Tüm Yollar… – Konsey (Mesaj 152)

roadsGeçmişte “Tüm yollar Roma’ya çıkar” denilirdi. Şimdi sizlere hatırlatmak isteriz, tüm yollar, tüm değişim geleceğinize çıkar. Ve sizin geleceğiniz, sevgili dostlar, sizin yaratmış olduğunuz gibi ve an meselesi.

Şimdi, neden bu konuyu bu zamanda masaya getiriyoruz? Bunu yapıyoruz çünkü etrafınızda gelişmeye başlayan kaos bazılarınızı sarsmaya başladı. Sakin zamanlarda, anlıyorsunuz. Püf noktası, kaosun ortasında dengeyi, özüne hâkimiyeti ve soğukkanlılığınızı korumaktır. Daha önce kaostan ve tüm düzenin görünüşteki düzensizlikten doğru başlayıp meydana geldiğini bahsettik. Yeni yapı, eski yapıyla aynı yerde bir arada duramaz.

Eskinin parçalarına ayrılıp sökülmesi daha çok yeni başladı. Etrafınıza bakıp da eskiyi gördüğünüzde, dünyanızı olmasını istediğinizden farklı gördüğünüzde, hala daha yeniden inşa edilecek şeyler var demektir, değil mi? Elbette öyle. Ve bazı yeniden yapılanma başlamış olsa da, demek isteriz ki, bu başlangıcın sadece çok ufacık bir parçasıdır. Yani, bu da biraz daha sebat ve dayanıklılığın gerekli olduğu anlamına gelir – aslında oldukça daha fazla sebata ihtiyaç var. Fakat beklemekte olan harikaları hayal gücünüz bile size gösteremedi. Çünkü zihninizdeki resimler zaten bildiğiniz şeylerin çeşitlemeleridir ve şimdi doğmakta olan gibi bir dünya hiç bilmediniz. Üzerinde ilahi insanların hayat sürdüğü bir dünyaya dönüyorsunuz. Ve bu da kesinlikle, hiç şüphesiz üzerinde ilahi insanların yaşadıkları gerçeğini yansıtacaktır.

Bekleyişi kısaltmaya ne dersiniz dostlar? Kulakları sağır edecek şekilde “Evet!” dediğinizi hissediyoruz. O zaman, sizlere bir defa daha hatırlatmak isteriz, bu dünyanın yansıtacağı, yansıttığı zihin size aittir. Ve niyetlerinizde, dualarınızda, meditasyonlarınızda hatta gün içindeki düşüncelerinizde bile bu dünya inşa edilmektedir. Onu inşa eden enerjiler ise her düşünceyle güçlenmektedir.

İzninizle şunu da söylemek isteriz; etrafınızda bir şey olduğunda ve buna medyanızdan duyduğunuz ya da gördüğünüz de dâhildir, korku ya da öfkeye savrulmak yerine, onun sadece arzuladığınız dünyaya doğru giden bir değişiklik daha OLDUĞUNU görün. O şey kendini nasıl sunarsa sunsun, olduğu şey sadece budur.

Güzellik, huzur, özgürlük, fırsatlar, her şey ve herkes için sadece koşulsuz sevgiyi bilen insanların olduğu bir dünya düşünün. Bunu bir düşünün. Ve sonra da düşünmenin gerçekten böyle yaşamanın yanında çok sönük kaldığını söylediğimizi de hatırlayın. Her gün orada biraz vakit geçirin.

Konsey ve Ron Head’e çok teşekkürler. (ronahead.com)

Bu dönemde salıverme, arınma, kendinizi tanıma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, potansiyelinizin bütününü gerçekleştirmek üzere Yüksek (Öz) Benliğinizle daha aktif bir ilişki kurmak ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı©2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

One comment

  1. Oleyyyyy diyorum 😁😁😁😁 çok sabırlıyım sebat ettim ve güç duruşundayım. Kimse benim iç huzurumu bozamaz gelen haberlerde süper az kaldı az😉

    Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.