BİR HATIRLATMA: 2018 Numerolojisi – Yenileri bitti mi sandınız?

2018 numArkadaşlar, Blog içinde bulunduğumuz enerjiyi bizlere hatırlatmak istiyor. O yüzden bu yılın numerolojisini anlatan bu yazıyı yeniden yayınlıyorum. Hepimiz birer USTAYIZ. Unutmayalım. Hatta buna alışalım.

***

 

Sevgili Dostlar, yeni yıl çifte “1” le geliyor. 2018’de bir “USTA” sayıya terfi ediyoruz. 2017 “1” senesiydi. 2018 ise bir “11” senesi. Çifte yeni, çifte başlangıç, çifte sezgi, çifte yaratım!

11 aynı zamanda 2 rakamının da titreşimini taşır, bir ve ikinin daha yüksek ifadesidir. Yani ikinin temsil ettiği denge, uyum, zıtlıkları birleştirip bütün haline getirmek bu yılın önemli temalarından biri olacaktır. İşbirliği öne çıkacak. Bu sene 11’in getirdiklerini 2’nin yüksek ifadedeki titreşiminin verdiği yardımla gerçekleştireceğiz.

Numerolojide 11, 22 ve 33 usta sayılar olarak bilinir. Titreşimleri, etkileri ve hedefleri yüksektir. Örneğin, bir senedir gelmekte olan Yeni Enerji Spektrumu 22 usta sayı titreşiminde. Ve ne kadar güçlü olduğunu da bir yıldır deneyimliyorsunuz.  Peki ya 11-11 kapısının enerjisi? Yıllardır her sene 11 Kasım’da mucizeler deneyimliyoruz, biraz baş dönmesi ve ayakların yere basmaması hissi de oluyor tabii. Şimdi 11 enerjisinin bir yıl boyunca devam ettiğini düşünün. Geçen yıl “1” senesiydi, “1” ler bütün bir seneye yayılmıştı. Bu sefer aynısı çifte 1 enerjisiyle gerçekleşecek!

Yani, eğer “Benim yenim bu kadar mıydı? Ben 2017’de yeni başlangıç yapamadım. Geç kaldım” diyorsanız, daha da büyük yenilere hazırlanma dönemi yaşamış olabilirsiniz. Çünkü güçlü yeniler devam ediyor!

Gelin 11 usta sayısının özelliklerine ve 2018’in numerolojik açıdan taşıdığı potansiyele birlikte bakalım. Bu sırada bir not da düşmek istiyorum. Ben numerolog değilim, bir sezgisel blog yazarıyım. Aşağıdaki bilgileri yıllar boyu derledim, özümsedim. Bunlar benimle ve blogla eş-titreşimde olan bilgiler. Ancak, aranızdaki bazı numerolog arkadaşların burada yazanları geliştirecek yorumları da olabilir. Hayatımızı daha da zenginleştirebilecek olan o bilgilere de burada açığız.

11: “Aydınlatan”, “Ulak”, “Öğretmen” ve “Yaratıcı”

1111, içgüdüyü temsil eder ve tüm numaraların sezgileri en güçlü olanıdır. Bilinçaltımızla olan bağlantımızın, iç hislerimizin, bir şeyi nasıl bildiğimizi bilmeden bilmenin sayısıdır. Aynı zamanda 2 sayısının karizmasını ve ilhamını taşır.

11 son derece dinamik bir katalizördür. İçine girdiği her şeyi hızlandırır. O yüzden 11 yılında özellikle hedefe kilitlenmek önemlidir. Amaçsız, odaksız, dağınık olmak 11 sayısının potansiyelini yaşamamızı engeller hatta daha da dağılmış hissedebiliriz. Yani kendi kendimizi sabote etmemek için gerçekten kalbimizden geçenlere odaklanmamız en iyisidir.

Enerjisi tarotta Adalet kartıyla temsil edilir. Yani, daha önce birkaç sefer değinmiş olduğumuz “ne ekersen, onu biçersin” enerjisi 2018’de sadece astrolojik açıdan değil, numerolojik açıdan da destekleniyor. (Satürn/Oğlak) Bu da bizi YARATIM konusuna getiriyor. Yaratım becerimizin daha da güçlendiği bir yıla daha giriyoruz. Ektiğiniz tohum nedir? Endişe ve kaygı mı? Umut ve sevgi mi? Düşündüğümüzü hızla hayatımızda yaratılmış şekilde görebiliriz.

