Yükseliş? Kimse Arkada Kalmayacak

Sanatçı: Jimmy Lawlor

Sevgili Bilge Baykuşlar, geçen günkü Arkturus Grup mesajını paylaştıktan sonra Yükselişin ne olup olmadığı konusunda pek çok soru geldi. Konsey’in aşağıdaki mesajı fikrimce bunu en yalın haliyle açıklıyor. Belki hepinizin bunu hatırlamaya ihtiyacı vardır, ne de olsa araya bir pandemi, ekonomik kriz, iklim değişikliğinden dolayı yangınlar ve seller girdi ve şimdi de dikkatleri üzerinde toplayan bir savaş ve besin tedarik krizi yaşanmakta. Değişim son hızla devam ederken, odak noktamızı kaybetmek çok insani. Temel bilgilere dönmek belki de hepimize faydalı olacaktır. 2017’deki yorumlarımı da silmeden veriyorum.


Öngörüldüğü size söylenen “Yeni Dünyaya” yükselişinizin başlangıcına izin verecek frekanslara gitgide yaklaşırken ve hemen kapıdaki değişime dair hisleriniz arttıkça, neredeyse tüm düşünce sistemleri sadece fiziksel dünyaya dair olanların endişeleri de artıyor. Defalarca bize soruldu, sevdiklerinize, ailenize, evcil hayvanlarınıza ve dostlarınıza ne olacak? Arkada mı kalacaklar? Siz birdenbire ortadan kaybolunca ne düşünecekler? Bir defa daha bu endişelerinizi dindirmenize yardımcı olmaya çalışmamıza izin verin, özellikle de bu endişeler sizin enerjilerinize birer çapa gibi bağlanıp aşağıya çektiğinden dolayı bunu istiyoruz.

Burada bir açıklama yapmak istiyoruz. Sizin bir anda ortadan kaybolacağınız bir anlık durum olmayacak. Neredeyse bizim bulunduğumuz yere yakın bir noktaya yükselecek olanlarınızın enerji imzası ile aynı salonda bulunan başka masalardaki insanların deneyimlediği gerçeklik farklı olacak. Şimdi, size soruyoruz, bu sizin andaki durumunuzdan çok farklı mı? Hayır, değil. (Mor Alev: Aynı şeyi hepimiz kendi enerjimize göre deneyimliyoruz ve birimiz bir deneyimin bütün olumlu yönlerini yaşayıp mutlu olurken diğeri çok farklı hissedebiliyor, böylece gerçekliğimiz zaten farklı düzeylerde devam ediyor. Son zamanlarda ise bu, iyiden iyiye belirginleşti.)

Zamanla, uyumlu frekans düzeyine gelmeyenlerin bir kısmı zaten geçiş yapmış ve sizden farklı bir boyutta olabilirler. Bu zaten olmuyor mu? Evet, oluyor. (Mor Alev: Bazı kişiler doğal süreç gereği vefat edip başka boyutlara geçmiş olmuyorlar mı?) Ancak, kitaptan bir cümle ödünç alırsak, dünyayı mütevazı ve yumuşak olanlar teslim alacaklar.

Şimdi, bunlar çok basitleştirilmiş açıklamalar, 3D zihinlere çok boyutlu şeyleri anlatan. Diyebilirdik ki, hepsi birer illüzyon. Ama bu yardımcı olmazdı. Diyebilirdik ki sizin terimlerinizle bunu anlatmamız mümkün değil. Yine, yardım etmiyor. Size şunu söyleyebiliriz, kimse arkada kalmayacak, arkada bırakılmayacak.

Belki bir dostunuz, içinde yüksek benliğinin yaşamasına sizinle aynı zamanda izin vermemiş olabilir, ama bu kararı istedikleri zaman vermekte özgürler. Sadece onları ilahi mükemmelliklerinde görün. Onlar için yaşayamazsınız ama yolu örnek olarak onlara gösterebilirsiniz. İnsan ırkındaki bu değişimi bir dev heyelan ya da tsunami gibi görün. Kesinlikle böyle güçlü. Her biriniz bütünü etkiliyorsunuz ve değişim bir kartopundan çığa dönüşecek, dönüşüyor. Bu benzetmeleri bir araya getirmemize ne dersiniz?

