Melekler: “Doğru” Yerine “Gerçek” Siz

IMG_0905

Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Her birinizle gurur duyuyoruz. Yeryüzünüzdeki bu aşırı zorlu yılın sunduğu armağanların hasadı için çok çalıştınız, çalışıyorsunuz. Düşüncelerinizi sizi daha iyi hissettirenlere yumuşakça çevirmek için özenle ve sebatla çaba gösteriyorsunuz. Korkuya düşmemek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bunlar, bu iş, ruhunuzun buraya yapmaya geldiği şeylerdir.

Zıtlıklar arenasını temel alarak yaratmayı istediniz. Zihninizin efendisi haline gelişmek istediniz, böylece kendi enerjinizin de ustası olacaktınız. Dünyaları yaratan gücü sizi mutlu eden yönlere doğrultmak için özgür iradenizi kullanmayı ve böylece İlahi olanın da yayılmasına izin vermeyi istediniz. Bu sene size yakın tarihinizdeki herhangi bir yıldan çok daha fazla olağanüstü, harikulade gelişim fırsatları verdi ve dolayısıyla da olağanüstü ve harikulade lütuflar.

Bazılarınız hayatınızı tam hız ilerletmek için ellerinizi ovuşturuyorsunuz, ancak henüz harekete geçmeye istekli değilsiniz. Bazılarınız andaki şartların etkisindeki zamanınızın gerçekten keyfini çıkarıyorsunuz. Bazılarınız, geleceğini içten dışa yaratmak için içe döndü. Bazılarınız ise şifaya, yeniden doğuşa ve çok daha fazlasına yardım etmek için hiç durmadan çalışıyorsunuz. Pek çoklarınız ise tükenmiş durumda ve dinlenmeye ihtiyacı var.

Bu zamanda kendinizi nerede bulursanız bulun, kendinize hatırlatın, “Hepsi iyidir. Tam da bulunduğum yerde ben mükemmelim. Şu anda tam olarak hissetmem gerekeni hissediyorum. Hislerim benim rehberliğimdir. Eğer yorgunsam, dinlenmeye çağrılıyorum. Eğer enerjik ve hevesliysem, hareket etmeye çağrılıyorum. Eğer geleceği hayal ediyor ancak harekete geçmek istemiyorsam, hayallerimle iç dünyamı yaratmaya çağrılıyorum.” Güvenin. Kendinizi başkalarıyla karşılaştırmayın. Siz, sadece kendi arzularınız tarafından şekillendirilmiş, size özgü ve çok güzel bir yolda yürüyorsunuz.

Bulunduğunuz anı ve yeri kucaklamanız, hayallerinize giden en kısa yoldur. Şimdi, burada sevecen düşünceler bulmanız daha sonra çok daha fazla sevginin garantisidir. Her alandaki bolluğunuzu takdir etmeniz, hayatınızın her alanındaki bolluğu artıracaktır. Yorulunca uyumak, enerjikken hareket etmek, açken yemek, hepsi iç yönlendirilmelerinizi onurlandırmanın yollarıdır. İyi hissetmek istiyorsunuz, ancak öyle olmayan düşünceleriniz olduğunda, her birini yumuşakça tek tek değiştirmeye devam edin.

Durmak tükenmek bilmeyen olumsuzluk ve anlaşmazlıkların yaylım ateşinden bıktıysanız, kendinize bağlantıyı kesme izni verin. “Kendi doğruluğunuzu, görüşünüzü, duruşunuzu” savunmaktan bitap düştüyseniz, kendinizi açıklamak yerine sadece diğerlerini dinleme iznini kendinize verin, tabii sürekli savunmada kalmak hoşunuza gitmiyorsa.

Herhangi bir anda sadece kendiniz olun. “Ne yapmalıyım?” diye sormak yerine, “İçimden ne yapmak geliyor?” diye sorun ve size iyi ve sevecen gelen her hisse güvenin. Biz pek çoklarınızın çalışmak, belli bir programa uymak zorunda olduğunu, vs. anlıyoruz, ama her zaman “içimden gelen ne?” diye sorabilir ve ilk fırsatınızda bunu onurlandırabilirsiniz. Güvenin.

