Çizgi Film Karakterler

Pierre Marcel - waySevgililer,

Büyük ihtimalle, medyada verilen bir-iki sevecen davranış haberlerine rağmen, herkes herkese öfkeliymiş gibi hissediyorsunuz. Ancak o sevecen hareketler bile, hiçbir şeyin değişmeyeceği hisleriyle lekeleniyor.

Doğrusu, siz bu son atılıma başladığınızdan beri, yeryüzü hayatı eskisinden daha da kötü görünüyor.

Belki, andaki geçiş evrenizi anlamanızın bir yolu da bu veya herhangi bir yeryüzü yaşamına doğmanızın ne kadar ürkütücü olduğunu zihninizde canlandırmanızdır. Doğmadan önce, varlığınız sıcacık, rahat bir ortamda kolaylık hissiyle yüzüyordu. Doğum süreci bunu acıya, sıkışmaya ve soğuğa çevirdi. Çeşitli boyutlardan ve önceki sevgi ve sıcaklık ortamlarından yeryüzüne geçiş yaptınız, kendinize bakma veya konuşma becerileriniz olmadan soğuk ve acımasız hissettiren bu yere geldiniz.

İşte dünyanız da şimdi bazılarınızı böyle hissettiriyor – soğuk ve acımasız. Çeşitli toplumların çevirdikleri mali işler önceliği alırken, insanlık pek de önemli görünmüyor. Bazılarınız bunun sadece bazı bilinmeyen karanlık güçler tarafından bir ele geçirilme olduğunu iddia ediyorsunuz. Diğerleri toplumun zaten böyle olduğunu söylüyor. Ve bütün bunların yanında, bazılarınız da bu mali aktivitelerin bir parçası olmadığınız için öfkelisiniz. Sunulanın ötesini görebilen çok az insan var.

Bu sadece bir evre. Sıklıkla 3D’de olmuş olduğu gibi zalim bir ailenin bir parçası olmak yerine, sevecen bir dünyaya doğuyorsunuz. Henüz hissedip algılayamadığınız bir şey. Çünkü siz bu yeni dünyaya yabancısınız. Algıladığınız faktörler sadece evrimleşip bırakmış olduğunuz dünyadan geliyor.

Yeryüzüne doğmadan önce, dünyayı tüm duyguları ve hisleriyle deneyimlemeyi hevesle bekliyordunuz. Yeryüzü yaşamı fiziksel olarak çok güzeldi ve şimdi de güzel ama duygusal olarak yorucu. Şimdi yeniden doğduğunuza göre, dünyanın değişmiş olduğuna inanmanız sizlere zor geliyor. Bundan dolayı, yeryüzü yaşamınızı şimdi sizin için olduğu hali yerine, sanki 3D gibi deneyimlemeye devam ediyorsunuz.

Geçmişin hatıra filmlerini yeniden oynatıyorsunuz – ve medya bunu güçlendirmeyi çok seviyor.

Yeni dünyanızı keşfetmeniz için gerekli sözcükler ve hislere henüz sahip değilsiniz, aynen yeryüzüne doğan herkes gibi.

Oysa yeryüzü bir duygusal laboratuvar olmak yerine şimdi Evrenlere ait. Ve Evrenlerde sevgi anahtar elementtir.

Dünyanın siz dönüşümünüzü yaşamadan öncekinden daha da keyifsiz olduğunu düşünmeniz, sadece kendinizi bulduğunuz bu yeni toprakları anlamlandırmaya çalışmanızdan kaynaklanıyor. Bundan önce yeryüzündeyken hiç Evrensel sevgiyi yaşamamış olduğunuz için, içinde rahat hissettiniz korkuyu vurguluyorsunuz.

Görmenizi engelleyen korku siperlerinizi çıkarmaya henüz başladınız, tıpkı dünyadaki diğer milyonlarcanız gibi. İşte bundan dolayı, Yeni Dünyaya ve yeni size adapte oldukça, deneyimlemiş olduğunuzun dışındaki haberlere ya da medyaya akıl yormayacaksınız.

Belki size yeryüzündekiler hiç de hoş olmayan dünya tarihini yeniden yaratmaya teşebbüs ediyor gibi görünüyor. Burada teşebbüs anahtar kelimedir. Çünkü Yeni Dünyada daha da rahatladığınızda, keşfedeceksiniz ki geçmiş tarihlerin ne sizinle, ne de korkuya odaklanmayı istemeyen herhangi birisiyle hiç ilgisi yoktur.

Doğumunuzla, şimdi yaşadığınızın arasındaki fark,  acıya doğmayı beklemenize rağmen, sevgiye doğuyorsunuz.

