Günün Melek Kartı – Güç

8 Strength
8 Strength (Photo credit: n0cturbulous)

Archangel Ariel

Yaşama Sevinci, Sağlık, Gurur, Haz ve Tutku. Affedicilik ve Şefkat.

Bu pozitif kartla haftamız gerçekten güçlü bir şekilde devam ediyor. Bu kartın simgelediği gücün sırrı derin bir iç uyumdan geliyor olmasıdır. Bu uyum, sevinç, cesaret ve tutku medeni insanın yırtıcı doğası ile kurduğu barıştan kaynaklanmaktadır. İçimizde yaşayan ve bazen bizi korkutan güç ve dürtülerden kaçmayıp bu gücü hoşgörüyle benimseyip, eğitmemiz gerektiğini gösterir. Bu kart Ego kartında bahsettiğimiz gölgelerimizi aydınlatıp kucaklayıp arkada bıraktığımızı ve benim yaramaz çocuk dediğim egoyu bir kenara oturtup susturduğumuzu ve bununla beraber de sahte ahlaki değerlere de kapılmadığımızı işaret eder. İşte asıl güç gerçek kendin olabilmekte ve etrafına da şefkatle davranabilmektedir.

Bu güç iş hayatımıza tutku ve bağlılık, vücudumuza sağlık, ilişkilerimize hayat dolu bir ruh getirir. İçinizdeki dengeye dikkat edin ve bugün mucize bekleyin! (Sonra da lütfen buraya yorum olarak yazın!).

Bildiğiniz gibi Ariel bereket, bolluk ve varlık meleğidir, simgelerinden biri de aslandır. Bugün aslan amblemi, resmi, ya da aslanlarla ilgili yazı, haber, şirket adı, vs. görürseniz dikkat edin, size bir işaret veriyor olabilir.

Teşekkürler Ariel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/