Hayat Dansı ve Mutluluğunuz…

Sanatçı: Lisa Aisato

Bilge Baykuşlar, bu sabah erkenden aşağıdaki üç mesajı gördüm. 

Hepinize keyifle dans ettiğiniz, mutluluk dolu bir hafta sonu diliyorum.

Mor Alev

Hayat bir dans gibidir sevgili ve biz de birbirimizin eşiyiz. Gerilemeler, gecikmeler, duraklamalar ve doğrudan gitmek yerine engellerin çevresinden dolanmak? Bunlar mambo, tango ve çaçadaki adımlar gibi. Eğer hareketleri parçalara ayırır ve dansın geri kalanı olmadan incelerseniz, sadece acı dolu kıvrılıp bükülmeler görürsünüz. Ama büyük resmi gördüğünüzde ise… karşınızda harekete geçmiş şiir vardır.

Hayatta ise, gerilemeler, gecikmeler, duraklamalar ve doğrudan gitmek yerine engellerin çevresinden dolanmanız sıklıkla sadece benim sizi çok daha iyisine yöneltmemdir. Bunların cesaretinizi kırmasına izin vermeyin, bağlamları dışında görmeyin ve ne yaparsanız yapın, dans etmeyi bırakmayın!

En yetenekli koreografınız,

Evren

tut.com

Mutluluk nedir? Bazılarınız onu doğru eş, doğru iş, doğru şeyler veya doğru ruhani ailenin sizi çevrelediğinde bulunan yakalanması zor bir duygu olarak görüyorsunuz.

Sevdiğim, mutluluk her zaman içinizde! Onu “oldurmak” için herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. 

Bugün biraz vakit ayırın, kendinizi sessizleştirin… mutluluk ruhunuzda yaşıyor ve ruhunuza kendi şarkısını söylüyor. 

Bir defa duyduğunuzda artık onu duymazdan gelmenizin imkanı yok. Bu sadece onu tanıma ve melodisini öğrenme meselesi. İşte bunu yaptığınızda, mutluluğun şarkısını yüksek sesle söyleyebileceksiniz, hem de herkes için.

Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)

Mutluluk bir kelebektir, peşinden koştuğunuzda her zaman bir adım ötenizdedir. Fakat eğer dinginlikle oturursanız, ışıklarıyla sizi aydınlatabilir.

Nathaniel Hawthorne


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2022 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2022 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

3 comments

  1. Sevgili Mor Alev, yazınızı görunce bir tebessum geldi yerlesti yuzume.Hafta sonu tango festivalindeyim gece gunduz dansla geciyor. Dans empati yapmayı, karsindakini dinlemeyi ve uyumu ögretti.
    Yaşamda boyle uyum denge ahenk degilmi,Farkındalıklar herkesi sarsın sarmalasın.sevgiyle kalın

    Liked by 2 people

  2. :)) kendi kendine içinden gelen dans ritminin içinde bulanlar var kendini bu sabah bir de..

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.