Günün Melek Kartı – Hayatınızın Senaryosunu Yazın & Yaz Gündönümü ve Süper Dolunay Fırsatları

8a242f38c98ae633d10c7c8f67b1b58dArkadaşlar,

Bugün günün kartını çekmemem tavsiye edildi. Onun yerine şu mesaj geldi:

Kendi gerçekliğinizi kendiniz yaratıyorsunuz. Hayatınızın mimarı sizsiniz. Bugün hayatınızın geri kalanını nasıl yaşamak istediğinize odaklanın.

Bugün, yarın ve Pazar günü şapkamızı önümüze koyup düşünmemiz gerek. Şikayetlerimiz neler, nelerin özlemini çekiyoruz, kalbimize neşeyle şarkı söyleten şeyler nedir? Enerjiler son derece yüksek, bu dönemi iyi kullanın. İstediklerinizi yazın ve üst benliğiniz ve Tanrı’ya bırakın. ‘Nasıl olacak?’ sorusunu unutun. O kısmını Tanrı ve melekler halleder.

Bugün güneşte 5 dakika da olsa sessiz vakit geçirin. Güneşin ışığının size verdiği enerjiyi tüm vücudunuz ve ruhunuzla kabul edin.

Mor Alev enerjisi özellikle yüksek olacak. Mor Alev’le tüm negatifi yakın. Mor Alev’le çakralarınızı da açabilirsiniz. Ben aklımda canlandıramıyorum, ben yapamıyorum derseniz St. Germaine’i çağırın. Hatta onu bir süre sürekli sizinle yaşaması için çağırın. Dokunduğunuz herşeyin, konuştuğunuz her kişinin, aklınızdaki her düşüncenin, hatıralarınızın, ailenizin, mahallenizin, şehrinizin ve ülkenizin ne kadar olumsuz, sağlıksız, sevgiye ve ışığa dair olmayan özelliği varsa sizinle beraber, ve hatta bazen siz farkında olmasanız da sizin için Mor Alev enerjisi ile yaksın, kül etsin, hepsini sevgiye dönüştürsün. Dua ve meditasyon size yardımcı olacaktır. Daha önce hiç meditasyon yapmadıysanız bile bir deneyin. Bu sitede pek çok yardımcı yazı var.

Bu konuda inatçı olun. Transformasyon bir anda, bir günde de olabilir, etrafınızdaki inatçı negatif enerjileri yok etmek için birkaç hafta da çalışabilirsiniz. Umudunuzu asla yitirmeyin. Önce küçük işaretler, sonra büyük değişiklikler gelecek; gözlerinizi açık, zihninizi dinç tutun. Dün yayınladığım 21 ve 23 Haziran yazılarını okuyun.

Sadece kendi hayatımızı değil, dünyamızı değiştirme şansımız var. Hepinize sevgi, neşe, sağlık ve bolluk diliyorum.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

Yorumlar kapatıldı.