Günün Melek Kartı – Niyetleriniz Net ve Berrak Olsun

Archangel MichaelMysticsstaircase

İstediğinizin ne olduğu hakkında çok net olun ve ona sarsılmaz bir inançla odaklanın

Rehberlik için dua ettikten sonra GERÇEKTEN ne istediğinizi itiraf edecek kadar cesur olun. Şunu bilin ki siz (herkesle birlikte) her şekilde her şeyin en iyisine layıksınız. Varlık ve bolluk Tanrı’nın herkes için dileğidir. Bu evrensel bolluk ve varlıktan kendi payınızı arzularınızla zihninizde net bir resim oluşturarak alırsınız. İstediklerinizin çoktan gerçekleşmiş olduğunu zihninizde canlandırın, bunun sizde uyandırdığı fiziksel ve duygusal hisleri yaşayın. İsteklerinizin NASIL gerçekleşeceği konusunda hiçbir düşünceniz olmasın, o konuda endişelenmeyin. Yaratan’ın sonsuz yaratıcılığı sayesinde istekleriniz size çok akıllıca ve hiç beklemediğiniz yollardan gelebilir. Sonra istediğinizi Yaratan’la beraber gerçekleştirmek için içinizdeki sesin size verdiği tavsiyeleri adım adım takip edin. Ve yolunuza çıkan iyi şeyleri kabul etmek için kendinize izin verin.

Arkadaşlar, bu kart hem bizim kişisel hayatımıza hem de şu anda dünyanın dört bir yanında yaşanan toplumsal olaylara sesleniyor. Ne istediğimizi çok iyi bilmeliyiz. Abraham’ın da dediği gibi (Esther Hicks – Çekim Gücü) istekler kontrasttan, zıtlıklardan doğar, yani yaşadığımız kötü şeyler yeni istekler doğurması, kendimizi tanımamız ve dersler almamız açısından yararlı araçlardır. İstemediğimiz bir şey yaşarız, fark ederiz  ya da görürüz ve onu değiştirmek isteriz. O anda bir istek roketi kalbimizden fırlatılır. Ondan sonra geriye dönüp zıtlığı yeniden tanımlamaya çalışmayın. Yani diyelim ki işinizi değiştirmek istiyorsunuz, ‘benim işim çok kötü, para kazanamıyorum, müdürüm hiç anlayışlı değil’ diye sürekli geri dönüp istek roketinin kalbinizden çıktığı anı kendinize tekrar tekrar yaşatırsanız orada kalırsınız. Bir adım öteye geçemezsiniz. Sizin zihinsel ve duygusal olarak roketle  beraber yola çıkmanız gerekiyor. Yolculuğunuz sırasında istediğiniz sonucu daha da netleştirin, yani ‘Ben gerçekten ne istiyorum. Nasıl bir iş, nasıl bir sevgi, nasıl bir hayat istiyorum’ konularına odaklanın. Bu bazılarımız için çok kolay, bazılarımıza da çok zor gelen bir süreç çünkü bizler  çocukluğumuzdan ve hatta geçmiş hayatlarımızdan beri etrafımızdakileri memnun etmek üzere programlandık. Ve sürekli kimi nasıl mutlu edeceğimizi düşünerek bir takım tahminler üzerinden kararlar veriyoruz. Gerçekten ne istediğini itiraf etmek sizin için yeni bir şey olabilir. Ama bu yapmaya değer bir şey. Ne istediğinizi bulun, netleştirin ve üzerine gidin. Michael, meleklerimiz, rehberlerimiz ve Tanrı bizimle. Karar verdikten sonra, isteğinizi kenardan köşeden düzenleyebilirsiniz, ya da kalbinizi dinlemeye alıştığınızda birdenbire aslında bunu değil başka bir şeyi istiyorum diyebilirsiniz. İsteğiniz size olumlu duygular ve bir ferahlık hissi veriyorsa doğru yoldasınız demektir. İşte o zaman odaklanmak önemli. İnanın, istediğiniz ne ise çok yakında gerçekleşecek.

Aynı şey Occupy Turkey hareketi için de geçerli. Bugün hükümetle yapılacak olan görüşmelerde son derece net olmaları gerekiyor. Michael onlarla birlikte. Bu olaylarla ilgili herkesi koruyor, rehberlik ediyor.

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir. Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/