12-12: Anın Potansiyeli

Love Prevails - Samuel Farrand

Sevgili Dostlar, bugün 12 Aralık ve bir 12-12 kapısından daha geçiyoruz. Böylece Sonbahar boyunca içinde yoğrulmuş olduğumuz enerji yüklemelerinin sonuncusunu da bugün karşılıyoruz. Bu enerji bize geleceği anda yarattığımızı hatırlatıyor. Gelecekte yaşıyormuş gibi yapmak, yarın geldiğinde daha mutlu olacağımızı düşünmek yerine, bulunduğumuz ana, şimdiye odaklanmanın yaratım formülündeki en önemli parça olduğunu bildiriyor. Bulunduğumuza inandığımız çizgisel zamanda geçmiş bitti, gelecek ise hep gelecekte. Olduğumuz yer şimdi. Potansiyelin tamamı ve bir evren dolusu olasılık şimdi burada. Bugün ve her gün, anın potansiyeline kendimizi açalım. Ne olmuş olursa olsun, gelecekte ne yaratacak olursak olalım, kilit nokta burası.

Yavaşla Dostum

Aciliyet yok. Yaz aceleyle Sonbahara koşmaz. Bir minik çim sapı komşusundan daha çabuk uzamaya çalışmaz. Gezegenler yörüngelerinde sakince döner. Kadim evren acele etmez.

Ama zihin, bütünden öylesi ayrı hissederken, cevapları şimdi ister, çözümleri bugün ister, bilmeyi umutsuzca ister. Ve, hepsinden de fazla, yönetimde olmayı ister.

Ama siz zihin değilsiniz. Zihin bütünün bir parçası fakat bütüne egemen değil.

Bu yüzden, yavaşla dostum. Derin ve bilinç dolu bir nefes al. Bulunduğun yere güven, “henüz cevapların olmadığı” yere, henüz bilmediğin çok değerli bu yere. Bu yer kutsal çünkü %100 yaşam içeriyor. Hayatın dolup taştığı, hayatla sırılsıklam bu yer.

“Ben” filminin bir sonraki sahnesine geçmek için acele etme. Burada, bu sahnede ol. Çünkü bu, olan tek sahne.

Şimdi, soruların dinlendiği ve yaratıcı çözümlerin geliştiği yerdir.

Jeff Foster

Hepinize harika bir 12-12 enerji girişi diliyorum.

©Mor Alev 2018

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, ruhunuzun potansiyelini tam anlamıyla hayata geçirmek, Yüksek Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

6 comments

 1. öyle ihtiyacım vardı ki bu cümleleri duymaya. içim yavaşla diyor, ama zihnim herşeyin net olduğu cevapları bulmak istiyor aceleyle. hayatin sırılsıklam olduğu, yaşamla yüzde-yüz dolu yerde daim kalabilmek dileğiyle… sonsuz teşekkürler Jeff Foster , sonsuz teşekkürler Mor alev ♥️♥️♥️

  Liked by 2 people

 2. Allahım bu gerçek mi?
  Ciddi misiniz siz…
  Bu düşündüğümden de daha güzel bir ben…
  Bu akıldışı… Şimdi burada. ✨

  Liked by 2 people

 3. Huzur , sağlık , sevgi bizlerle olsun 🍃🙏
  Yol gösterdiğiniz için sonsuz teşekkürler ♥️

  Liked by 1 kişi

 4. ben bu gün oldukça yüksek ve yoğun duygular özellikle de öfke yaşadım :/

  Beğen

  1. Ne tesadüf ki ben de aynı duyguları yaşadım. Ve hatta bu duygular eşliginde keskin bir karar aldım. Ya hep ya da hiç dedim. Bunun bu güne denk gelmesinin bir anlamı var mı bilmiyorum.

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.