Günün Melek Kartı – Bir dönemin sonu ve bir yenisinin başlangıcı

Caressa20871d11019e661aa7e3cb95a2640cb0

Hayatınızda bir dönemin sonuna geldiniz. Sizi rahatlatmaları ve bir sonraki adımlarınızda rehberlik etmeleri için meleklerinizi çağırın. Bundan sonra sizi mutluluk bekliyor.

Hayatınızda bir şeyler bittiği için mutsuzluk hissedebilirsiniz. Bu uzun sürmeyecek. Çok güzel şeyler gelecek ama bunun için içinizin suçluluk duygusu, suçlama duygusu, kızgınlık ve hayal kırıklığından temizlenmesi gerek. Ancak öyle yeni güzel ve mutlu şeyleri görebilirsiniz. Yarım bıraktığınız şeyleri tamamlayın ve kendinize iyi bakın. Hayatınıza girecek olan yeni şeyler sizin kendinizi toplamanızı ve yarım işlerinizi bitirmenizi bekliyor.

Hayatınızda açılan yeni kapıları görebildiğinizde arzuladıklarınızın size çok çabuk geldiğini anlayacaksınız. Bu yüzden gerekli temizliği çok çabuk yapıp kendinizi toparlayın. Değişime açık olun. Geçmişe bağlanmayın, bırakın geçmiş geçmişte kalsın. Yaşadığımız an ve gelecek çok güzel.

Teşekkürler Caressa!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/