Hafta Sonu için Melek Kartı – Denge

Nature's Balance
Nature’s Balance (Photo credit: SriHarsha PVSS)

Archangel Zadkiel

Doğru ölçü, Ilımlı bir yaklaşım, Tutarlılık, Uyum, Nezaket, İşbirliği, Kendine hakim olma

Harika, güneşli, yazın erken müjdecisi bir hafta sonu başlıyor İstanbul’da. Ve onun yanında yumuşak, toleranslı ve bizi ölçülü olmaya çağıran Zadkiel’in Denge kartını çektim.

Zadkiel bizi kendimizle barışık, çevremizle uyumlu ve sağlıklı bir denge içinde olmaya çağırıyor. Düşüncesizce kararlar vermeyin, ani tepkilerden kaçının ve dinlendirici ve yumuşak bir hafta sonu yaşayın. Sağlıkla ilgili endişeniz varsa bu kart esenlik ve rahatlamanın işaretçisidir.

Kendinize iyi ve nazik davranın, dünkü kartın verdiği mesajın aynısını şu anda da söyleyebilirim. Gilbert’in dün verdiği mesaj da bunu yine destekliyor. Bazen kendim de şaşırıyorum bu eşzamanlı kartlara ve mesajlara. Demek ki bu hafta sonu olgunluk, denge, nezaket, ılımlı olmak çok çok önemli.

Şimdi size muhteşem bir yaz şarkısı sunuyorum. Hafta sonunuz aynı bu şarkı gibi yasemin kokuları içinde geçsin!

 

Sevgiler ve Teşekkürler Zadkiel!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/