Günün Melek Kartı – Yükseklerdesiniz

yeah fly high baby yeah
yeah fly high baby yeah (Photo credit: oddsock)

Aurora

Şu anda yükseklerde uçuyorsunuz, başkaları bunu tehdit olarak algılayabilir. Sakın alçalmaya kalkmayın çok yakında o insanlar için ilham kaynağı ve örnek olacaksınız.

Niyetleriniz ve amaçlarınız hayatınızda yükselen bir çizgi yarattı. Önünüze yeni fırsatlar çıkıyor ve hem iç benliğiniz hem de dışınız bu pozitif büyümenin etkisi ile ışıldıyor. Başkalarının sizin hem şu an hem de gelecekte yaşayacağınız başarıları kıskanacağından endişe edebilirsiniz. O yüzden başarınızdan bahsetmekten kaçınabilirsiniz. Aynı zamanda yürüdüğünüz bu yeni yolun sizi nereye götürdüğüne dair endişeleriniz de olabilir. Gelecekteki başarınız için bir garanti isteyebilirsiniz.

Melekler sizin şu anı yaşamanızı, başarının ve yeni atılımlarınızın her adımının keyfini çıkarmanızı istiyor. Yaşadığımız her an olması gerektiği gibi. Tanrı her zaman size baktı ve her zaman bakacak. Güvenin! Şimdi, endişe alışkanlığınızı arkada bırakın ki bu harika armağanların tadına varın. Şu anda uçuşunuzun yükseklerde seyretmesi için takdir etmek ve şükretmek çok büyük önem taşıyor.

Teşekkürler Aurora!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/