Yuva

FD387B8D-A4C3-4F90-80E1-B5CFFABC81A6

Bir kuş düşünün, yuvadan düşmüş. Minik kuş kendini kaybolmuş hissediyor ve korkuyor. Onu besleyecek kimse yok. Henüz uçmayı öğrenmedi. Yavrunun annesi bir dalışla aşağı iner ve yavruyu yuvaya geri taşır.

Kuş ilk resimde terk edilmiş gibi görünür. İnsanlığın kendisi de bir anlamda yuvadan düştü ve bir karar verdi, böyle olacaktı. Gelmekte olana, kendini yeniden bilmesini destekleyecek olana dedi ki, “teşekkürler ama hayır”. Görüyorsunuz değil mi, yavru kuş bir annesi olduğunu unuttu ve elinden gelenin en iyisini yapmaya karar verdi. Tüm zamanlarda varolana “hayır, teşekkür ederim” dedi. Ve anne kuş da “Eh, ona irade verildi, biz onu rahat bırakacağız, o kendine bakacaktır, bu onun seçimi ve hakkıdır.” dedi.

Ve insanlık, çok küçük istisnalar dışında, kendini Kaynağından bağımsız ilan etti, hafif sersemlemiş halde ayrılıkta devam etti ama ne pahasına, BİRlik pahasına. Fakat BİRlik zaten orada.

Aynadaki yansımanızı görüyorsunuz. Görüntünüzü değerlendiriyorsunuz, nasıl görünmeniz gerektiğine, kimlik varsayımınızla, elinize tutuşturulan kılavuza bakarak – “şu çeşit bir adam”, “bu çeşit bir kadın” – hepsi sadece karşılaştırmalı bilgiyle tanınabilen.

Eğer kendinizi karşılaştıracağınız hiçbir ölçüt olmasaydı, nasıl olurdunuz? Eğer kimliğinizi ölçecek bir cetvel olmasaydı, güzel olur muydunuz? Öfkeli olur muydunuz?  İşte bu da sahip olduğunuz şeydir.

Kim olurdunuz?

Paul Selig aracılığıyla Rehberler, 15 Mart 2020


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2020  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

Yorumlar kapatıldı.