Melekler: Anneniz Sevmenizi İstiyor

Kay Kemp - onenessSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Birbirinize iyi davranın sevgililer. Anneniz buna muhtaç. Toprak Ana çevre kirlenmesine, delik deşik edilmeye ve her çeşit soruna göğüs gerebilir. Bütün bunlarla, tıpkı evin salonunu darmadağın eden evlatlarına tahammül eden bir insan anne gibi başa çıkabilir. Kalbindeki ilhama cevap veren, yaratıcı insanların da yardımıyla bu sorunları temizleyebilir.

Ancak onu derinden inciten tek bir şey var ki, o da insanların kalbindeki ayrımcılık ve anlaşmazlıktır.

Nasıl bir hücre kendini bedenden ayıramazsa, siz de kendinizi Toprak Anadan ayıramazsınız. Bir süreliğine uzaya uçabilirsiniz ancak hala daha onun toprağının meyvelerine ihtiyacınız olur. Siz yeryüzü ile sonsuza dek enerjik olarak bağlantıdasınız. Aynı şekilde, kendinizi birbirinizden de ayıramazsınız çünkü hepiniz bu dünyada bir ailesiniz. O bunu bilir. O, tüm çocuklarının birbirinin içindeki ışığı sevmesini ister.

Pek çoklarınız onun rahatsızlığını şimdi hissediyor, fiziksel veya duygusal rahatsızlık hislerini. (Mor Alev: Fırtınalar, kuraklıklar, zelzeleler, volkanik patlamalar, vs. ya da doğrudan huzursuzluk hisleri ile) Bazılarınız için bu açıklanamayan endişe hisleri veya gerginlik olarak yaratıma giriyor. Diğerleri ise içlerinde sebepsiz korkuların kaynadığını hissediyorlar veya daha tepkisel davranıyorlar. Evin annesi gerginse, bütün aile de öyle olur. Toprak Anneniz içeride titriyor ve sarsılıyor ve siz de onun enerjisini hissediyorsunuz. Kendinize yumuşak davranın. Kibar ve zarif olun.

Bir insan nasıl fark yaratabilir? Sevgi, sevgililer, yeryüzünün kalbinde dalgalar yaratarak yayılır. Tıpkı, vazifeden kaçan haşarı ve düşüncesiz çocukların çok olduğu bir ailede, tek bir çocuğun annenin kalbini rahatlattığı gibi. Sevgi, Toprak Ananın görevini yerine getirmekte olduğunu hissetmesini sağlayan şeydir, yani ruhlara öğrenip gelişecek ve kolay olmadığı zamanlarda bile sevgiyle davranacak bir ortam sağlamak. Dünyanız, Kaynağın sayısız formlara bölünerek görkemine şahit olabileceğiniz ve her birinin içinde İlahi olanı görebileceğiniz bir yerdir. O, size bu armağanı verebilmek için çok fazla şeye dayanıyor, sebat ediyor ve gücünü koruyor.

İşte bundan dolayı, böyle zamanlarda elinizden geleni yapın, o da karışıklık içinde hissederken, en basit haliyle kibar, yardımsever, sevecen davranın. Önce kendinize. Diğerlerine de öyle davranın. Başkaları size bunun tam tersi davrandığında, siz kalpten davranmaya ve yapılanlara rağmen kibar olmaya gayret edin. Eğer olamıyorsanız, geri çekilin. Enerjinizi ve dikkatlerinizi düşmanca, incitici veya nezaketsiz olandan geri çekin ve diğer insan kalplerindeki bütün güzelliklere odaklanın.

Annenizin şimdi sevginize ihtiyacı var. Sadece kendisi için değil, kendiniz ve birbiriniz için sevgiye. Elinizden geleni yapın. O, kalplerinizi, zarif, sevecen davranışlarınızı hissediyor ve bütün bunlar ona güç veriyor.

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers ve Meleklere çok teşekkürler. (visionsofheaven.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın.

2019 Haziran’da YENİ! SAĞLIKLI KİLOYA ULAŞMAK ve bedeninizle barışmak için Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu ile çalışmak istiyorsanız buraya tıklayınız.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

5 comments

 1. Sevgili Mor Alev, koca bir merhaba ve benim yükseliş yolumdaki tüm katkıların için şimdiden minnettarım. Sen benim yeni rehberimsin, bu blogu uzun süredir bilmeme ve takip etmeme rağmen, ilk kez birkaç gün önce kendimi burada bulabildim ve anladım, uzun çalışmalarım sonucunda titreşimim yükseldikçe sana yakınlaştım ve eski rehberimden kopup sana geldim 🙂 Lütfen bana en çok ihtiyacım olan şeyi; değersizlik hissi, sevilmeme hissi ve ilgisizlik hissi gibi geçmişten kalma zararlı düşüncelerim için en faydalı şifa yöntemini söyleyebilir misin? Blogunda birçok yöntem olduğunu biliyorum, fakat bana en etkilisi hakkında bir fikir verebilir misin?

  Beğen

  1. Sevgili Era, herkesin enerjisi farklı. Sizin de öyle. Bence en iyisi diye bir şey yok. Hepsi eşit derecede iyi. Kendi kalbinizi dinleyin, kendi enerjinizi hissedin ve birini seçin. Bu en iyi böyle yapılır. Sevgilerimle

   Beğen

 2. Sevgili Mor Alev,
  Bu yazi gecen hafta yanginlar sonrasi icimin acimasi sebebiyle yazdigim yoruma degerli cevabin ile de es hisler, yonlendirmeler barindiriyor.
  Farkli bakmama destek oldugun icime su serptigin icin tesekkurler…
  Sonsuz sevgilerimle
  Ahu

  Liked by 1 kişi

 3. Duygularimi icimden gecdigi gibi yazabilsem..❤️ Cok Tesekkür ederim🙏 Sevgili rehberler Ve tüm varliklar Hepimizi Cok seviyorum 😍🙏

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.