Sisteminize büyük ışık akımı – Konsey (Mesaj 189)

Nature Salvation by Artem ChebohaPek çok haberci (kanal) aracılığıyla sisteminize büyük bir ışık akımı olacağını ve bunun gerçekleşmekte olduğunu ilettik. Bu ışık dalgasından etkilenmeyen bir kişi, şey ya da yer olmayacağını da söyledik. Hatta sizlere bu sürecin çoktan başlamış olduğunu, ortalarında olduğunuzu anlattık. Şimdi sizleri bilgilendirmek isteriz, bütün bunlar şu anda yaşadığınız durumu anlatsa da yoğunluk artmaya devam edecektir.

Bugün bu konuya eğilmemizin sebebi ise, bu akımın içlerinizde öyle büyük bir değişim yaratıyor olmasıdır ki, konunun son derece farkında olanlarınız bile yolunu şaşırmış, aklı karışık ve hatta zaman zaman cesaretini kaybetmiş hissedebiliyor. Gelmekte olan kaos ve akıl karışıklığı ile ilgili uyarıları anlamak bir şey, bunu getiren enerjide yaşamak bambaşka bir şey.

Bugün size etrafınızda olan tüm şeyleri görmenizin başka bir yolunu iletmek istiyoruz. Böylece olduğunuz ihtişamlı ışık fenerleri olmaya devam edebilirsiniz.

Dünyanızın bir kutu boya olduğunu düşünün. Boya kutusuna bakıyorsunuz. Şimdi onu karıştırın. Çok farklı derecelerdeki ışığı (açık rengi) iyice karıştırın. Çok sevgi var, oldukça fazla şefkat var, bir miktar huzur var ve aynı zamanda pek çok farklı renk de var. Biliyoruz, kıpkırmızı nefret ve öfke de var. Hatta biraz siyah var. Ama karıştırıldığında sonucun siyah olmayacağını da söyleyelim. Hatta koyu gri bile olmayacak. Ancak siz karıştırırken oluşan siyah, gri ve kırmızı sarmallar yoğunluklarını korumak için ellerinden geleni yapıyorlar ve arka plandaki sevgi, zarafet, şefkat pastel renklerinin önüne geçmeye çalışıyorlar.

Şimdi de şöyle düşünün. Kutu karıştırılırken dev bir varil mükemmel beyaz renkte boya akıtılmaya başlanıyor. Kutudaki rengin git gide daha fazla açıldığını görün. Aynı zamanda kutuya yerleştirilmiş milyonlarca ufak muslukların da yanlarında getirdikleri beyaz boyayı akıtmaya başladıklarını görüyorsunuz. Ve böylece kutudaki boyanın başka seçeneği kalmamaktadır, rengi giderek açılacak, önce krem, sonra yumurta kabuğu ve sonra da beyaz olacaktır.

İşte şu anda yaşamakta olduğunuz şey budur. Size sadece siyah, kırmızı ve gride yaşayıp da bu renkleri amacı haline getirmiş kişiler tarafından bir tek bu renkler gösterilirken, rengin açıldığını görmeniz çok zor. Aslında gösterilenden çok daha fazla pembe ve altın tonlar olduğunu görebilmeniz ve hatta hissedebilmeniz için sadece çevrenize bakmaya ihtiyacınız var. Ve akıl karışıklığınız ve endişelerinizin sebebi de gerçekte ışığa olan özleminiz. Değil mi?

Yaşamakta olduğunuz sistemin tamamına o mükemmel beyaz boyadan çok fazla akıtılacağını bilmenizi isteriz. Rengini değiştirmeyi reddeden o ufak pikseller de en sonunda yıkanacaktır.

Şimdi, bunun hepsi tatlı ve güzel bir resim oluşturdu. Herkes size şeker şeyler söyleyerek sırtınızı sıvazlayıp kendinize gelmenizi isteyebilir. Doğru, değil mi? O yüzden, sizden ricamız, her gün biraz emek verip çevrenizde düzelmekte olan tek bir şey görmeye çalışmanızdır, eğer çevrenizde olmazsa, internetinizde. Aslen, o kadar çok düzelen şey var ki. Ararsanız, bulacaksınız. Ve sonra, sadece o gün için, bulunduğunuz yerde bir ufak beyaz boya musluğu olun, sevginin, şefkatin musluğu.

Bilin ki buradayız. Her bir anınızda sizinleyiz. Üzerinize aldığınız zorlu görevi yerine getiriyorsunuz. Kalplerimiz sizler için sevgi ve en yüksek saygıyla dolu. Siz – olduğunuz yerde – yaptığınız şeyi yaparken, Var Olan Her Şey’in ilahi parçalarısınız. Olduğunuz kişi olduğunuz için dünya değişmek zorunda ve değişiyor da. Dünya varlığınızın ışığını yansıtacak. Her birinize sevgilerimiz ve iyi dileklerimizle.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

 1. Sevgi ile herşeyin dönüşümü mümkün çok şükür 🙏🏻 , sevgilerimle ❤️

  Liked by 1 kişi

 2. Siz musluk örneğini verirken benim gözümdeki kabın içine beyaz yerine ışıltılı altın renkleri akıyordu. benim boyam simli ışıl ışıl oldu:))))

  Liked by 2 people

 3. Sonunda iyilerin kazanacagını ve bütün kötü kişilerin ve düsüncelerin ısığa dönüsecegini biliyordum çok mutluyum heycanlıyım hayatımızın her anını cennette gibi yasayacagız geleceye mutluluk dolu neşe dolu gülen gözlerimle bakıyorum içim rahat güvenle yürüyorum biliyorumki yüce Allah ve melekleri bizlerle beraber bütünün en yüksek hayrına hayırlı olsun ışık olsun ve öylede oldu şimdi ve her zaman moralev size sevgilerimi yolluyorum çok tesekur ederim

  Liked by 1 kişi

 4. Birbirimize nasıl da bağlıyız
  Sevgili mor alev
  bu yazıyı okumadan bir kaç saat önce annem aradı diyabet2 hastalığı vardı aile doktorumuz ilaç kullanmana gerek yok demiş
  ben şimdiden çevremde düzelmiş bir durum yaşamış oldum siz de mesajı vermiş oldunuz
  şükürler olsun sevgiler herkese 💫❤💕☀🌈🌟🌠

  Liked by 3 people

 5. Ben bunun farkina varmayı çok ihmal ettiğim için mucize defteri tutuyorum. Gördüğüm beyaz muslukları yazip en umutsuz zamanlarında okuyorum.

  Liked by 1 kişi

  1. Sevgili Onur, bundan iki hafta önce yazmış olduğum gibi Konsey son haftalarda neredeyse her gün bir mesaj yayınlıyor. Hepsine yetişmem mümkün değil. Önceliği güncel enerji bilgilerine veriyorum. Diğerleri de blog uygun gördüğü zaman yayınlanacak. Konseyi böyle takip etmeniz hem Konseyi hem de Ron’u çok mutlu eder. Sevgiler

   Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.