Bir Başka Bakış Açısı

Sizi doğal, zarif ve kolay yollardan şifalandırma niyetiyle varolan şeylerin ta kendisini kökünden çıkarıp atmaya ya da bitirmeye çalıştığınız zamanlar olabilir.

Bunu yapmadan önce, biraz geri çekilin ve bu zorlu duruma bir başka açıdan bakın… görün, acaba ne öğretiyor?

Çok şaşırabilirsiniz – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


En son nöroplastisite yöntemleriyle HAYATINIZI AKIŞA AÇMAK, ALMA-VERME DENGESİNİ KURMAK, KISIR DÖNGÜLERE SON VERMEK ve BOLLUĞA EVET! demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2021 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.

Copyright © 2021 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

  1. Az once, yillar sonra izimi bulan cocukluk arkadasim, onunla, “hic kimselerle olmadigi kadar derin ve oz’e yonelik, derin sohbetimiz ve covid-19 ile birlikte evde gecirdigim son aylarda, yaptigim yogun meditasyon ve olumlamalarla, nasil da arindigimi, beni en cok etkileyen ‘seyin’ kokune nasil indigimi ve ondan nasil arindigimi, sifalandigimi dusunmekten ote, hissederken, uyumadan once karsima cikan sey, sizin bu mesajiniz oldu. Bu an’i su an ifade edecek kelime bulamiyorum. Harikasiniz. Herkese sevgi ve sifa dolu gunler dilerim. // Melek.

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.