En Güçlü Rüyalarınız Herkesi Kapsayacak Sevgili Dostlar – Archangel Michael

Ukiyo-e coloured woodcut by Hokusai
Ukiyo-e coloured woodcut by Hokusai (Photo credit: Wikipedia)

Bu mesaj 1 Nisan Pazartesi günü Ron Head’e iletildi. O hafta sonu Batı dünyasında Paskalya nedeni ile Cuma’dan Pazartesiye kadar tatildi. Orijinal mesajı aşağıdaki buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bu çalkantılı bir hafta sonuydu değil mi? Hem sizin için keyifli, hem de enerji zıtlıklarıyla dolu, işte bundan eminiz.

İşte şimdi Nisan’a girdiniz. Ortalık biraz oturuşmuş gibi. Ama buna rağmen sanki bir şeyler harekette. Bir şeyler henüz  olmadı. Bilinciniz sürekli etrafı yoklayıp ne olabileceğini keşfetmeye çalışıyor.

Hımm, neredeyse haklısınız. Tek hatanız ortalığın sakinleştiğini düşünmek. Halbuki gitgide şiddetlenen istikrarlı bir akıntıya dönüştü.  Bahar şimdi burada, en azından kuzey yarımkürenizde, ve değişim geliyor. Ve enerji diyor ki ‘Değişim GELİYOR!’

Gerçekte bu Cennetin emri ve sizin emriniz. Şimdi değişim yaratmakla ilgili öğrendiğiniz her şeyi hatırlamanın zamanı. Size şunu söyleyelim: Siz hazırsınız, yoksa bunlar olmazdı. Ancak, sizin tarihinizdeki generallerin dediği gibi en ince yapılmış planlar bile ne ile karşılaşacağınızı kapsayamaz. İşte bu yüzden bu kadar muhteşemsiniz. Çünkü ne olursa olsun siz çaresini bulacaksınız. Lütfen daha iyisini fark edene kadar rüyanıza sıkı tutunun, ve daha iyisini bulacaksınız. Sonra yeni rüyaya sarılın.

En güçlü rüyalarınız herkesi kapsayacak sevgili dostlarım. Henüz herkes için hayal kurmuyorsanız, söyleyelim, büyük bir keyfi kaçırıyorsunuz ve evet güç de. Dışlamak ve intikamın bugün artık hiç yeri yok. Dahil etme ve rehabilitasyon sizin söyleminizle ‘rağbet görüyor’. Ama özgür irade bir kanundur, yani bunun tüm taraflarca seçilmiş bir şey olması gerekmekte.

Bazı büyük şeyler çoktan olmaya başladı ama size söylüyoruz, bunlar tepenin zirvesindeki küçük kartopları. Tarihinizin bu sayfasına bir işaret koyun. Gelecekte bu dönemden sık sık bahsedeceksiniz, özellikle birileri size ‘Ama hiçbir şey değişmiyor!’ dediğinde.

Asla ama asla geçmişte hiçbir şeyin değişmediği bir zaman, ne de gelecekte bir şeylerin değişmediği bir zaman olmadı ve olmayacak. Kalbinizin içindeki o sessiz yerin dayalı döşeli ve hazır olduğuna emin olun. Orada her gün zaman geçirmek isteyeceksiniz. Ve oradayken bir çok şey yaratın. Bunu büyük bir gülümseme ile söylüyoruz.

Biz size düşüncelerinizden daha yakınız ve her çağırdığınızda yardıma hazırız. Huzurla kalın. İyi Günler

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/