Melekler: Beyninizdeki Uygulamalar

Just Think - By Sharon CummingsSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Potansiyel ve olasılıklarla dopdolu sınırsız bir evrende yaşıyorsunuz. Evrenleri yaratan, en basit sevecen niyet aracılığıyla tüm uyumu ve karmaşıklığıyla onları yöneten güçle bağlantılısınız.

Bunu düşündüğünüzde, insan sorun ve zorlukları, tek bir hayatta ne kadar büyük hissettirirlerse hissettirsinler, gezegenlerin ve galaksilerin çarpışmasını önlemenin yanında çok ufak kalıyorlar.

Bütün eko-sistemleri uyumlayan güç, sizleri anlamanızın mümkün olmadığı şekillerde seviyor. Bu Kaynak, hayatlarınızda daha fazla sevgi ve düzen yaratmanıza yardımcı olmak da istiyor. Ancak, sizlere özgür irade armağan edildi. Sizler robot değilsiniz, Kaynak tarafından sevgiyle kontrol edilen ve tasarımınızdan dolayı mecburen tüm tabiatla uyumlu olan.

Siz, sevginin sureti olarak yaratıldınız, size sadece orijinal dizaynınıza uygun yaşama becerisi değil, aynı zamanda kendi hayatlarınızda “yeni evrenler” yaratma becerisi de armağan edildi. Eğer, tabiat gibi orijinal tasarımınıza uygun yaşasaydınız çok güzel hayatlar sürerdiniz ama şu da var ki, bir yaprak orijinal tasarımından başka bir şey haline gelemez.

Siz ise bunu yapabilirsiniz.

Maalesef insan ırkı mucizevi doğasını ve yaratma gücünü unuttu. Pek çokları insan beyni bilgisayarında bir “uygulamayla” yaşıyor, bu uygulamayı kolaylıkla “Hayatta Kalmaya Çalışıyorum” (“iTryiSurvive”) olarak isimlendirebiliriz. Siz hayat deneyimlerini iyi, kötü, doğru, yanlış, kullanılabilir veya kullanışsız olarak yorumluyor, dosyalıyor ve yargılıyorsunuz. Bu sırada gerçek yaşam ise, sadece OLur ve onunla yaratıcı bir şekilde dans etme şansınız vardır. Siz ise bir günü daha atlatmak için yapabileceğinizi yapıyorsunuz.

Keşif ve yaratıcılık yerine emniyet ve hayatta kalmayı amaçladığınızda, Sevginin size yardımcı olma becerisini kısıtlıyorsunuz. Korku ve rızanızın (vazgeçmenizin, razı olmanızın) hayallerinizi kısıtlamasına izin verdiğinizde, sonsuz olasılıklar alanını sadece bildiklerinizle sınırlıyorsunuz. Biz sizi yumuşakça daha büyük gerçekliğe uyandırmak için buradayız – beyninizde farklı bir “uygulama” kullandığınız bir gerçeklik, adına “Yaşıyorum-Seviyorum-Yaratıyorum” diyeceğimiz bir uygulama. (“iLive-iLove-iCreate.”)

Somut bir örneğe bakalım. Pek çoklarınız daha fazla bolluk istiyor. Hayatınıza bakıyorsunuz, nasıl daha fazla çalışabileceğinizi, daha fazla müşteri yaratacağınızı ya da para kazanacağınızı bilmiyorsunuz. Karşılayamadığınız faturaları veya hayalleri düşünüyorsunuz. Ve beyniniz şartlandırılmış “hayatta kalmaya çalışıyorum” uygulamasını başlatıyor.

Nasıl daha fazla para isteyeceğiniz konusunda saplantılı bir şekilde düşünüyorsunuz, daha başka nerede çalışabilirsiniz ya da ne satabilirsiniz? Tekrar tekrar muhasebenizi yapıyorsunuz, yokluğunuza odaklanıyorsunuz. “Hayatta Kalmaya Çalışıyorum” bütün bu verileri alıyor ve size diyor ki, “Üzgünüm, istediğin parayı yaratmanın hiçbir yolu yok. Sevdiğin şeyi kaybetmeye veya hayallerinin asla gerçekleşmeyeceğini bilmekle gelen razı olmaya teslim olabilirsin.”

Ancak sevgililer, kendinize “Yaşıyorum-Seviyorum-Yaratıyorum” uygulamasını kullanmaya izin verseniz nasıl olurdu? O zaman derdiniz ki, “Peki, şimdilik çok fazla şeye sahip değilim. Bugün faturaları ödeyemem ve hayallerimi karşılayamam ama bunda bir sorun yok! Bu dünün yaratımıydı ve bugün gerçekliğimde. Bugün daha başka şeyler yaratacağım.”

Para konusunda saplantılı düşünceler yerine, bilin ki sınırsız bir evrende yaşıyorsunuz. Para sadece bir araç. Gerçekten ne istiyorsunuz? Huzur, güvenlik ya da hayallerinizin gerçekleşmesini istiyorsunuz. Faturalarınızın ödenmiş olduğu ve huzurla yaşadığınız hissine kendinizi uyumlamaya izin verin. (O radyo kanalına kendinizi ayarlayın.)

İzin verin kendinize, hayalinizin gerçekleştiği hissine uyumlanın. Birdenbire, andaki minnet ve sevgiyle hayatınızı yaşarken, sessizce beyninizin arka planında çalışan “Yaşıyorum-Seviyorum-Yaratıyorum” uygulaması size fikirler verir, sizi yardımcı olacak durumlara çeker, yardımcı olacak insanları getirir ve sizi doğrudan istediğiniz hayata yönlendirir.

Sevgililer, sizler çok güzel yaratıcılarsınız. O güzel yaratımlarınıza keyifle odaklanarak everenin gücünü gitmesini istediğiniz yere yöneltin. “Hayatta Kalmaya Çalışıyorum” uygulamasını kullanımdan çıkarın. Hayatta kalmak zaten operasyon sisteminize fabrika çıkışı yerleştirildi! Şimdi daha iyi bir uygulama çalıştırmaya başlayın… Yaşıyorum seviyorum yaratıyorum!

Sizleri çok seviyoruz.

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

10 comments

 1. Yasıyorummm seviyorummm yaratıyorummm sevgili yüce allahım sevgili bas meleklerim sevgili meleklerim sizleri çok seviyorum yardımlarınız için sonsuz tesekur ederim sonsuz şükürler olsun moralev sizede cok tesekur ederim güzel mutlu harika muhtesem bir güne merhabaaaa günaydınnnnn sevgilerimle

  Liked by 3 people

 2. Yaşıyorum, seviyorum, yaratıyorummm…. Hayatta kalmaya çalışıyorum programından Yaşıyorum, Seviyorum, Yaratıyorum programına geçiş yaparken size çok teşekkür ediyorum Mor Alev, farkındalığımı artırdığınız için.

  Liked by 3 people

 3. Yaşıyorum..seviyorum..yaratıyorum…🙏❤🌿işte eksiğim bu cümleyi sesli söylemekti…tesekkur ederim…🙏❤🌹👋🎁

  Liked by 1 kişi

 4. Yaşıyorum,seviyorum,yaratıyorum 🦋💫❤️Bütünün hayrına beynimi yeni kanala ayarlıyorum,Yaratıcının rehberliği benimle olsun,yardım etsin,meleklere ve sizlere rehberliğiniz için teşekkürler.Ve öylede oldu amin.

  Liked by 1 kişi

 5. Yaşıyorum, seviyorum, yaratıyorum. koca koca dolu dolu söylüyorum, teşekkürler mor alev 🙂

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.