2019’a Hazırlanırken Konsey’den Büyük Değişim Mesajları – 2/2

Anime - unknown artistSevgili Dostlar, Bugün Konsey’in değişim mesajlarının son ikisiyle devam ediyoruz. (Birinci bölümün bağlantısı burada.)

Bundan sonraki günlerde de artık gelenekselleşmiş olduğu halde 2019 yılına çeşitli açılardan bakmaya başlayacağız. Enerjiler bize gelmekte olan yıl için ne diyor? Konsey bugün buna bir başlangıç yapıyor.

Olanlar ve Çoğunlukla Olmayanlar – Konsey (Mesaj 209)

Bu yeni mevsim başlarken, izninizle dünyanızda neler olduğunu ve çoğunlukla da olmayanlara dikkatlerinizi çekelim.

Bu dönemde dünyanızın kaotik olacağı öngörülmüştü. Toplumlarınızdaki yapıların hepsinin olmasa da çoğunun dağılıp çözüleceğini söylemiştik. Onların yenide tekrar inşa edilmesi için bu bir ihtiyaçtır. Ve pek çoklarınız bunun başlangıcını görüyorsunuz. Size ne olmadığını işaret etmek istiyoruz.

Etrafınıza bakın ve yedi milyardan fazlanıza yuva olan dünyanızda – ve biz fazlasıyla gurur duyduğunuz ayağa kalkabilen, iki ayaklı canlı türünü sayıyoruz – siz, kişisel olarak küçük bir alanda kendi türünüzden genele oranla çok az sayıda bireyle etkileşimde bulunuyorsunuz. Sıklıkla birkaç şehir ya da kıtada seyahat etseniz de bu gerçektir.

Şimdi, durum bu olduğu halde, sizler küresel olarak bağlantılı bir varlıksınız. Pek çok yönden bu iyi bir fikirdir. Ancak, bu sizlerde binlerce kilometre öteden gelen bilgi bombardımanın duygusal içeriğine bir çeşit bağımlılık da yaratmıştır. Bu dikkatle ayıklanıp sürdürülüyor. Bu durum, sizlerde başkaları tarafından gözetilme ve ihtiyaçlarının başkalarının karşılamasına ihtiyaç duyma hissinde tutmak için yapılıyor. Bu güçsüzleştiricidir. Gücünüzü tanıyıp onaylamanız sizler için arzulanan bir şey değildir – en azından toplumlarınızı kontrol edenler tarafından.

Şimdi bu durumu normal bakış açınızın biraz daha üzerindeki bir seviyeden gözlemlediğinize göre, buradan doğru normal bir gününüze bakın. İncitilmiş olanlar, öldürülmüş olanlar, sahip oldukları her şeyi kaybetmiş olanlar ve resmen kaybolmuş olanlar var.  Bu gerçektir. Ve bizler asla bu insanlar için şefkat hissetmemenizi arzulamıyoruz. Dünyanızda şefkatin yükselişi hakikatten muazzam güzellikte bir şeydir. Fakat, o şeyler olmuş olduğu halde ve her gün olmaya devam ettiği halde, sizlere bir şey işaret etmek istiyoruz.

Kendi dünyanız medyanızın size saat saat, dakika dakika gösterdiğinden çok daha küçüktür. Kendi sorunlarınızın, ve hepinizin sorunlu olarak gördüğü şeyler var, hayatınıza diğer yerlerde olduğunu öğrendiğiniz şeylerden çok daha büyük bir etkisi var. Buna rağmen sizler o şeyleri seyretmeye, dinlemeye devam ediyorsunuz. Büyük ihtimalle bunu yaptığınızda bedeninizde oluşan kimyasallara bir bağımlılığınız var. Ve bedenlerinizin bu kimyasalları saat saat, dakika dakika üretmesi sizin için hiçbir şekilde iyi değildir.

İşte bu yüzden tekrar tekrar sizleri ağaçlıklarda yürümeye, meditasyon yapmaya, sessizlikte vakit geçirmeye çağırdık ve çağırıyoruz. Bedeninizin dinlenmesine ve huzur ve sessizliğin yarattığı kimyasalları üretmesine çok ihtiyacınız var. Ve bulunduğunuz yerde size ait dünyada yaşayan insanlarla bağlantıya geçmeye de ihtiyacınız var, dostlarınız ve ailenizle. Ve gerçekten kim olduğunuzu bilmeye ihtiyacınız var. Burada ilahi bir sebepten dolayı yaşayan ilahi bir varlık olduğunuzu bilmeye ihtiyacınız var. Kendi değerinizi keşfetmeye ihtiyacınız var, o değer ölçülemez.

Görüyor musunuz, yaşadığınız o gürültünün tamamı dikkatlerinizi buna vermemeniz için tasarlanıyor. Çünkü bir defa keşfetseniz, bir defa kim olduğunuzu bilseniz, o çok daha büyük dünyaya olan devasa etkiniz kontrol edilemeyecek.