Hepsinden önemlisi 11, dönüşümün rakamıdır! Aydınlandığımızda, mesajı aldığımızda, öğrendiğimizde DÖNÜŞÜRÜZ.

11 çok yüksek titreşimli olduğundan merkezde kalmak ve dengeli olmak çok önemlidir. Çünkü bu enerjiyi kabul etmekte zorlandığımızda, dönüşüme direnç gösterdiğimizde çok çabuk yelpazenin diğer ucuna gidebiliriz. Yani duygularımızın bir yukarı bir aşağı inmemesi için yüksek enerjinin akabileceği bir yaratıcı ifade yolumuz olması, açık fikirli ve açık kalpli olmamız ve her zaman dengeye önem vermemiz 2018’de hayati önem taşıyor.

11 bir liderdir. Başlatır, yönetir ve sürdürür. Diğer bir deyişle, 2018 pek çok yeni şeyin başladığı bir zaman olacak. Buradaki fark şudur, bu şeyler başlayıp da birden bire bitmeyecek ya da zaman içinde ışıltısını kaybetmeyecektir. Uzun dönemli, uzun soluklu, kalıcı değişim ve yenilikler hayatımızda yer alacaktır.

11 son derece ruhani bir usta sayıdır. Birliktelik bilincinin sayısıdır. 2018 şimdiye dek yeryüzünde gördüğümüz en yüksek birliktelik bilinci gösterilerine sahne olabilir. Toplumsal birliktelik, toplu gösteriler, toplu meditasyonların sayısının çok yükselmesi, yardım derneklerinin çoğalması, oldukça aktif olması ve/veya benzer düşünen insanların geçmişte alıştığımızdan çok daha fazla bir araya gelmesi oldukça olasıdır. İşbirliği için çok uygun bir frekansta titreşiyor olacağız.

11 titreşimi atalet, tembellik, durgunlukla uyumlu değildir. Dengeyle ama hızla ilerlemeyi teşvik eder. Sizin için ilerleme ne anlama geliyor? Bu noktada hayatınızın çeşitli aynalarına bakın. Özel ilişkileriniz? İşiniz? Bereketiniz? Aileniz? Sosyal yaşamınız? Sağlığınız? Kişisel gelişiminiz? Kendinize hedefler belirleyin ve harekete geçin. Bu enerjiyi iyi kullanın. İlerlemenize inanamayacaksınız! Bu alanlarda direnip durduğunuzda ve artık işe yaramayan eskiyi salıvermediğinizde ise huzursuzluk ve olumsuz yaratımlar söz konusu olabilir.

Bu enerji etkisindeyken kesinlikle 2’nin ılımlılığına, büyük sevgi yeteneğine, anlayışına ve hizmet aşkına sahip olmalıyız. Sadece böylece usta sayının potansiyelini en iyi kullanabiliriz.  Sevgi ise öz-sevgiden başlar!

11 Melek Sayısı

angel wings artist unknownJoanne Walmsley’in Melek Sayılarına baktığımızda şunları söylüyor:

“Usta sayı 11, ruhani uyanışın, aydınlanmanın, yüksek enerjinin, idealizmin, sezginin, ilhamın, öngörü sahibi olmanın, yaratıcılığın, kendini ifade etmenin, hassaslığın ve mistisizmin prensiplerini sembolize eder. 11 sayısı yüksek benliklerimizle bağlantıda olmanın ruhumuzun görevini ve hayatımızın amacını yaşamamız olduğunu anlatır.

11 sayısının meleklerden getirdiği mesaj düşünce ve fikirlerimize özellikle dikkat etmemizdir, çünkü bunlar dualarımızın cevaplarını içerir. Olumlu düşünce ve tavırlar arzuları çok çabuk yaratıma sokar, böylece hedeflerinizi ve özlemini duyduğunuz şeyleri çok çabuk yaratabilirsiniz. Melekler aynı zamanda ruhani hayat amacınızı ve ruh görevinizi gerçekleştirmenize yardımcı olur.

