Artık kim olduğunuzu öğrenmenin vakti geldi, hem de çoktan geldi – Archangel Michael

Ron Head tarafından 20 Nisan 2013 de iletilen mesajın orijinaline buradan ulaşabilirsiniz.

Blue question mark
Blue question mark (Photo credit: Wikipedia)

Son mesajımızla bayağı patırtı kopardık değil mi? Şimdi normal konuşmamıza dönelim.

Bugün konuşmak istediğimiz konu aranızdan pek çoğunun farkında olmaya başladığı bir değişiklik. Biz sizi ve sizin konuştuğunuz birkaç kişiyi örnek olarak kullanacağız. Bu kelimenin tam manasıyla sonsuzdan beri var olan bir fenomen, ama hiç bir zaman bu kadar çok kişi bunu fark edecek ya da bundan yararlanacak durumda olmadı. Şimdi, siz enerji düzeyinizi ve frekanslarınızı yükselttikçe; eğer isterseniz ve tabii ki niyet ederseniz bu fenomeni yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda tamamen kazara tesadüf edebilirsiniz.

Tabii ki tesadüf diye bir şey yoktur. Bu size tanıdık geliyorsa ve kazara olmuş gibi görünüyorsa, şunu bilin ki siz hayatınıza bütün bunlardan bihaber devam ederken, üst benliğiniz ve rehberleriniz sizi arzulanan yolunuzda ilerletiyordur. İşte bu yüzden kendi üst benliğinizle daha derinden iletişime girmeyi isteyebilirsiniz. Size söylediğimiz hiçbir şey aslında kalbinizde bildiklerinizin dışında değil.

Başlangıçta söylediğimiz gibi, bazılarınız aranızda kararlar verdiniz, ya da birtakım fikirlerden bahsettiniz ve ondan sonra da birdenbire hayatınız tam hız hareketlendi, halbuki hayatınız çok durağandı, durgundu ve hatta saplanıp kalmıştınız. Siz bu kelimeyi kullanmayı seviyorsunuz, saplanmış.

Bir şeyleri arıyor, öğreniyor, işlemden geçiriyor, veya diğer başka şeyler yapıyor olabilirsiniz. AMA, sevgili dostlar asla ve asla saplanmış değilsiniz. Köşenize çekiliyor olabilirsiniz ama asla saplanmış değilsiniz. Kendi içinizde olanlardan haberiniz olmayabilir ama asla saplanıp kalmadınız.

İçinize gidin, ne ve kim olduğunuzu öğrenin. Biz bunu ne kadar söylesek azdır ve belli ki yeterince de söylememişiz. Ama bugün size iletmek istediğimiz ana fikir şudur: Bu yolculukta bir sonraki adımı fark ettiğinizde ve bu adımı atacak cesareti topladığınızda, bu adımın sizi herhangi bir yere başarılı bir şekilde nasıl taşıyacağını görmeseniz bile, kendinizin, akıl hocalarınızın, rehberlerinizin ve meleklerinizin gücünü ve bilgeliğini öğrenmeye hazır olun. Hayatınızın roket gibi ileriye atılmasına hazır olun. Ve dostlarım, geri sayıma bile vaktiniz olmayacak. Bu söylediğimizin sizde korku uyandırmasına izin vermeyin. Size bunun çok ender hissetmiş olduğunuz bir neşe ve keyif getireceğini söylüyoruz. Bu demek olacak ki buraya gelme amacınızın tam yolunda, tam üzerindesiniz.

Siz kutsal ve ilahi varlıklarsınız ve artık kim olduğunuzu öğrenmenin vakti geldi, hem de çoktan geldi. Huzurla kalın. Keyif içinde olun. Çok yakında yine konuşacağız. İyi günler.