Melekler: Kötülük Yanılsamadır

**Lütfen makalenin altındaki telif hakları uyarısına saygı gösteriniz. Teşekkürler.**

210D43C6-A396-4D5E-A295-6C8FDEA4FA60Sevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Tek bir ruhun bile sizin üzerinizde sizden fazla gücü yoktur. Sizin hisleriniz sizindir. Titreşiminiz sizindir. Ruhunuz sadece ve sadece sizindir ve bedeniniz, titreşiminiz ve dolayısıyla dış hayatınızda sizi etkileyen şartların üzerinde gücü ve hükmü vardır.

Eğer İlahi olana bağlantıda kalırsanız, o zaman, gerçekten “ölüm gölgesi vadisinde yürüyebilir ancak hiçbir kötülükten korkmazsınız” çünkü kötülük bir yanılsamadır. Kötülük, gerçek doğasını unutandır. Kötülük, yıkılmış ağacı kesip, ateşe can vermek yerine kol kesen baltadır. Kötülük, şehirlere enerji verme niyeti taşıyan atom enerjisini, hayatları yok eden bomba olarak kullanandır. Kötülük, o kadar yaralı bir kişidir ki, sizi incitmek onun hislerine göre sorun değildir…. Fakat bu şeyler ve bu ruhlar gerçekten kötü müdür, sevgililer? Bizim gözlerimizde değil. Asla bizim gözlerimizde değil. Onlar sadece suistimal edilmiştir. Onlar sadece kendi ışıklarını unutmuşlardır.

Dünyanız ve çevrenizdekiler ne olursa olsun, ışığınıza sadık kalırsanız, etrafınızda bombalar patlarken sizin burnunuz bile kanamaz. İlahi olanla tam bağlantıdayken, yüksek bulaşıcı hastalığı olan birine hastalığa yakalanma korkusu olmadan sarılabilirsiniz. Siz hala daha öz benliğinizle yeniden bağlantıya geçmeye çalışırken bu şeyleri yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Henüz hazır değilsiniz, çünkü İlahi olanın ışığına ve gücüne karşı en ufak bir şüphe ya da korku olursa, bu şeylerin titreşiminize girmesine izin verirsiniz. Onlar tarafından etkilenmenize yol açarsınız.

Bununla beraber, çok daha derin bir gerçek vardır. Hiçbir şeyin, hiçbir kimsenin – ne bir virüsün, ne zorbanın, ne eski eşin, ne patronun, ne de bir katilin – siz İlahi olanla bağlantıdayken, üzerinizde sizin Işığınızdan daha fazla gücü olamaz.

Işığınız, Yaratan’ın Işığı herhangi bir karanlıktan, unutmuş veya suistimal edilmiş herhangi bir insan ya da şeyden milyonlarca defa daha güçlüdür. Işığınız tek gerçeği aydınlatır. Kötülük bir yanılsamadır. Sadece Işık vardır, hatırlayan ışık ve unutan ışık.

İçinizdeki ışık ve sevgi sadece dış dünyanızdaki ışık ve sevgiyle bağlantıya geçmek ister. Onların karanlığıyla bağlantıya geçme arzusu yoktur. Sadece onların karanlığında ışıldamak ister ki onlar da en sonunda kendi ışıklarını görebilsinler.

İçinizdeki bu sevgi dünyanın yanılsamalarını aydınlatmak ve “Seni görüyorum! Ruhunun gerçek doğasını görüyorum. İllüzyonda ve karanlıkta kaybolmuş olsan da, ben gerçekte kim olduğunu biliyorum. Ben Işığım, ben sevgiyim, sağlık, zenginlik, mutluluk, uyum ve birliğim – herkeste TEK olarak yaşayan ve nefes alan sonsuz potansiyel alanıyım! Ben hastalığının, acılarının, çektiğin ıstırabın altındayım, yükselmeyi ve onları sevgimin ışığında çözüp dağıtmayı bekliyorum. Tüm üzüntülerin, öfkenin, kıskançlığın, karışıklığın altındaki ışığım. Ben yanılsamanın ötesini görüyorum. Sadece ışığınla bağlantıya geçiyorum.” demek ister.

Ve böylece sevgililer, kendinizi ne kadar çok sevgiyle sarmalamaya gayret ederseniz, en karanlık durumlarda bile ışığın doğuşuna şahit olmaya çalışırsanız, içinizdeki sevgiyi, ışığı ve İlahi varoluşu o kadar çok hissedersiniz. Aynı şekilde, bunu tüm yaratılışta da görürüsünüz.

Gerçek varlığınızın devasa, engin doğasıyla sessizlikte bağlantıya geçmek üzere ne kadar çok zaman ayırırsanız, kendi zorluklarınız, dünyanın, çevrenizdekilerin, dış şartların zorlukları o kadar sıkıntısızca geçer. Sizi neşe-keyif-coşkunuzdan ayırmaya çalışan düşünceleriniz bile çok daha büyük gerçekte çözülür ve kaybolur.

Toprağın derinlerinde kök salmış ve göğe uzanan ağaçlar fırtınada nasıl sağlam kalırsa, siz de – sevgiye kök saldığınızda –  hayatın fırtınalarını sağlam, bitmez tükenmez inancınızla atlatırsınız. Tüm karanlık, acı ve ıstırap yanılsamalarının altında varolan iyilik ve sevgiyi en başta zihninizde canlandıracaksınız, sonra buna inanmaya başlayacaksınız ve sonunda en basit haliyle bilecek ve deneyimleyeceksiniz.

