İmzanız

Önemli bir hatırlatma: Dokunduğunuz her şey, sahip olduğunuz her düşünce ve söylediğiniz her kelime benzersiz enerji imzanızı taşır. 

Herhangi bir zamanda ne hissediyor ve düşünüyorsanız o imzaya geçer ve Evrene “Bana bundan biraz daha fazla ver lütfen!” diyen bir mesaj iletir.

Sizin tarafınızdan gelen bilinçli ve kararlı emekle, yeryüzü seviyesindeki varoluşunuzu seçimlerinizle gözle görülür şekilde değiştirebilirsiniz. İyi, kötü ya da nötr… o seçim her zaman sizin olmuştur. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YEPYENi! “Sabian Hikayem”. Gizeminizin kilidini açın. Kendinizi gerçekleştirin!

En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

HİZMETLER

8 comments

 1. Sevgili Mor Alev Merhaba,
  Duygularımı ifade edemiyorum. Teşekkür ediyorum. Teşekkür ediyorum. Teşekkür ediyorum. 🙏🙏🙏❤❤❤❤❤

  Liked by 1 kişi

 2. O kadar zaman bekledik, bu kadarcık mı? Eski Mor Alev’i nasıl özledim. Hemen her gün yazı olurdu, evrenden mesajlarımı buradan alırdım, bazen gülerek, bazen ağlayarak. Kafamdaki bir soruya çat diye cevap gelirdi. Hayatımın önemli bir parçasıydı. Üzülmüyorum dersem yalan olur bu ayrılığa.

  Liked by 1 kişi

   1. Çok özür dilerim, içinde bulunduğumuz zamanın kargaşasından bir önceki paylaşımınızı fark etmemişim. Sitemim sevgimdendir, son paylaşımınızı az önce okudum, yine içinde kıvrandığım sorularıma cevap buldum, varlığınıza şükrediyorum.🙏

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.