Sağlıklı Sınırlar

Bu sabah gelen en son Yaratan Mesajı tam da içinde bulunduğumuz Koç Dolunayı enerjisini yansıtıyor:

Değeriniz nedir? Bunun dış güçler tarafından belirlendiğine inanabilirsiniz fakat yanıt içinizde yatıyor. Sizin değerinizin ne olduğuna karar vermek başkalarına düşmez.

Sağlam ve belirgin sınırlar yapılandırarak ve sağlıklı bir doz öz-sevgiyle, kendiniz ve çevrenizdeki diğerleri için ne değerde olduğunuzu görebilirsiniz.

Eğer bu önemli içeriklere sahipseniz, bir daha asla birilerinin sizi küçümsemesine izin vermezsiniz.

Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

6 comments

 1. Merhaba, bir melekten bir yardım istedikten sonra aynı konu için başka bir melektende yardım istemek uygundur değil mi? Farklı melekler aynı konu üstüne çalışırken herhalde uyumlu olarak çalışıyorlardır ama yine emin olmak için sormak istedim. Bir ilişki için hem raguelden hemde chamuelden ayrı ayrı yardım istemek onlar için sorun değildir umarım. Bu şekilde onlarla çalışabilir miyiz? Teşekkür derim mor alev.

  Beğen

  1. Elbette Türkkan. Ama görüyorum ki yardım konusunda şüphelisiniz ki soruyorsunuz, korkularımız yaratımı engeller. Güvenin. İlgili pek çok geçmiş yazıma bakın lütfen. Sevgilerle

   Beğen

 2. Ilerlemeye çalıştığım yol her bakımdan akıntıya kürek çekmek gibi. Maddi ve manevi engeller bazen aşılamayacak kadar yıpratıyor. spiritüel arayışlarıma yakın gördüğüm detaylar, içinde yaşadığım coğrafyanin ilkel mizah anlayışına malzeme oluyor çoğu zaman. kaostan beslenen bir çoğunlukla yaşamak gerçekten kasvetli, kronik ve devasa bir ağırlık. Tek istediğim kendi halimde yaşayıp gitmek. Takdir de beklemiyorum onlardan. Kendime yeteri kadar değer veriyorum. Daha fazlasını verdiğim zaman bencillikle suçlanmaktan korkuyorum. Onların düşünceleriyle arama bir perde çekmeyi öğrenmem gerekiyor sanırım.

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili SatNam, bu mesaj aşağı yukarı sizin söylediğinizi söylüyor. Ancak izninizle bir iki ek yapmak istiyorum çünkü burada çevrenizdekilere karşı büyük bir içerleme ve bir miktar da küçümseme var. Oysa Terazi yeni ayı enerjisini anlatırken paylaştığım gibi, “Durumları olaylar değil, sizin tepkileriniz belirler.” Demek oluyor ki, o insanlar ne derse desin, ne yaparsa yapsın, sağlıklı sınırlarınız olduğunda siz kendi yolunuzda ilerlersiniz. Yıllar önceki bir başka paylaşımı hatırlarsanız, “kınadığınız, sizi kınar” ya da daha vurucu şekliyle “lanetlediğiniz sizi lanetler”. Yani sınır koyma işleminde bağışlayıcılığın ve anlayışın da yeri vardır. “Bencillikle suçlanmaktan korkuyorum” demişsiniz. O zaman kendinize ne veriyorsanız, bunu başkalarının izin vereceği kadar yapıyorsunuz diye anlıyorum. Suçlansanız ne olur? Hiçbir şey! Tabii gerçekten kendi özgürlük anlayışınızla başkalarının özgürlüğünü çalmıyorsanız eğer. Dolayısıyla Koç dolunayı yazısını belki bir daha okumanız ve “aydınlanmış bencillik” konusunda kendi kurallarınızı, kendi yaklaşımınızı yaratmanız yardım edebilir. Şimdi tam zamanı, bu dolunayın enerjisi çok güzel. Bir sürü insanın duygularına tercüman olduğunuza inanıyorum. Teşekkür ederim.

   Liked by 1 kişi

 3. Tam da bu konuyla ilgili konuştuk sabah bir arkadaşımla…Kendisi 28 yaşında , kariyer hedefleri peşinde iken ailesi evlenmesi için baskı yapıyor…Nasıl yardımcı olabilirim kendisine?Naçizane ablası olarak mutlu olsun istiyorum…Sınırlarını taşıma suyla koruyor , teslim olacak neredeyse,yıkılmak üzere

  Beğen

Yorumlar kapatıldı.