Mutluluk bana döndü ve dedi ki…

Sevgili Dostlar,

Aşağıdaki alıntıyı kim bilir ne zaman bir kenara saklamışım, bugün karşıma çıktı. Şair Bianca Sparacino’ya teşekkür ederiz.

tatiana Iliina ArtMutluluk bana döndü ve dedi ki;

“Zamanı geldi. Olamadığın her şey için kendini bağışlamanın zamanı geldi. Kurtaramadığın onca insan için, kendi akıl karışıklığının karanlığında el yordamıyla uzanıp beceriksizce kırdığın kalpler için kendini aklamanın zamanı.

Zamanı geldi çocuğum, bir yıl önceki insan olmak zorunda olmadığını kabul etmenin.

Ama hepsinden önemlisi, bana pervasızca, korkusuzca layık olduğuna inanmanın vakti geldi. Çünkü ben seni yıllardır bekliyorum”

Bianca Sparacino

moralev.com

Hepinize harika bir hafta sonu diliyorum. Mutlu olun.

Mor Alev


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile Sağlıklı Zayıflama yönteminden faydalanmak için buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

7 comments

  1. Doğum günümde gelen bu mesajı bir hediye olarak kabul ediyorum. Teşekkürler Mor Alev❤️

    Liked by 2 people

  2. Hata yaptım şu konuda diyorum.Aldandim kaziklandim…v.s .. Sonra; ”Ne yapayım o zaman en iyi bildiğim oydu” diyorum.

    Liked by 2 people

  3. Ruhuma Çok iyi gelen bir mesajdı. Duygulandım. 🙏☀️ Daha fazla bekletmeyeyim Sevgili Mutluluk.. ❤️

    Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.