Günün Melek Kartı – Yine Zafer!

993ffba296f21dadfd1da5f543a742e1Archangel Sandalphon

Dualarınız duyuldu ve cevaplandı. İnancınızı kaybetmeyin

Arkadaşlar, dün ‘Zafer!’ demiştik. Bugün farklı farklı destelerden çalıştım ve yine ‘Zafer!’ diyor kartlar. Demek ki hiçbir şüpheye düşmemizi istemiyorlar.

Bu zafer zamanını hakkettiniz. Hiç dağılmayan odaklanmanız ve adanmışlığınız sayesinde mutluluk dolu bir gerçek yaratacaksınız. Huzur ve keyifli duygular sizin. Şu ana odaklanın, her şeyi derinlemesine deneyimleyin. İnanın ki gelecek olumlu bir şekilde geliyor. Kim olduğunuz konusunda kendinizi iyi hissedin, bilin ki sizin başarınız diğer pek çok kişiye yararlı olacaktır.

Şu anda size öyle gelmese de, şu anda umutsuzluk ve pişmanlık hissediyor olsanız bile, zafer sizin. Barış sizin. Kendimi sürekli tekrarlıyorum ama etrafınızdaki olayları bir tiyatro oyunu gibi görün ve gerçek olmadığını kabul edin. Ve derin bir nefesle kendinizi merkeze çekin. Merkezde, kalbinizde ne yapmanız gerektiğini bulacaksınız. Onu dinlediğiniz zaman hiç yanılmadan, sekmeden, ayağınız takılmadan, sevinçle istediğinizi elde edeceksiniz.

Michael’ın mavi ışığını unutmayın. Sevgi ve ışık gönderin tüm sorunlara.

Dayanın!

Teşekkürler Sandalphon!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/
 

3 comments

 1. Merhabalar,tavsiye edebileceginiz melek karti destesi var mi acaba? Bende hali hazirda Beki Erik’li ve Dooren Virtue’nin başmelek kartları destesi var.İngilizce olan destelere de baktım ama kararsız kaldım,şimdiden teşekkürler,sevgiler.

  Beğen

  1. Sevgili Oğuz, her zaman Doreen Virtue katlarını tavsiye ediyorum. Archangel Michael kart destesi, Daily guidance from your angels, Indigo Angel ya da Angel therapy destelerinden herhangi biri olabilir. Daha başka desteleri de var ama bunlar benim en çok kullandıklarım. Onlardan hayat amacı ile ilgili kartları çıkarıyorum, çünkü sadece 2 hayat amacını kapsıyor ve yanıltıcı olabiliyor. Sevgilerimle

   Beğen

   1. Çok teşekkürler,tavsiyeleriniz doğrultusunda yapacağım seçimlerimi.Sevgiler.

    Beğen

Yorumlar kapatıldı.