Gezegeninizde hepiniz hayranlık uyandıran işler yapıyorsunuz. Kendinizi bizim gözlerimizden görmenize yardım etmeyi çok isteriz. Cesaretinizi görüyoruz, azminizi, kararlılığınızı, güzel sevginizi ve Tabiat Ana’ya olan düşünceliliğinizi, tüm ruhlar için sevginizi, sizi çıldırtanlar için bile. Tatlı, duyarlı, sağlam, yardımsever kalbinizi görürdünüz. Kendinizi o kadar mükemmel, güzel, kıymetli formlarda beden bulmuş İlahi’den daha azı olarak asla göremezdiniz.

Kendinize bu kadar sert davranmayın. Olduğunuz yerin tam da olmanız gereken yer olduğuna güvenin. İçinizden bir şeyi yapmak (ya da yapmamak) geldiğinde ve o düşünce kibar ve sevecense, size sunulan rehberliktir. Nasıl hissederseniz hissedin – neşe-keyif-coşkulu veya kederinizi işlemden geçiyorsanız bile – sizde yanlış olan hiçbir şey yok.

Bu en yüksek derecede zorlu bir yıl oldu. Tabiat Ananız basınçlarını salıverirken ve çok uzun süre âtıl kalan enerjileri temizlemeye devam ederken, hala daha değişikliklerden geçiyorsunuz. Siz, pek çok durumda, oldukça yüklü siyasi kararlarla karşı karşıyasınız. Buna rağmen, eğer iç rehberliğiniz dinlen diyorsa, dinlenin. Eğer iç yönlendirmeniz, dünyanın sorunlarına dikkat etme, kendi enerjinle ilgilen diyorsa, hiç şüphesiz bunu yapın.

Kendinizi diğerleriyle veya yüzeysel standartlarla karşılaştırmak ve aradaki farka odaklanmak yerine, hislerinizi onurlandırdığınızda – ve bu sırada anda size sevgi gibi geleni yaptığınızda – dünyaları yaratan enerjinin içinize ve sizin aracılığınızla dışınıza aktığını hissetmenize izin verirsiniz. Bu gerçeklikte, sadece burada bulunmanız bile dünyaya bir armağandır.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler.

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)

Not: Burada “doğru” kelimesi toplumsal şartlanmalar ve kalıplara uygun olduğuna inandığımız gibi olmaya çalışmak, özgün olmamak ve bu konuda katı kurallara sahip olmak anlamının yanısıra haklılığında üsteleyen anlamı da taşımaktadır.


En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Sizi 1,5 yıla yakındır takip ediyorum ve yoluma o kadar çok ışık tuttunuz ki ne kadar tşk etsem az. Fakat son günlerde zihinsel,duygusal ve fiziksel bir takım zorlanmalar yaşıyorum eski kronik rahatsızlıklarım depreşti, kendimi bi boşlukta hissediyorum mutsuz değilim ama sanki çok harika da hissetmiyorum gibi değişik durumlar. Bunların arınmanın ve yeni enerjilere uyumlanmanın bir sonucu olduğunu düşünüyordum ama birkaç gündür bişeyi çok net farkettim bugüne kadar öğrendiğim içsel olarak kabul ettiğim şeyleri hayatıma geçiremiyormuşum yani an’da yaşamak yerine eskisi gibi ya geçmiş yada gelecekte yaşıyormuşum , duygusal ve fizikselde hissettiklerimde aslında beni farketmemi sağlamak için olan zorluklarmış. Bugün karşıma çıkan yazılar ve en son sizin yazınız noktayı koydu evet yapmamız gereken tek şey içinde bulunduğumuz an’ı olduğu gibi yaşamak gerisi zaten kendiliğinden ve zerafetle evrenin sonsuz ve sınırsız olasılıklarından akıp geliyor ihtiyaç anında . Çok tşk ederim mor alev , An Albers ve melekler sonsuz sevgilerimle ❤

  Liked by 4 people

 2. Sevgili Moralev,

  Öncelikle bu güzel paylaşım için teşekkürler.

