İkinci Dalga Yeniden İnşaatçılardır

 

Sevgililer,

Düzensiz ve değişken enerjiler bir ihtimal bir süredir hissetmediğiniz veya hissetme ihtiyacı duymadığınız duygularınız olmasına yol açıyor.

Enerjiler herkes için tek tip ve hem siz öncüleri, hem de 3D’ye derinden bağlı olanları etkiliyor. Bu geçiş sırasında çoğunlukla böyle olmuştu. Aradaki fark ise, enerjilere öyle ince bir ayarla uyumlandınız ki, hiç gitmeye ihtiyacınız olmayan yerlere dokunanlardan da kurtulamıyorsunuz. İşte böylece belki gözleri dolmuş, üzgün, kızgın, asabi ve çevresinde bulunmanın pek de keyifli olmadığı bir insan halindesiniz.

Geçmişte kalabalık yerlerin sizi rahatsız ettiğini keşfettiniz mi – başkalarının duygularını hissetmenin sizi bunalttığını? İşte şimdi de böyledir. Ama farklı olan şey, fiziksel olarak aynı yerde olmak yerine, aynı şeyi frekanslar aracılığıyla algılıyor olmanız. Endişenin, öfkenin, korkunun radyo dalgalarını alıyorsunuz, tıpkı kalabalık yerlerde olmuş olduğu gibi.

Kendinizi yoğun duygularla gelişiminize ters etki yaptığı ve diğerlerini korkuttuğu görünen sözcükler söylerken ve hareketler yaparken buluyorsunuz.  Çünkü çoğunluk sizin bambaşka bir davranış biçiminde olmanıza alışkın – büyük ihtimalle şimdi olduğundan çok daha yumuşak ve bağışlayıcı. Bu etkileşimler sizi de diğerlerini olduğu kadar korkutuyor, çünkü neden bu kadar sinirli, üzgün veya öfkeli olduğunuzu pek de anlayamıyorsunuz.

Bazılarınız tepkilerinizin sebebini, geçiş becerilerinizin birlikte yaşadıklarınızdan veya etkileşimde bulunduklarınızdan daha ilerlemiş olduğuna bağlıyorsunuz. Becerilerinizin daha ileri olması bir ihtimal doğrudur ancak bu sebep değildir.

Tutunacak hiçbir şeyiniz olmadığı için ürküyorsunuz. Siyasi/coğrafi dünyanız size doğru gelmiyor. Diğerleriyle ilgili ve diğerleri için olan endişelerinizin ise çözümleri yok gibi. Umutsuzca yeni bir dünya istiyorsunuz.

En derinlerinizde bu geçiş hikayesinin sonunda yeni bir sevgi dünyası olduğunu bilseniz de, o mutlu sonu istemek herhangi bir şeyi değiştiriyormuş gibi görünmüyor. Çünkü her gün, yeni zorluklara karşı çok az çözüm öğreniyorsunuz.

Tekrar tekrar size o çözümlerin yaratımını sizin başlatacağınız söylendi – yeni siyasi, akademik, cezai, tıbbi, coğrafi, ırkla, cinsiyetle, çevreyle, insaniyetle ilgili çözümler. Ve bu doğrudur. Ama sadece hemen bugün ya da yarın değil. Çünkü siz “yeni sizin” yeni yürümeye başlamış bebek evresinden çıkıyorsunuz. Ve bunu yaparken de, sizin için yeni yapılar kuracak ataerkil kaynaklara çok daha az ihtiyaç duyacaksınız.

Çağlar boyu, dünyalılar 3D korku dünyasına uygun yapıların yaratılması için baskın veya eril cinse güvendiler. Bu yeni bir dünya. Dolayısıyla, istediğinizi yaratması için yeryüzünün erillerine bel bağlanamaz. Ve biz şu anda kelimenin geniş anlamıyla konuşuyoruz, eril tepki veren, eril enerjiyle sorunları çözmeye çalışan hem kadın hem de erkekleri kastediyoruz. Çünkü bu geçişteki sizler ve diğerleri eril/dişi enerjilerinizi ya dengelediniz, ya da dengeleyeceksiniz ve böylece yaratımlar tarafsız olacak.

Bu artık eril enerjinin hükmettiği bir dünya değil. Ve bu sebepten, eril-baskın 3D yapılar yıkıldı ve yıkılıyor. Yeni yapılar tarafsız olacak, ne eril ne de dişi baskın. Siz ve dünyanız korkudan neşe-keyif-coşkuya geçerken o yeni yapılar kullanışlılığını çağlar boyu sürdürecekler.

Sezgisel olarak geleceğinizi biliyorsunuz. Ama o geleceği şimdi istiyorsunuz, her ne kadar yeterince yeni inşaatçının henüz uyanışını yaşamadığını bilseniz de. Belki aile otomobilini kullanamadığı için ağlayan altı yaşında bir çocuğu gözünüzde canlandırmanız yardım edebilir. O altı yaşındaki çocuk sezgisel olarak ileride bir gün bunu yapabileceğini bilse de, arabayı şimdi kullanmayı istiyor.

İşte siz de böylece, yakın geleceğinizde olacak bir şey için özlem duyuyorsunuz. Ama yeni varlığınızda biraz daha olgunlaşmalısınız – ve uyanmakta olan yapısal yaratıcılarınızın sayısı da biraz daha artmalı.