11 sayısı sizleri, özgün bakış açınız ve felsefenizle yeni bilincin yaratılmasına katkıda bulunmaya teşvik eder. Aktif rol alabileceğiniz herhangi bir alan arayın, bu kendi mesleğiniz ya da bir yardım kurumu olabilir. Böylece örnek olabilir ve diğerlerine de ilham verebilirsiniz. Çünkü 11, iç bilgeliğiniz ve sezgilerinizi kullanarak doğal yeteneklerinizle insan ırkına yardımcı olmanızı ve ilham kaynağı haline gelmenizi önerir.

11, sizleri bir ruhani ışık kaynağı olmaya çağırır.”

2018 hem dış dünyamızda hem de içimizde büyük aydınlanma senesi olabilir. İç aydınlanmamız dışarıya da yansıyacaktır. Sezgilerimize her zamankinden daha fazla dikkat etmeli ve onları değerlendirmeliyiz. İç sesimiz, içimizdeki bilgeliğimiz, ister Yüksek Benliğimiz, ister çok boyutlu benliklerimiz, ister melekler ve ustalar olsun, sürekli mesajlar verecektir. Bu mesajları anlamak, davranışlarımıza ve bakış açımıza yansıtmak, egonun sesinden ayırmak için farkındalığımızı yükseltecek egzersizleri her zaman olduğu gibi bu sene de öneriyorum.

Meşgul bir seneye daha girdik. Yaratmakla meşgul olacağız. Dengeden ve merkezdeki sevgiden doğru yarattığımızda asla hayal kırıklığına uğramayacağımızı düşünüyorum. Dönüşüm ise son hızla devam edecek. Yılın sonundaki iç ve dış halimizle başındaki halimiz arasında dünyalar kadar fark olabilir.

©Mor Alev 2018

Bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın bir ilişki kurmak ve hayatınızı tam potansiyeli ile yaşayabilmek üzere Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Bu yazının 5846 numaralı Telif Hakları Kanunu uyarınca tamamının ya da parçalarının kopyalanması, izinsiz olarak yayınlanması, yazarının adının değiştirilmesi, üzerinde hak iddia edilmesi yasaktır. Kanunun 71. maddesi uyarınca bunun aksi davranışlar hakkında kanuni işlem yapılır. http://moralev.com

5 comments

 1. Yıllar önce, henüz 19 yaşında ve dünyadan, “olup bitenlerden ” haberi olmadan yaşayan cahil bir çocukken, merkezi 11 sayısı olan, basit ama beni anlatamayacağım kadar derinden etkileyen mistik bir rüya görmüştüm! Rüya önce günlerce, sonra da aylarca aklımdan çıkmadı ve zamanla da zihnimin her yerine hakim oldu!

  Şimdi 37 yaşındayım. Rüyadan sonra geride bıraktığım 18 seneye dönüp baktığımda hayatımı tamamen bu sayının ve onun gücünün yönettiğini açıkça görebiliyorum artık! Ve açıkça görebildiğim bir şey de bu sayı ve onun gücünün “daha önceleri de” benimle beraber olduğu!

  Ve umutla emin olduğum bir şey de onun her zaman “bizlerle” olacağı! Kulağımıza fısıldadığını, bize gösterdiğini yaparsak işlerin her zaman rahatlayacağı… Yüzmeyi balıktan öğrenmek gibi kusursuz!

  Bu sene kendini daha çok gösterecek ve hissettirecek olabilir; ama güçler her zaman ve zamansızlık içinde biz kardeşlerine farkında olmasak da yardım etmeye devam ediyorlar biliyoruz! Farkında olunca zaten ipince su çağlayana dönüşüveriyor şükürler olsun!

  Her şey yolunda; içimiz rahat olsun!

  Liked by 3 people

 2. “Bu sene 11’in getirdiklerini 2’nin yüksek ifadedeki titreşiminin verdiği yardımla gerçekleştireceğiz.”
  Tıpkı oğlaktaki satürn ve hemen arkasından akrepte gelen Jupiter gibi 🙂
  Muazzam bir bütünlük içindeyiz .
  bu vesile ile emekleriniz için , paylaşımlarınız için tekrar teşekkürler Mor Alev

  Liked by 1 kişi

 3. Hayatımda olmadığı kadar “OLANA” güveniyorum 🙏
  Bu güveni yaratan kaynağa ve aracılara şükranlarımla ❤

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.