Yani lütfen kendi hayatınıza ve çevrenizdekilerin hayatına biraz daha ilgi ve sevgi vermeyi düşünün. Düşünün ki bulunduğunuz yer ve an sizin dünyanız için en önemli iki şeydir. O dünya varlığınız geliştikçe büyüyecektir ve duyulmayı, hissedilmeyi de talep edecektir. Kalplerinizdeki huzur ve sevgiyi bulun.

Sorularınıza Cevaplar XXIII – Büyük Sıçrama (Konsey Mesaj 211)

“Teşekkürler… Konseydeki kardeşlerimiz. Dünyada bir sürü değişim görüyorum ve bu kalbimi ısıtıyor. Olayların daha hızlı ve daha da hızlı hareket ettiğini ve büyük bir sıçramanın gerçekleşmek üzere olduğunu da hissediyorum, özellikle de gelmekte olan yeni yılda. Acaba Konsey bu konuda yorum yapabilir mi? Büyük sevgiyle…”

Sezgileriniz doğrudur. Gelmekte olan yılda gerçekten de büyük değişiklikler oluşacaktır. Ve biz bunu söyleyebiliyoruz çünkü büyük değişiklikler istendi, planlandı ve onaylandı.

Defalarca söylemiş olduğumuz gibi, görmekte olduğunuz dünya harekete geçirilmiş enerjik yapıların sonucudur ve sadece kendinize izin verdiğiniz kadarını görüyorsunuz. Sizi çevreleyen engin bir gerçeklik var ve çok azınız bunun kokusunu alabiliyor. Ancak çoğunluğunuz gerçekliğinde hemfikir olduğunuzu görebiliyorsunuz ancak bu gerçekliğin yorumlanmasında da aynı fikirde olmayabiliyorsunuz.

Fakat, eli kulağındaki değişikliklere dönersek, bilinç alanlarınızdaki iç değişiklikleri hızlandırmak için yeni frekanslar geliyor ve eski frekanslar da büyük çapta güçlenerek yeni frekanslarla birleşiyor. Bu da sonuç olarak, faydalı değişiklikler olarak görülmeye başlanacak ve hepiniz tarafından fark edilecek.

Şimdi, “faydalı” değerlendirmemize katılmayacak bazıları da olabilir. Ancak bizim manzaramız çok daha geniş ve çok daha uzun bir bakış açısına sahiptir.

Kolektifin olayları görme şekline bakarsak, pek çokları büyük kutlamalar yapacak ve pek çokları da ağlayacak. Ancak toplumlarınız yeni varoluş hallerine doğru ilerlemeye devam edecek. Evet, bazı şiddet durumları da olacak. Ve biz elbette bunun böyle olmamasını isterdik. Ancak en büyük değişim toplumlarınızın yapısında gerçekleşecek. Sizler kendinizi özgür kılmaya karar verdiniz ve hemfikir olmuş milyarlar gerçekten de büyük kudret taşır. Korktuğunuz ve boyun eğdiğiniz dağın sadece ufacık bir tepe olduğu açığa çıkacak.

Ancak sizleri uyarmak da istiyoruz, kolektifiniz bir gecede oluşacak devasa banka hesapları, hiçbir zorluk olmadan devrilen hükümetler gibi vizyonlar yaratmaya yatkın. Gelecek salıdan itibaren Ütopya da yaşayacağız, vs… Deneyimleriniz tam tersini kanıtlasa da bunu hep yaptınız. Olacak ise şudur, birlikte sevgiyi yaşamak için bir çözüm bulana kadar tartışacaksınız ve bu çözüm şimdiki “kazan-kaybet” ten çok daha fazla “kazan-kazan” olacak.

Sadece bu bile sizi olmak için özgür kılacak. Ne olmak? Bunun cevabının ne olacağını şimdi biliyorsunuz. Gerçekte olduğunuz ilahi varlık haline geleceksiniz.

Tabii ki, bu şu anda gerçekleşiyor. Gerçek SİZ’in siz olan hayatlara evrimleşmesi gerçekleşiyor. Ve çok daha fazlanız bunu önünüzdeki aylarda algılamaya başlayacak. Şükranda kalarak niyet edin, izin verin ve olun. Ve Buddha zaten “o” olduğunu anladığında gülmüştü.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)


Bu dönemde ruhunuzun potansiyelini bütünüyle anlamak, hayata nasıl geçirebileceğinizi öğrenmek, Yüksek Benliğiniz ve Ruh Ekibinizle daha yakın bağlantıda yaşamak üzere, Yüksek Benliğiniz (Yaratan Benliğiniz, Öz-Benliğiniz, İçinizdeki Işık) yönetiminde Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

2019’da YENİ! En son nöroplastisite yöntemleriyle hayatınızı akışa açmak, alma-verme dengesini kurmak, kısır döngüleri sona erdirmek ve bolluğa “evet!” demek için “Dönüşümsel Akış ve Bolluk Metodu” bağlantısına tıklayın veya moralev@outlook.com adresine yazın.


Telif Hakkı©2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

2 comments

Yorumlar kapatıldı.