Bazılarınız için, yükselişin henüz düşünmediğiniz bir tanımını kullandık. Ve bunda bir sorun yok. Diğer tanımları kullanarak da ilerleme kaydettiniz. Ancak, biz sizin yükseliş kelimesini böyle anlamaya başlamanızı rica ediyoruz.

Yükseliş, en sade haliyle kişilerin yüksek benliğinin fiziksel varlığı aracılığıyla ve fiziksel varlık olarak kendini ifade etmeye başlaması sürecidir. Ve gezegensel yükseliş de bunu uygulayan kişilerin dengeyi ışık yönüne çevirdiği zaman gerçekleşecektir.

Şimdi, yüksek benlikleriniz oldukça güçlü varlıklar. Yani bunu başarmak için milyarlarcanıza gerek yok, buna rağmen milyarlarca olacaksınız.

İşte o yüzden, lütfen odaklanmanızı endişeden neşe-keyif-coşkulu beklentiye ve izin vermeye çevirin. Gelmekte olanın hayalini kurabileceğinizden çok daha muazzam olması olasılığına izin verin ki hayalleriniz onun yanında oldukça donuk kalacaktır. Ama yine de hayal edin.

Her birinize sevgilerimizi yolluyoruz.


Sevgili Dostlar, yükselişten bahsederken sıklıkla bunun bir anda olacak bir durum olmadığını ve bir süreç olduğunu konuştuk ve yıllardır da bu değişimi yaşıyoruz. Uyanış öyle seviyelere ulaştı ki, hiç beklemediğiniz insanlardan enerji hakkında konuşmalar, yorumlar duymaya başladınız. Bundan birkaç yıl önce böyle konuşmalara burun kıvrılarak bakılırdı, şimdi normal oldu! Ancak, bir anda kendimizi cennette bulmamız da – haydi ben daha amiyane tabiriyle konuşayım – saçma sapan bir şey olurdu.

Yani toplu “hadise” (olay, the event) bekleyen arkadaşlar, bence bu konuda bir yanlış anlama var. Anlayışıma göre, herkes kendi “hadisesini” kendi yaşayacak, zihni ve kalbi barışık şekilde hareket etmeye başlayacak, böylece yüksek benliğini ifade etmek çok daha kolay olacak. Buna yaşanan belli deneyimler sayesinde uyanmak ya da içindeki ışığı bulmak da diyebiliriz. Bir anlamda bu süreçle bakış açılarında oluşacak değişiklik her şeyi yepyeni gözlerle görmemizi sağlayacak, yani ilk adım bakış açılarının değişimidir. Bir süre sonra keşfetmiş olduğumuz yeni benliğimiz ve kişiliğimizle (aslında yeni benlik, eski, sonsuz ve gerçek benliğin açığa çıkmasından başka bir şey değil) yepyeni yaşam şartları geliştireceğiz, yeni ve olumsuz şartlandırılmış ego tarafından güdülmeyen hayat amaçları, yeni bakış açıları ortaya çıkacak ve gerçekliğimizi tamamen değiştirerek yeryüzüne cenneti biz getireceğiz. Bu sırada gelişimimiz durmayacak, devam edecek. Konsey de bizlere bunu hatırlatıyor.

Yükseliş konusunda bundan iki-üç yıl kadar önce açıklayıcı bir makale yayınlamıştım. Yeni okuyucular isterlerse biraz daha bilgi için ona bu bağlantıda bir göz atabilirler.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2023 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2023 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

One comment

  1. Teşekkürler bu mesaj için. Konseyin yakın bir zamanda aynı kanallık aracılığıyla bir mesajı vardı, yanılmıyorsam. Konseyin bu yeni mesajını da yayınlarsanız çok sevinirim. Çok teşekkürler..

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.