Yeni dünyanın yaratılmasına yardım ettiniz ve varlığınızı 3D korku davranışlardan temizlerken yarattığınız yeni dünyaya ait kaldınız. Neşe-keyif-coşku ve sevgiyi vurgulayan yapıları ise takipçiler yaratacak. Sizin rolünüz bunu içermek zorunda değil. Öncüler olarak o yeni yapıların tasarımına katkınız olacak ama şimdiki rolünüz küresel olmaktan çok bireysel. 3D güvenlik parçaları birer birer imha olurken, korku ve öfkeye rağmen ışığınızla parlakça aydınlık saçmayı öğreniyorsunuz.

Siz bir yeni dünya yaratıcısısınız, yapısal yaratıcı değil. Takip edenler ise yeni yapıları yaratacaklar. Üçüncü ve sonrasındaki dalgalarda yer alanlar ise o yeni yapıları geliştirecekler ki böylece kuşak üzerine kuşak korku yerine sevgi ve neşe-keyif-coşkuda yaşamayı rahat bulsunlar.

Bir defa ikinci dalgadakiler çalkantıda dengeli durmayı öğrendiklerinde, yakın gelecekte o yeni yapıları deneyimlemeye başlayacaksınız.

Yeni dünyayı bir gecede yaratmadınız. Büyük ihtimalle yıllardır bununla uğraşıyordunuz, belki de on yıllardır. İkinci dalgadakiler yeni yapıları çok daha hızla yaratacaklar. Ve üçüncü ve sonraki dalgadakiler ise, görevlerini göz açıp kapayana kadar yerine getirecekler. Çünkü takip eden her dalga bir önceki dalganın enerjisini de alır ve daha da yükselir.

Her şey plana göre oluşuyor – sizin de tasarlanmasına katkıda bulunduğunuz plana göre. Yeni varlığınız olgunlaşacak ve hayatın keyfini hiç düşünemeyeceğiniz şekillerde çıkaracaksınız. Tıpkı romantik aşkı altı yaşındaki bir çocuğa anlatmanın imkânsız olması gibi, bizim için de bu geçişin gelmekte olan evrelerini ne kadar memnuniyetle deneyimleyeceğinizi anlatmak imkânsız.

Ama şimdilik, siz yeni yürümeye başladınız, çocukluğa evrimleşiyorsunuz ve kendi aklınızdaki takvime göre arkadan gelen dalgaların ne yapacakları konusunda endişelenmek yerine kendinizi keşfetmeye ihtiyacınız var. Öyle de oldu. Âmin.

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (LifeTapestryCreations.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Soruların cevaplarını almak ve rahatlamak hissettiğim tam da bu. Doğruyu yanlışı ayirmaya çalışırken hatta bocalarken herşeyin olması gerektiği gibi oldugunu anlıyorum. Hepimiz neşe, keyif ve coşkuda kalalım 💙🙏

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev
  Yolumuz, sizinle ışık ve sevgiyle aydınlanıyor. Teşekkür ediyorum.🙏💖💖💖

  Liked by 1 kişi

 3. Merhaba, yazılarda ve yorumlarda “öyle de oldu” diyerek bitirmenin anlamı neyi içeriyor? Henüz olmadı ama olacağından şüphe duymuyoruz gibi mi yorumlamalı?
  Teşekkürler…

  Beğen

 4. Geçmişin değil de geleceğin ve hiç bilmediğim bi zamanın hasretini çekiyorum bi süredir. Sanki kokusunu, dokunuşunu tatmışım gibi. 6 yaşındaki o çocuğun heyecanını ve saflığını içimizde koruyarak, aydınlık saçmaya devam edebilme gücünün içimizde oluşuna hayranım. Teşekkürler. İyi ki. 🙏🌺

  Liked by 1 kişi

 5. İki gün önce bir rüya gördüm. Kıyamet senaryolu filmler gibiydi. Dünya yeni bir enerji boyutuna geçiş yapıyormuş. Uyum sağlayamayanlar o dünyada olamıycak filan. Titreşimlerin uyuşması gibi bişeydi. İnsanların titreşimiyle dünyanın titreşimi tutmalı. Bi yerde duyduğumu hatırlıyorum Bi enerji dalgası geliyo cidden, hissedilebilir ve görülebilir hatta. Yaklaşıyo bize, karşımda biri var bu arada ama kim olduğunu bilmiyorum. Ben diyorum ki ellerini iki yana aç, korkma, rahatla diye talimat veriyorum. Sonra ellerimi açıyorum zihnimi boşaltıyorum ve o dalga üzerimden geçiyor ve ben uyumlanmış oluyorum. Çok garip bi histi, uzun süre etkisinden çıkamadım. Böyle yazılar okuyunca demek ki okuduklarımdan etkileniyorum diyorum. İyi ki de etkileniyorum, bilim kurgu, hayal ürünü olarak görülen Bi çok şey çok normal geliyor bana şuanda.

  Liked by 2 people

 6. Dün yazmayı çok düşündüm
  “neden bu kadar sıkışmış hissediyorum” diye şimdi bu yazıyla cevabı buldum.
  Hayat o kadar güzel bir dengede ilerliyor ki…
  Bazen deniz coşar ve dalgalar büyür ama biraz zaman sonra kendine ait olmayan tüm kiri çöpü sahile bırakıp, kendini temizleyip sakinleşir. Bizler de zaman zaman özümüze ait olmayan duygu ve düşünceleri negatifi biraz dalgalanmayla kıyıya bırakıyoruz. Her şey bizim ve bütünün hayrına olsun. Kabul ve şükür ile 🙏

  Liked by 1 kişi

 7. Cevaplar tam da doğru zamanlarda geliyor çok ilginç. İnsan kendi ruhsal evrimleşme yolunda ilerledikçe bilgi gerçekten de akıyor.
  Hepimizin ışığı butunun en yüksek hayrı icin olsun 🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.