Dünyadan korkmayın sevgililer. Siyasetçilerden, virüslerden, savaşlardan, suçlardan, öfkeden ve nefretten korkmayın. Onlar için dua edin. Ona, onlara ışığınızı gönderin. Karanlığın güçlü olduğu fikrini reddedin. İç gözünüz ve hayal gücünüzle, tüm şeyler ve tüm varlıkların içinden yükselmeye çalışan ışığa şahit olun. Titreşiminizi yüksek alanda tutun böylece neşe-keyif-coşkunuz, sevginiz, huzurunuz insanlığın kumaşına dalgalarla yayılsın.

Yeterince alıştırma yaptığınızda, deneyimlediğiniz tek şey ışık olacaktır. Karanlığa şahit olacaksınız ama çok daha derin gerçeği bilecek, hissedecek ve yaşayacaksınız. Her şey BİRdir. Her şey sevgidir. Acı, zalimlik ve karanlığın tamamı sadece illüzyondur, çünkü siz veya başkaları ışıktan daha azı olamazlar.

Ölüm gölgesi vadisinde yürüseniz bile, kötülükten korkmayacaksınız.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu değişim döneminde, “Büyük Resme” ve yükseliş sürecindeki rolünüze dair daha fazla anlayış sahibi olmak, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı©2020 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2020 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

12 comments

 1. Seviyoruz seviliyoruz ❤ Bunu hissedince huzur buluyorum…. Teşekkürler sevgili Mor ❤ Teşekkürler Meleklerimiz ❤

  Liked by 1 kişi

 2. Bizde sizi çok seviyoruz. Teşekkürler tüm evrenin ışıldamasını istiyorum ve öyle de oluyor şükürler olsun ❤

  Liked by 1 kişi

 3. Bu muhteşem msj için sonsuz teşekkürler🙏 başka hiç bir şey bundan daha güzel ve iyi hissettiremezdi ❤

  Liked by 1 kişi

 4. Harika bir yazı okudum ,tesekkurler, bu yazi bana kendi işigimin farkina varmayı, onu Dünyaya, Tüm Insanliga yaymami hatirlatdi bir daha. Okudugum an öfkelerim yatıştı, dindi, yok oldu.

  Liked by 1 kişi

 5. Merhaba benim merak ettiğim birşey var. Ben bazı günler aktif, farkında iken bazı günler oldukça 3d oluyorum. Bu evrede acaba bu normal mi? Çünkü insan bir kez o 5d halini görünce 3d ızdırap gibi geliyor. Daha hala çözmem gereken şeyler olduğu için mi geriye dönüyorum acaba? Neden sürekli orada kalamıyorum? Yeterince alıştırma yaptığınızda deneyimlediğiniz tek şey ışık olacaktır diyor ya ben bunu hızlandırmak için ne yapabilirim acaba, tavsiyeleriniz var mı? Hızlandırabilir miyim bu süreci?

  Beğen

  1. Sevgili Dharma, bence normal. Gidip geliyoruz. Otomatik tepki verdiğimizde derhal 3D ye düşüyoruz. Zamanla ve bilinçli yaşamaya alıştıkça geçeceğinden eminim. Sevgilerle

   Beğen

 6. Kendi kişisel deneyimlerme bu dönemde bir mesaj istesem, bundan farklı olamazdı. Çük şükür içimizdeki ışığa, görebilmemize, deneyimleyebilmemize🙏

  Liked by 1 kişi

 7. Sevgili Mor Alev, burada yazan herşeye inanıyorum ve 5D yi deneyimlediğimizi hatta yakında onun da yükseltileceğinede ben henüz öz ışık benliğimle iletişime geçemesem de o benimle onu bilmek ve melekleri hissetmek çok güzel 💫🐬✨
  Ben alkolün enerji bedenimizin titreşimini bozduğu konusunda bildirimler alıyorum bu konuda senin bakış açını sormak isterim.. Amerika da sosyal ortam içki üzerine kurulu ve ben içmeyince çok fazla soruya maruz kalıyorum yine de eğer benim yükselmeme engel ise seve seve soruları göğüslerim🤗
  Burda kendini yalnız hisseden arkadaşlarıma da sevgi göndermek istiyorum çünkü benim de bu konuları paylaşabildiğim tek bir kişi yok ama artık üzülmüyorum , kendimi salmış bulunuyorum, olduğu kadar diyerek 😍✨🌈

  Beğen

  1. Sevgili Şebnem, genellemelerden kaçınalım. Ben Amerika’da ağzına içki koymayan pek çok insan tanıdım yani sosyal ortam içki üzerine kurulu değil. Siz hakkınızda ne düşünüldüğünden endişeleniyorsunuz, o kadar. İstemiyorsanız, içmeyin. Sordukları zaman da içmiyorum, bana iyi gelmiyor demeniz yeterli. Buna kim ne diyebilir ki! Ben her şeyin ama her şeyin ölçülü olması taraftarıyım. Yemek, içmek, spor, meditasyon, çalışmak ve eğlenmek, hepsi kararında güzel. Kimseye alkol alın ya da almayın diyemem… Herkesin kendi fikirleri ve özgür iradesi var. Sizin de öyle. Size iyi gelmiyorsa, zaten bunu biliyorsunuz. Sorular size saldırı değil, sadece soru. Savunmak yerine, ben böyle seviyorum enerjisine geçtiğinizde rahatlayacağınızdan eminim. O zaman soru da kalmayacak çünkü kimse fark etmeyecek bile bu ufak detayı. Sevgilerimle

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.