Günün Melek Kartı – Yoga ve Egzersiz

yoga
yoga (Photo credit: GO INTERACTIVE WELLNESS)

Raye

Şu anda sağlığınız, huzurunuz ve ruhani gelişiminiz için yoga ve egzersizin her çeşidi temel ihtiyacınız

Siz zaten etrafınızdan ve içinizden güçlü bir şekilde yoga veya diğer spor ve egzersizlere katılmak için yönlendiriliyorsunuz. Bu kart size ekstra onaylama olarak geliyor. Fiziksel hareket rüyalarınızı, arzularınızı ve niyetlerinizi gerçekleştirmenizde temel araçlardan biri. Projelerinizi başlatmaya ve tamamlamaya yardımcı olacak enerji ve canlılığı verecek. Yeni ve yaratıcı fikirlere sizi açacak. Yoga aynı zamanda sizin çakralarınızı genişletir ve temizler böylece meleklerin rehberliğini açık ve net bir şekilde duyabilirsiniz. Yoga aynı zamanda bizim gürültülü zihnimizi sessizleştirmemize yardımcı olur ki böylece meditasyon yapabilir ve cennetin sesini duyabiliriz.

Raye diyor ki:

‘Egzersiz ve yogadan çekiniyor, başlamaya utanıyor olabilirsiniz. Size yardımcı olacağım. Benden isteyin ve ben size, vücudunuza, vaktinize ve sağlığınıza uygun bir program bulacağım. Sonra size düşünceleriniz, duygularınız ve birden bire karşınıza çıkan reklam, broşür gibi bilgilerle yardımcı olacağım. Meşgul biri olduğunuzu biliyorum ama egzersiz yapınca gününüzde sanki daha çok saat varmış gibi olacak.’

Çok ayakları yere basan bir kart çıktı bugün. Yaz gelmek üzere, dışarıya çıkıp yürüyüş yapmak, biraz daha sağlıklı alışkanlıklar edinmek için ideal bir zaman. Arkadaşlar, ben harekete geçeceğim. Umarım siz de öyle yaparsınız.

Teşekkürler Raye!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/

2 comments

 1. her gun sizin bilgileri oxuyuram cox yardimci olur tewekkur edirem wuanda cox depresiyondayam iwimi itirmiwem yeni iwde bulmaq zordur bu uzden uzgunem ne edim

  Beğen

  1. Kumru’cum
   Öncelikle eve kapanıp kalma. Kendini zorla dışarı çıkar canın istemese de hareketlen, para harcamana falan gerek yok. Yürü, yürü, yürü… Depresyonuna çok iyi gelecek.
   Şİmdi sana benim de kullandığım Michael’ın verdiği çok yararlı bir cümleyi veriyorum. ‘Ben bana ihtiyaç duyulan yerde ihtiyaç duyulan zamanda yapmam gerekenleri yapmak üzere bulunuyorum’ bunu sürekli tekrarla. Sabah, akşam, aklına geldikçe. Bu sana en uygun işi sana çekecektir.
   Ve sabah akşam ‘Mor Alev’le tüm negatifi yak gitsin. Bir kaç gün sürebilir, biraz sabırlı davran. Mor Alev ve St. Germaine yazılarımdan mor alevi nasıl kullanacağını öğrenebilirsin.
   Çakralarını açıp dengelemek de yararlı olabilir. Bugünkü çakra meditasyonunu deneyebilirsin. Depresyon için Rafael’den yardım iste. Güven. İnan.
   Birazdan Michael’ın yeni yazısını yayınlayacağım, kader ve yaşam kontratından bahsediyor. Kendi gerçekliğimizi kendimiz yaratıyoruz ama bunu yaparken o kadar bilinçsizce seçimler yapıyoruz ki herşeyi karman çorman bir hale getiriyoruz. İşte bunu bilmek bile bizi özgürleştirip moralimizi düzeltiyor. Sevgilerimle.

   Beğen

Yorumlar kapatıldı.