Melekler: Hayatınıza Birazcık Daha Fazla Sevgi Katın

Sanatçı: Margaret Scrinkl

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Uyandığınızda kendinize bir dakika ayırıp şu soruyu sorun: “Bugün dünyaya sevgi katmak için yapabileceğim tek şey nedir?” Belki bir yabancının gözlerinin içine bakıp gülümseyebilirsiniz. Belki bir-iki dakika dünya için dua edebilirsiniz. Belki elinizdeki bir fincan çaya saygıyla bakar, bu içeceği masanıza getiren mucizevi olaylar zincirini ve insanları takdir edersiniz.

Belki birisini bağışlarsınız veya birbirinize iyilik yaparsınız. Belki kendinize karşı daha yumuşak davranmayı seçersiniz. Bu dünyaya birazcık daha sevgi katmanın büyüklü küçüklü sayısız yolu var ve böylece dünyayı daha iyi bir yer haline getirirken, kendinizi de bu dünyada daha iyi bir yerde hissedersiniz. 

Herhangi bir şekilde bu sevgiye katkıda bulunduğunuzda – ister düşünceyle, sözcüklerle ya da hareketlerle olsun – tüm sevginin Kaynağına olan bağlantınızı hissedersiniz.

Ne zaman birisine veya bir şeye takdirle bakarsanız, kendiniz de buna dahilsiniz, hissettiğiniz İlahi olanın gözlerinizden doğru yaratılışı saygıyla takdir etmesidir.

Ne zaman nezaketle, iyilikle konuşsanız, gezegeninize akan sevgi nehirleriyle birleşir, bir sevgi elçisi, geleceğin huzur çağı için bir mimar olursunuz.

Bu dünyaya biraz daha sevgi getirmeyi her seçtiğinizde, sevginin Kaynağına bağlanırsınız ve o zamana kadar olduğundan çok daha fazla kendiniz gibi – gerçek kendiniz gibi- hissedersiniz. 

Dünyaya biraz daha fazla sevgi katmayı bir oyuna ya da alışkanlığa dönüştürürseniz, hayatınızın da her geçen gün geliştiğini bulacaksınız. Kendinize gününüzü yaşarken hayata biraz daha sevgi katma hedefi koyun. Kendinize sıklıkla sorun, “Şu anda, tam burada hayata nasıl birazcık daha sevgi katabilirim?” Uykuya gitmeden önce bu dünyaya sevgi katmış olduğunuz anlarınız için kendinizi takdir edin. “Yavru köpeğimi öptüm. Ivır zıvır çekmecemi temizleyip düzenledim. Kendi ruhumu ______ yaparak onurlandırdım. Trafikte kibardım…”

Dünyaya GERÇEKTEN ne kadar sevgi kattığınızı bilseydiniz şaşırırdınız. Bir gün cennetlerden doğru hayat muhakemenizi yaparken hayata getirdiğiniz o güzel kalbi ve ışığı göreceksiniz. Eğer isterseniz, bilinçli olarak bu dünyaya her gün biraz daha sevgi katmaya karar verdiğinizde, gerçekte olduğunuz hayranlık uyandırıcı ve kudretli ruhu tanıyacaksınız… çünkü gerçekte sadece tek bir gerçek güç vardır. Sadece bir şey kalıcıdır.

O kudret, o sonsuz titreşim elbette ki sevgidir. Bir bakın, her gün birazcık daha sevgi katabiliyor musunuz ve hayat da size mucize gibi sihirli ve harika şekillerde geri yansıyacaktır.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler. (www.VisionsofHeaven.com) 


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2023 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2023 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

3 comments

 1. İçimden taşan üzüntü isyan ve öfkeyi nasıl dengelerim ve dönüştürürüm derken yazınız yardıma yetişti, sağolun Mor Alev. Vicdanlı, hakkaniyetli, sevgi ile davranan bir toplumun varolabileceği ümidimi yeniliyorum…

  Liked by 2 people

 2. Güldeni Seviyorum. Sizi Seviyorum. Hepimizi Seviyorum.

  Güldeni Takdir Ediyorum. Sizi Takdir Ediyorum. Hepimizi Takdir Ediyorum.

  İlahi Olanın Gözlerimden Doğru Yaratılışı Saygıyla Takdir Edişini Takdir Ediyorum.

  Ne Mutlu. Çok Şükür.

  Çok Teşekkürler Mor Alev. Olabildiğim Tüm Zerafetimle, Tüm Nezaketimle, Gülerek, Gülümseyerek, Güzellikler Diliyorum. Hepimize. Bugün Her Birinize Birer Gül Birer Kuş Birer Kalp Benden. Leylaklar da Açtı. Onların da Kokusunu Rengini Gönderiyorum. Sevgiler Güzellikler.

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.