Melekler: O kadar da olumlu hissetmediğinizde…

Rafal Olbinski PortraitSevgili Dostlarımız, Sizleri çok seviyoruz.

Her zaman sizlerde olumlu düşünce kalıplarını teşvik etsek de, hayatınızda yaratmak istediğinize odaklanmanızı istesek de, biliyoruz, kendinizi karanlık duygusal fırtınalarda kaybolmuş hissettiğiniz zamanlar da var. Kedere yenildiğiniz zamanlar var, geçmişin öfkesinin tıpasını patlattığı zamanlar var, kıskançlık, güvensizlik veya şüphenin sizi ele geçirdiği zamanlar var.

Bu hisler insan deneyiminin bir parçası. İstisnasız hepsi öyle görünse de, görünmese de bir ayrı olma hissinden doğuyorlar. Bir seviyede, bir zamanda, Kaynak’tan ayrı hissettiniz. Garanti veriyoruz, Yaratan’ın Sevgisini – size yaşamın ta kendisini üfleyen sevgiyi – hissettiğinizde, herhangi bir üzüntü, öfke, olumsuz histen çok daha iyi hissedeceksiniz, ve kelimenin tam anlamıyla bu sevgiye arkanızı dönemezsiniz.

Bir düşünün. Neşe-keyif-coşkuyla mutlu veya çılgınca âşık olmuş olduğunuz bir zamanı hatırlayın. Duygularınız o kadar iyiydi ki, büyük ihtimalle üzgün, kıskanç, öfkeli ya da kederli hissetmekte zorlanıyordunuz. Bir süreliğine etrafınızdaki hayatla ya da o kişiyle öyle derin bir bağlantı hissediyordunuz ki, dünyanın bütün sorunları bununla karşılaştırıldığında soluklaşıyordu.

Şimdi kendinizi öyle derin, öyle koşulsuz, öyle kapsayıcı bir sevgiye dalmış olarak düşünün ki, sizi en yumuşak halde sonsuza dek benimsiyor, bağrına basıyor. Her birinizin aradığı TEK sevgiden asla ayrı olmadığınızı bildiğinizde, bir daha asla olumsuz hissedemezdiniz. Her ilişkide aradığınız Yaratan’ın sevgisini hissetmektir. Yaptığınız her şeyde, sahip olduğunuz her şeyde Yaratan’ın sevgisini arıyorsunuz. Tüm “olumsuz duygular” bir şekilde sevgiden ayrı düşmüş hissettiğinizde ortaya çıkıyor.

Peki, bir olumsuz duygunun tuzağına düşüp de, kendinizi bundan nasıl çıkaracağınızı bilmediğinizde ne yapmalı? Sevgililer, eğer sevgiden ayrı hissetmek bütün olumsuz duyguların kökeni ise, şifası yeniden sevgiye bağlanmaktır. Bunun en basit yolu ise onların arasından doğru kendinizi sevme seçimini yapmanızdır.

Kendinize sarılın, kendinizi gerçekten kucaklayın ve kendinizle masum bir çocukla konuşur gibi konuşun.

Eğer korkuyorsanız, kendinizi kucaklayın ve deyin ki; “Her şey yoluna girecek. Seni hayal kırıklığına uğratmayacağım.”

Eğer öfkeliyseniz, kendinizi kucaklayın ve deyin ki; “Bunda sorun yok. Tabii ki öfkeli, sinirli, tedirginsin. Gel beraber bunları çözmenin bir yolunu bulalım.”

Eğer kıskanıyorsanız, kendinizi kucaklayın ve deyin ki; “Kötü hissetmeni anlıyorum çünkü senin istediğin şeye bir başkası sahip. Ama bil bakalım, biz de bunu yaratabiliriz.”

Eğer şüphedeyseniz ya da kaygılıysanız, kendinizi kucaklayın ve deyin ki; “Bu olabilir. Herkes şüphe duyabilir. Fakat ben seni seviyorum, Yaratan seni seviyor, melekler seni seviyor ve sen de hayal ettiğin her şeye layıksın.”

İçinizdeki karanlıkta kaybolmuş masum parçanızla sanki sizden ayrıymış gibi konuşun, çünkü gerçekten de aslında olduğunuz sevecen varlıktan ayrı hissediyorlardır. İçinizde böyle hissedenin ne ya da kim olduğunu bile bilmeye ihtiyacınız yok… Sadece sizde olmadığını sandığınız sevgiyi yeniden kendinize verin.

