Neredeyse…

A8F9B60C-673D-4D2B-9A12-ABE6DC5D6114

 

Bazılarınız hayatın yeniden “normal” olması için derin bir özlem deneyimliyorsunuz. Gelişmekte olan değişiklikler size rahat gelecek şekilde düşünmenizi, odaklanmanızı ve hayatınızı yaşamanızı zorlu kılıyor. Ancak, bütün kaosun arasında, ışıldayan birkaç dakika da oluyor, size dünyada iyi giden şeyleri işaret ediyor ve bitmiş ürünün ne olabileceğini görebiliyorsunuz.

Evren size bu dengesizlik zamanında biraz da keyifsiz hissetmenin ve kendinize bir şans tanımanın, bir mola vermenin sorun olmadığını hatırlatıyor. Ortalık yatıştıkça, o küçük umut ışıltıları büyüyecek ve çok daha kapsayıcı olacak… ta ki, çok yakında bir gün çevrenizdeki her şey huzur ve neşe-keyif-coşku olana dek.

Bir ayağınızı diğerinin önüne koymaya devam edin sevgili, neredeyse geldiniz. – Yaratan

Jennifer Farley, Yaratan Mesajları (thecreatorwritings.wordpress.com)


YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.

Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. Bir ayağınızı öbürünün önüne koymaya devam edin, neredeyse geldiniz. Bu günümün mottosu bu söz olacak sanırım. İhtiyacım vardı. Teşekkür ederim. 💕💕💕

  Liked by 1 kişi

 2. Sevgili Mor Alev,

  Mesaj tam zamaninda geldi,bugun son derece yorgun ve karanlik hissettigim bir gün. Bu yasima kadar korkuyu cok belirgin sartlar disinda pek duyumsamamistim,cok tanidigim bi duygu hic olmadi. Herkes hep amma sakin/sogukkanli oldugumu soylerdi. Birkac gundur yasadigim seylerin adinin “anksiyete” oldugunu ogrendim. Hatta beni cok iyi taniyan biri “sen de tanismis oldun,evet insanlar bunu yasiyolar adina anksiyete denilen sey boyle bisey” dedi. Beni zorlayan sebebini bulamamak, saf korku ataklarina girip cikiyorum,nedenini tutturamadim bir turlu. Beni cok yordugu icin inceleyemiyorum,organizmama sevgi sefkat vermeye ugrasiyorum yalnizca. Umarim evrenden korkuyu temizleyen bir filtrelik gorevine girmisimdir. Herkes gelecek kaygisi oldugunu saniyor ama ben bu ataklar harici cok rahatim. Ve gelecek kaygisi gibi “medeniyetten” bir sey gibi gelmiyor bu dalgalar,cok infantil,cok ilkel bi yogunlukla geliyor. Umarim bana ogretecekleri,anlatacaklari da kendisinin yogunlugu miktarinca kiymetli olur.Aslinda bundan suphem yok. Eh yeni misafire,evi dagitip duman etse de hosgeldin diyelim! 🙂 Sevgilerimle.

  Liked by 2 people

 3. Gelmişizdir inşallah. Ruhum gönlüm o derece üzgün yorgun ki hergün yaşananlardan, okuduklarımdan ,neşe keyif coşkuyu elde edebilmek için hergun daha fazla çalışıyorum. Çok şükür bugünüme gene de….

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.