2019’da Dramalar ve Gelişim

pierrick devianart

Sevgililer, görüyoruz ki 2018 pek çokları için zorlu hatta bazıları için travmatik bir yıl oldu. Ancak o enerjiyi yanınızda taşımaya ihtiyacınız yok.

O özellikler de diğer geride bırakılacakların arasına eklenebilir, örneğin korku, küçük oynamak, kendiniz ya da diğerlerine saygı duymamak gibi. Geçmişe bakıp düşünebilir ve nasıl kışkırtılmış ya da zorlanmış olduğunuzu görebilir, hepsinin içindeki öğretileri de tanıyabilirsiniz.

2019 sırasında bazen metafizik ve/veya sembolik açıdan aklı karışmış (yönsüz) hissedebilirsiniz. Ancak tüm zamanlardan daha fazla destekleniyorsunuz. Bu da görünmeyen/kozmik varoluşun büyümesinden değil, sizin ona açıklığınızın ve uyumunuzun yükselmiş olmasından kaynaklanmaktadır.  – The Keepers, 1.1.2019

***

Sevgililer, “negatif zaman çizelgesi” olarak açıklanan kavram, aslında karmik bir zaman çizelgesidir. Ve dıştan görüntü ne olursa olsun, büyük bir saflaştırmanın oluştuğu zamandır.

Gezegeninizdeki pek çok varlığın henüz buna katılmadığı da gerçektir. Ancak onları yargılamak veya küçümsemek kesinlikle yardımcı değildir. Onların bu durumu da bu zamanda amaca hizmet etmektedir.

Bizler, özellikle kendini uyanmış, empat, ışık işçisi, ve bunun gibi tanımlayanlarınızın karambol hislerinizi ve kaygılarınızı anlıyoruz. Alışılagelmiş zihin hakikaten de akıl karıştırıcıdır. Bu, oyunun doğasında vardır. Ayrılık ve korku gündemleri bu özel alana aittir. Yardımsever, zarif ve şefkatli davranışlar ise hem büyük etki yaratır, hem de yeni yolların örnek olmasına yardımcıdır.

Eğer sizleri uyarmak için bir alan seçmemiz gerekseydi, en fazla konuşulan gerçekliği seçerdik. Oysa, haber başlıklarında yer almasa da huzur, sevgi ve eşitliğin sessiz gerçekliği büyümektedir. (Mor Alev: Dikkatlerinizi medyada sürekli tekrarlanan olumsuz haberler yerine büyüyen sevgi gerçekliğine verin.)

Bu konu engindir ve bu zamanda çok da derine dalmak istemiyoruz ama yine de şunu söylemek isteriz; bazı siyasi güç konumlarında bulunan kişiler (özellikle de ABD’de) daha önce de (geçmiş yaşamlarında) benzer konumlarda bulunmuşlardır. Ve onların “takipçileri” de aynı varlıklardır, bilinçsiz olarak benzer hikâyeyi tekrarlamaktadırlar.

Bazı insanların bilinçli seviyede esareti seçmesi Kaynak’ın başarısızlığı değildir. Her zaman seçenek vardır. Ancak, bu seçenekleri göz önünde kurnazca saklayarak kontrolü elinde tutmak isteyen faktörler de vardır. İşte bu yüzden çok fazla sayıda yıldız tohumu ve ışık bilinci varlıkları gezegeninize bu zamanda (insan olarak yaşayarak) hizmet etmek üzere dünyaya gönderilmiştir.  – The Keepers, 2.1.2019

***

2019 Hakkında:

Özellikle alışılagelmiş bilince dalmış olanlar için dünya dramalar dinmeyecektir. Ancak genel olarak kozmik frekanslar yükselmeye devam edecek, özellikle onlara hizalanmış olanlar için.

Bir “3” senesinde, özünü ifade etmek büyük destek görür. Kendini ve özünü ifade etmenin pek çok yolu vardır ancak hepsini birbirine bağlayan faktör, daha yüksek bir amaç hissi ve öz-sevgidir, özellikle kendileri üzerinde bilinçli olarak çalışanlar için.