Böyle bir sevgi ise akıl karıştırıcı. Yeryüzü ıstıraplı olsa bile, acının büyük kısmını bu geçişe hazırlandığınıza dair bir iç-bilişe sahip olduğunuz için atlatabildiniz. Şimdi hem kişisel hem de küresel beklentileri başarmış olduğunuz halde, “artık Kansas’ta olmadığınızı” unutuyorsunuz. (Mor Alev: Oz Büyücüsünde Dorothy’e artık tanıdığı dünyada olmadığı söylenirken kullanılan sözlerden alıntı.)

Bu sevgiye ait yeni bir dünya. Sizler sevgi varlıklarınızı. Eskiden olan artık geçerli değil.

Pek çoklarınız yeryüzü hayatının tüm yönlerinde insafsız, yeryüzü-karşıtı liderleri gösteriyorsunuz. Onlar her zamankinden daha büyük ve zalim görünüyorlar. Gerçekte, sadece kendilerini şişiriyorlar ve sizin de diğerlerinin de sevgiye geçişinize yardımcı oluyorlar. Çünkü onların abartılı davranışları olmadan, yeni siz belki onları öylesine bırakırdı, çünkü hareketlerinin çoğu sizi doğrudan etkilemiyor. Fakat, liderlerinizin pek çoğunun zalim aktivitelerini medyanın sürekli kapsamasıyla, sevgiyle tamamlanmayan davranışlar tarafından gitgide daha az baştan çıkarılıyorsunuz.

Bu, sizin ve yeryüzünün Evrensel sevgiye doğuş sürecidir.

Ve birkaçının hareketleri – insancıl olmayan liderler azınlıktır – bütünün hareketi değildir. Geçmişte, liderlerinize kendinize verdiğinizden çok daha fazla güç verdiniz. Artık ne yapmanız gerektiğini veya kim olduğunuzu size kimsenin söylemesine ihtiyacınız yok. Gerçekte, adına lider dediklerinizin felsefeleri ve hareketlerini işlemden çıkardığınızda bu Yeni Dünyada nasıl işlev göreceğinizi öğreniyorsunuz.

Siz, tüm sevecen ihtişamınızla, sevgiye ait bu Yeni Dünyaya doğmakta olan yeni sizsiniz. Rahatsızlığınızı her geçen gün daha da azaltan, neşe-keyif-coşku ve sevginin muzaffer şarkılarına doğmaktasınız. Sadece, Yeni Dünya doğum kanalında itilirken, yeni becerilerinizi unutarak geçmişte hatıralarınıza geri dönüyorsunuz, bu kadar. Ama olan şey bu değildir. Siz ve milyonlarca yeryüzü varlığı ne kadar değişmiş olduğunuzu anladığınızda bunu kanıtlayacaksınız.

Sizi korkutan ya da öfkelendiren liderler, bu hayata doğmadan önce anlaşmış oldukları gibi sadece kendi önemlerini şişiriyorlar. Sevecen bir bireyden çok, çizgi film karakterlerine benziyorlar. Ne kadar çok böyle olursa, sizin için fark etmek ve görmezden gelmek daha kolaylaşıyor. Çünkü bu hayat, bir başkasını değil, kendinizi takip etmeniz amacını taşıyor. Bu da anarşi anlamına gelmez, aksine sevme ve sevecen olma özgürlüğüdür. Deneysel statüsündeyken yeryüzünde bu kısa kesilmişti. Yeryüzü şimdi Evrensel sevgiye ait ve buna uygun olarak çizgi film liderleriniz de çok çabuk ya düşecek ya da başarısız olacak.

Nasıl bir yeni doğan hızla her ihtiyacına başkalarının bakmasından yürümeye ve konuşmaya evrimleşiyorsa, sizin için de şimdi böyledir. Doğdunuz ya da kısa sürede doğacaksınız – eski yeryüzü geleneklerinde olmuş olduğu gibi acıya değil, sevgiye. Ve giderek daha fazlanız bunu yaptıkça, liderleriniz arka planda kaybolup gidecek çünkü artık yeryüzü hayatının önemli elementleri olmaktan çıkacaklar. Öyle de oldu. Âmin.

Not: Arkadaşlar, gördüğünüz gibi herkes Işık İşçisi, herkes görevini yerine getiriyor. Ayrılık yok. 

Brenda Hoffman ve kanallığını yaptığı Işık Varlıklarına çok teşekkürler. (lifetapestrycreations.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı© 2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir
Copyright © 2019  by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

  1. Dönüşümün kaotik etkilerine kalplere şifa 🙏
    Derin bir ohhh hali 😉
    Sevgili Brenda ve Sevgili Mor Alev Teşekkürler ❤️

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.