Günün Melek Kartı – Birlik

cbb56baef31c0a28c9c54421af21350dArchangel Sandalphon

Olayların gidişatı genelde olumlu. Arkadaş çevrenizi genişletmek ya da bir gruba katılmak deneyimlerinizi zenginleştirecek. Hayata bakış açınız etkilenip değişecek.

Konu ister iş, ister sosyal yaşam, sağlık, hobi ya da ruhani tatmin olsun, sizin gibi düşünen, sizi destekleyen insanlarla bir arada olmak size iyi gelecektir. Kabuğunuzdan dışarı çıkın ve şu anda hayatınızdaki ana temaya uygun uzmanların, yol göstericilerin ve arkadaşların olduğu ortamlara girin.

Bu kartın bir diğer anlamı ise inanmışlığı ve bundan doğan derin güveni ve iyi niyeti simgelemesidir. Bu iyi niyetle varoluşumuzun amacına yönelik sorularla uğraşacağımızı ve inançlarımızla değer yargılarımızı gözden geçireceğimizi haber verir. İyiyi kötüden ayırmamıza yarayan karar verme yeteneğimizin güçleneceğini ve hayatımızın akışını değiştirebilecek nitelikte ruhani tecrübeler yaşayacağımız anlamına da gelebilir.

Sandalphon dualarımızı Tanrıya ileten bir baş melektir. Hayal ve hedeflerinize inancınızı ve bağlılığınızı güçlendirmek için ondan yardım isteyin.

Teşekkürler Sandalphon!

Telif Hakkı©2013 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.wordpress.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2013 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.wordpress.com/