  Bu yıl gerçekten yaşadığımız en ilginç yıldı diyebilirim. En zor yıl mıydı diye sorsalar kesinlikle hayır derdim çünkü bu yılı yaşamak beni kendimle tanıştırdı, farklı olasıkların da var olduğunu görebildim. Sanki kocaman bir perde aralandı ve görüş alanım açıldı. Bunun için minnettarım.

  Bununla birlikte, öyle bir hissiyat var ki sanki onlarca yol katetmişim ama fizikselde herşey aynı. Ruhum ve bedenim eskisi gibi o tekrar eden duygularda kalmayı kabul etmiyor. Yani aslında yazılarda da bahsettiğiniz gibi istesem de o eski duygulara dönemiyorum. Bu aynı zamanda bir seçim ve bu farkındalığın gelişmiş olması da yine bu yıl sayesinde oldu. Fakat bu kadar şey değişmişken yine de herşey aynı gibi.

  Umarım doğru ifade edebilmişimdir. Bu yazıyı okuduğumda bunları paylaşmak istedim.

  Liked by 1 kişi

  1. Merhaba Ceren,

   Kendinle tanıştığını, farklı olasılıkların da var olduğunu gördüğünü, görüş alanının açıldığını, kendini tekrar eden o eski duygulara dön(e)mediğini, farkındalığının gelişmiş olduğunu yazdığını okuyorum.

   Sonra da her şeyin aynı gibi olduğunu yazdığını…

   Sadece aynalamak istedim ve “Her şeyin aynı olduğuna emin misin?” diye sormak… :))

   Liked by 2 people

   1. Merhaba Emre,

    Teşekkür ederim. Soru üzerine uzunca düşündüm ve moralevin daha önce paylaştığı yazılardan biri geldi aklıma.

    Tohum toprağın altında filizleniyor. Toprağın üzerinde ise büyük bir hareketlenme yok gibiydi. Fakat görüyorum ki köklerim toprağını bulmuş, yerini sevmiş ve en önemlisi ilk defa bu kadar “var olmanın” keyfini yaşıyor. Toprağın üzerinde ise işlerin bir anda geliştiğini unutmuşum. Bir sabah uyanırız ve o küçük yaprak oradadır.

    Mutlu haftalar!

    Liked by 1 kişi

 3. Sevgili Mor Alev, cok tesekkur ederim,ne kadar guzel bir baslik bu. 2020 boyunca yaptigim ezberlenmis “dogru”lari salip gercek kendimi bulmak oldu. Zaten yola ” Gercek nedir?” sorusuyla cikmistim. Ben yukarida bahsi gecen surekli calisan tayfadayim 🙂 bazen de gelecek icin ellerini ovusturan, ama daha cok calisan. Cunku ellerimi ovusturdugum gelecek icin de kendi mi adim adim gelistiriyorum her gun, bu benim icin cok onemli.

  Sana ayrica tum kalbimle tesekkur edecegim konu: Mutlu sabahlar icin onerilerini okudum sekmeden secip ve her zaman gozlerimi acar acmaz kocaman gulumsuyorum, yeni hayatim icin tesekkur ediyorum. Iyi ki varsin, bilgeligin hep kalbime eslik ediyor. Bana verdigin rehberligin ve isigin her gun katlanarak sana donmesini dilerim! Sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 4. Bugün, https://moralev.com/2017/09/19/yeni-ay-basakta-evrimlesme-sirasi-egoda-mor-alev-gokyuzu-ile-yukselis-raporu/ yazınızı okumak geldi içimden.. “Mars gezegenine ulaşmak, insanın kendi kendine ulaşmasından daha kolaydır.” demiş Carl Gustav Jung. Teolojinin, geleneklerin, statükonun şekillendirdiği sahte bir kişiliğimiz, bir de “gerçek” özümüz, benliğimiz var. Oraya ulaşmak epey zahmetli ve zor… Belki de kolaydır ama biz zorlaştırıyoruzdur:)) kim bilir.. Kendimi tanıma yolunda yazılarınızdan çok faydalandım, özellikle sabian sembolleri yorumlarınız benim için adeta bir şifre çözücü oldu:)) Umarım bir gün bizzat tanışma imkanımız da olur. Pek çok kişiye “yardım” ediyorsunuz. Sevgilerimle…

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.