2018’de şahit olunanlar için bir “karışım” denilebilir. Temelde kendi gerçeğini konuşmak ve kendi yaralarını şifalandırmak olumludur. Ancak kişi veya grupları suçlamak ya da şeytanlaştırmak kesinlikle yardımcı değildir, özellikle de duygusal acının yükünü boşaltma çabaları sırasında. Bu alan bir geliştirme ihtiyacındadır ama bu da şefkat büyümeye başladıkça oluşmaktadır.

Gaia da bir arınma ve gelişme sürecinde olduğu için yeryüzü değişimleri de devam edecektir. Gaia’nın bütünsel titreşimi yükseldikçe, dış “baskıcılara” olan ihtiyaç azalmaktadır. Sıklıkla sizlerle paylaşmış olduğumuz gibi, kendi bilinçli farkındalığınız, özgürlüğünüz ve ışığınız kardeşlerinize sunabileceğiniz en büyük armağanlarınızdır.

Büyük bir sevgiyle sizinleyiz sevgililer. İzin verin cesaret ve yiğitlik yolunuzu aydınlatmaya devam etsin. – The Keepers, 2.1.2019

***

Sevgili Bilge Baykuşlar, bu kısa mesajlar peş peşe geldiğinde sizlerle paylaşma ihtiyacı duydum. Kanal Irma K. Sawyer’a çok teşekkürler. (irmaksawyer.com) Yarın genel 2019 mesajlarına bir ara vereceğiz ve çoktan etkisi altına girmiş olduğumuz güneş tutulması enerjilerine odaklanacağız.

Fakat şimdiden güneş tutulması için bir önerim var: Yeni yıl kararları vermek, yeni hedefler seçmek, yeni gelişim alanları belirlemek için hiç de geç kalmadınız. Burada dileklerden bahsetmiyorum. Burada bahsettiğim aktif katılımcı olacağınız yeni alışkanlıklar ve sağlıklı, yapıcı seçimler. Yani, 2019’da işinizi büyütmek, daha sağlıklı beslenmek, yaşam şartlarınızı değiştirmek, sporu veya (benim en sevdiğim) meditasyonu günlük alışkanlık haline getirmek, vs. gibi.

Bu enerjide niyetler, ama sadece cidden kendinizi adayacağınız niyet ve amaçlar büyük destek görüyor. Geçen gün önerdiğim gibi Satürn’ü dostunuz yapın, Plüton’un devasa dönüşüm gücünden faydalanın ve hayatınızı da değiştirirsiniz! Yarın görüşmek üzere.

Mor Alev


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı©2019 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2019 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

6 comments

 1. 2019’da yan gelip yatmak yok, silkinip kalkmak ve gerekenleri yapmak .. Yeni bir yere gitmeyeceksem bile bulunduğum yeri güzelleştirmek için, daha fazla meditasyon yapabilmek için, sağlıksız alışkanlıkları bırakmak ve sağlıklı alışkanlıklar edinmek, eşimle tamam mı devam mı konusunda sağlıklı ve hayırlı bir karar verebilmek .. için niyet ediyorum.Herkesin hayrına olmasını diliyorum

  Liked by 3 people

 2. Yeni yıla girerken başlayan ve hala süregelen yönünü kaybetmişlik hissi, eski korkulara geri dönme durumları nedendir aceba.

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Sesen, bu genellikle arınma, salıverme ve sadeleşme ihtiyacını gösterir. Bu güneş tutulması bunun için de ideal. Sevgiler

   Beğen

 3. Yılbaşı akşamı dinleme mesajını gördüm ve dinlenmeye çekildim. Bu dinlenme safhasında da bir kılıf değiştirmedim, 2018 devam etti benim için. Kafamda öyle kalmış. Bir iki gündür silkeleniyorum bak otobüs yeni bir yerden geçiyor diye ve daha az yalnız hissedip bu dönemi tatlı geçireceğime dair işaretler alıyorum. Mesajlarla uyumlu geldi yaşadıklarım. Aydınlanma hiçbir yerde gözükmese de herkesin kalbinde ve bazılarımın dilinde bazılarımızın işinde. Kalbimden tüm kalplere Sevgiler…:) Dillendirmesek de , kafamızı çevirsek de o sonsuz, yaratıcı, özgür sevgi bizim özümüz…

  Liked by 2 people

Yorumlar kapatıldı.