Sevgililer, tüm kışlar bahara yol açar. Tüm fırtınalar dinginliğe gider. Ve fırsat verildiğinde tüm karanlık duygular sevgiye yol vermeyi isterler.

Sevgi kendisi olan yuvaya giden tek yoldur.

Sizleri çok seviyoruz

Melekler

Ann Albers’a ve Meleklere  bu mesaj için çok teşekkürler.(www.VisionsofHeaven.com)

Enerjilerin çok yoğun olduğu bu dönemde salıverme, arınma ve hayatınıza yeniden yön vermek konularında dönüşümünüzü hızlandırmak, hayatınızı tam potansiyeliyle yaşamak, Yüksek (Öz) Benliğinizle daha yakın ilişki kurabilmek ve Mor Alev’le kişisel olarak çalışmak için randevu almak istiyorsanız lütfen “Yükseliş Enerjileri ile Kişisel Danışmanlık” bağlantısına gidin ya da moralev@outlook.com adresine yazın.

Telif Hakkı© 2018 Mor Alev. Tüm Hakları Saklıdır. Bu yazıyı tümü olmak şartıyla, değiştirilmeden, bedava olarak, ve bu telif hakkı uyarısı ve internet bağlantısı (https://moralev.com/) ile birlikte kopyalamaya ve dağıtmaya izin verilmiştir.
Copyright © 2018 by Mor Alev. All Rights Reserved. Permission is given to copy and distribute this material, provided the content is copied in its entirety and unaltered, is distributed freely, and this copyright notice and links are included. https://moralev.com/

11 comments

  1. Çok teşekkür ederim benim de hatırlamak adına ihtiyacım olan bir cevaptı sonsuz mutluluklar ve sevgide bütün de buluşmak umuduyla sevgili aslında hepini birer meleksiniz o yüzden hepinize hitaben sevgiler dilerim ❤ ❤ ❤

   Liked by 1 kişi

 1. Yine tam olması gereken zamanda olması gerektiği gibi bir mesaj bana. Teşekkür ederim Mor Alev.

  Liked by 1 kişi

 2. Ben zorlanıyorum bu günlerde ,ruhsal ve bedensel..Hepimize kolaylık ve küçük büyük mucizeler diliyorum..Sürekli 11:11ve 888 görüyorum ve “dayan Şebnem” diyorum…Dönüşmeyen birşey oldu mu hiç💫💖✨🌈

  Liked by 2 people

  1. Bende sizin gibi aynı durumu yaşıyorum. Bedensel olarak beslenmeme dikkat edip, yürüyüş yapmaya çalışıyorum ve ruhsal olarak 11 rakamı ve 🌀şekli yanımda destekçi gibi. Sevgiler …

   Liked by 2 people

 3. az once disariya bakarak dusunuyordum tum bu olumsuz dusunceleri. kendimi sevgiden, mutluluktan, ozguvenden ve sabirdan uzak hissediyor ve bunun nedenini sorguluyordum ki, sayfaya girip cevaplari gordum. bunlari dusunmeye calisacagim. tesekkurler…

  Liked by 1 kişi

 4. sevgili moral evim, yorum ve sorum yok, sadece sana merhaba demek ve güzellikler göndermek için yazıyorum, Ayrıca sen hiç bir şeye/soruya cevap vermekle yorulma, nasolsa neredeyse her gün , muhteşem açılımlarla ruhlarımızın ağrıyan acıyan yanlarına şifa olmanın yanında yeni idrakler ve bilinçlerin oluşumuna da ciddi katkılarda bulunuyorsun…..”bedenim bilincimin içindedir”. ve sen iyi ki varsın…sevgilerimle…

  Liked by 1 kişi

 5. Keşke kendimize çocuğumuzmuşuz gibi davranmayı hiç unutmasak, böyle cesaretlendirmeyi, güven vermeyi, şefkat göstermeyi kendimize… Çok teşekkürler, iyi ki varsınız ❤

  Liked by 1 kişi

 6. Yalnız olmadığımızın yine bir ispatı, teşekkürler. Şu an tam zamanında ihtiyacım olduğu anda, şükürler olsun. Ağlayarak okudum desem.
  Sevgiler 🤗

  Liked by 1 kişi

Yorumlar kapatıldı.