren Altın Alevi, mucizelerle dolu Jophiel’in Kozmik Tozu ile çevrelenmiş gördüm. Ancak ondan sonra yavaş yavaş kıtalar, ülkeler ve kendi hayatıma gelebildim. Bence bunun anlamı artık dünyamızda sınırların olmadığı, hepimizin bir olduğu ve dünyada tek bir kişi bile mutsuz, sağlıksız, yokluk içindeyse içimizin rahat etmeyeceği.

İşte birliktelik bilinci ve yükseliş böyle bir his olmalı. Bakalım önümüzdeki günler nasıl mucizeler ve sürprizler getirecek.

Katıldığınız için tekrar teşekkürler. Sevgi ve Işık dileklerimle…